Μυστηρια ανακοινωση της Bioware/Lucas

Wally

Retired Admin
Joined
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
25.798
Αντιδράσεις
4.312
biowareinvitationheader.jpg


biowareinvitation2header.jpg


Σε μια ωρα θα ξερουμε...

Περισοτερα εδω
 
The wait is over???

Τι περιμέναμε δηλαδή;

Αν και το βλέπω να πρόκειται για το KOTOR online... Ίδωμεν... :xm:
 
Ναι το KOTOR online είναι μάλλον.
 
Αν μάθω ότι η φήμη για το νέο Monkey Island βγήκε αληθινή, πραγματικά, θα πεθάνω!

(αν δεν θέλουν να με σκοτώσουν.... ας μη το κάνουν!)
 
rumored for years? παντως οτι και να ειναι star wars θα ειναι,εκτος αν ειναι κανενα DIG 2 η Full throttle 2 :)
 
Τι δουλειά θα είχε η Bioware όμως ρε παιδιά σε κάνα Full Throttle 2 ;

Μπα,το ΚΟΤOR 2 θα είναι και η υπερβολή πάει σύννεφο μου φαίνεται....
 
Το KOTOR 2 έχει βγει εδώ και λίγα χρόνια.

Πολύ με με χαλάει πάντως πως με βάσει τα όσα έχω διαβάσει μέχρι τώρα, δεν δρομολογείται τίτο μέρος, αλλά MMORPG... :angry:
 
Λίγο off-topic βέβαια αλλά η Lucas έχει πει ότι θα εξετάσει πάλι το παλιό franchise (δλδ την πιθανότητα να βγάλει sequel για Monkey Island ή το Grim Fandango κλπ) μετά το 2015.

Πάντως το KOTOR 1 το είχα παίξει και δεν με εντυπωσίασε καθόλου, πολύ action για τα RPG γούστα μου...
 
Τα ΚΟΤΟR Ι και ΙΙ τα είχα λοιώσει, τα παιχνίδια ήταν άκρως απολαυστικότατα.

Τα είχα παίξει και τα δύο στο καπάκι, ένα καλοκαίρι, αν θυμάμαι καλά το 2005. Θυμάμαι πάντως πολύ καλά ότι εκείνη τη χρονιά γείωσα τη κοπέλα μου (και τωρινή μου γυναίκα) για τα παιχνίδια αυτά, έμεινα όλο τον Αύγουστο Αθήνα για να έχω την ησυχία μου και αναγκάστηκε να πάει διακοπές χωρίς εμένα γιατί εγώ έλοιωνα στον υπολογιστή.

Κρίμα που δεν έχει βγει τρίτη συνέχεια του παιχνιδιού τόσα χρόνια τώρα.
 
Φανταστείτε πόσο πολύ μου αρέσαν τα παιχνίδια αυτά που δεν ήξερα καν ότι έχει βγει το #2 ήδη...!

Με αφήνει παγερά αδιάφορο η οποιαδήποτε είδηση τ' αφορά,εν προκειμένω η συγκεκριμμένη,αν είναι γι' αυτά φυσικά....
 
MMORG απο οτι φαινεται.

Τα live blogs τα βουλιαξαν οι GAFers...
 
Τρίχες κατσαρές λοιπόν....
 
Κρίμα, έλεγα μήπως βγάζανε κανένα Duke Nukem :D
 
Πίσω
Μπλουζα