Μetal Slug Super Vehicle-001 World Record (Twin Galaxies)

Metalcandyman

Billy Mitchell εκ Σερρών
Joined
23 Απρ 2011
Μηνύματα
9.318
Αντιδράσεις
5.883
Eπιτελους μετα απο ενα μηνα εγκριθηκε το ρεκορ μου για το Metal slug super vehicle-001.Eιμαι πολυ περηφανος γιαυτο το world record γιατι εκτος του οτι με δυσκολεψε αρκετα ο προηγουμενως κατοχος του world record ενας μεξικανος ηταν πολυ αιρηστικος μεσα στο twin galaxies και το επαιζε ιστορια και χωρις λογο μαλιστα.Θα τον συγυρισω καλα παντως τωρα.Αφου εφαγε σχεδον 400.000 ποντους στο κεφαλι ας παει τωρα να φαει και κανενα τακος να συνελθει ο μεξικανος απο την Aguascalientes:D

Προβολή συνημμένου 71443
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Χαχα πες του να παει για υπνο με το σομπρερο του..Ενα απο τα αγαπημενα μου παιχνιδια!Ολοι η σειρα φυσικα.
 
Την ακουσε κανονικα φιλε DREDD γιατι πραγματικα τοσο εμενα αλλα και πολλους εκει μεσα μας τα ειχε κανει μπαλονια.
 
Τους τα πηρες τα σωβρακα Βασιλη "Μιτσελ"! :)

Εχεις τσεκαρει ποιο ειναι το ρεκορ σε αριθμο world records σε arcades παιχτη στο Twin Galaxies?
 
Πανο δεν με απασχολει αυτο γιατι υπαρχουν πολλοι που εχουν πολλα ρεκορ αλλα δεν ειναι πρωτιες ειναι για διαφορες θεσεις.Παικτες με πολλα world records δεν υπαρχουν παρα πολυ.Εγω μονο world records ανεβαζω τιποτα αλλο γιατι ο πρωτος ειναι πρωτος ενω ο δευτερος ειναι απλα δευτερος.Αν ανεβαζα δευτερες θεσεις εκατονταδες για να μην πω χιλιαδες θα ανεβαζα.
 
metalcandyman είπε:
Αφου εφαγε σχεδον 400.000 ποντους στο κεφαλι ας παει τωρα να φαει και κανενα τακος να συνελθει ο μεξικανος απο την Aguascalientes:D
Xαχα!Ωραιο!Μπραβο Βασιλη! :clap: :clap:
 
ωραιος Bill !!! τα λογια ειναι περιττα.. περιμενουμε το επομενο, σιγουρα κατι ετοιμαζεις!!!
 
Προς το παρον φιλε γιαννη δεν ετοιμαζω αλλα περιμενω να εγκριθουν τα αλλα γιατι εχω κανει world records σε ολα τα metal slug.
 
metalcandyman είπε:
Προς το παρον φιλε γιαννη δεν ετοιμαζω αλλα περιμενω να εγκριθουν τα αλλα γιατι εχω κανει world records σε ολα τα metal slug.
κατι μου λεει οτι περα απο τα παιχνιδια αυτα καθ'αυτα ,

επαιξε ρολο και το προθεμα ..... metal στην ονομασια τους .
 
Σάρωσε τους Βασίλη !!
 
Ευχαριστω και παλι παιδια :)
 
“καθάρισε” τους όλους… (01:07)!!!

[video=youtube;OsA4oexD-3I]

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Χαχαχαχα ωραιος ρε grinder:D
 
καλά τον εκανες!Τρομερό παιχνίδι!
 
χαχαχα, ωραίος ρε βασίλη
 
Ειμαι περηφανος που εχω τετοιον φιλο, πραγματικα!! RESPECT!!
 
Συγχαρητήρια, χαίρομαι που Έλληνας κατέχει το world record. Να είσαι πάντα καλά! Για τέτοιο φοβερό σκορ και world record προϋποθέτει τερματισμό με ένα credit και όχι μόνο?

το ίδιο και στα υπόλοιπα slugs?
 
Οπως ακριβως τα λες φιλε μου τερματισμο με ενα credit μπολικο leeching κλπ χρειαζεται αλλα ολα αυτα για μενα ειναι περσινα ξινα σταφυλια τα παρατησα εδω και χρονια γιατι τζαμπα τον χρονο μου εχανα και προεκυψαν και καποια θεματα στην ζωη μου γενικοτερα που και τον χρονο δεν ειχα να ασχοληθω αλλα ουτε και την ορεξη με αποτελεσμα να χασω την πρωτια και δεν ειχα την διαθεση να προσπαθησω ξανα.Ακομα και τωρα ομως μετα απο χρονια ακομα υπαρχουν καποια world record δεικα μου που ακομα εχω την πρωτια οπως ειδα καποια στιγμη πριν καιρο ετσι για πλακα ;) Το μονο που κανω τωρα ειναι οταν με πιασει ορεξη να τερματισω καποιο παιχνιδι παντα με ενα credit φυσικα και να το ανεβασω στο καναλι μου στο youtube η να το συνδιασω με καποιο review εδω ετσι για να θυμουνται οι παλιοι και μαθαινουν οι νεοτεροι.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
metalcandyman είπε:
Οπως ακριβως τα λες φιλε μου τερματισμο με ενα credit μπολικο leeching κλπ χρειαζεται αλλα ολα αυτα για μενα ειναι περσινα ξινα σταφυλια τα παρατησα εδω και χρονια γιατι τζαμπα τον χρονο μου εχανα και προεκυψαν και καποια θεματα στην ζωη μου γενικοτερα που και τον χρονο δεν ειχα να ασχοληθω αλλα ουτε και την ορεξη με αποτελεσμα να χασω την πρωτια και δεν ειχα την διαθεση να προσπαθησω ξανα.Ακομα και τωρα ομως μετα απο χρονια ακομα υπαρχουν καποια world record δεικα μου που ακομα εχω την πρωτια οπως ειδα καποια στιγμη πριν καιρο ετσι για πλακα ;) Το μονο που κανω τωρα ειναι οταν με πιασει ορεξη να τερματισω καποιο παιχνιδι παντα με ενα credit φυσικα και να το ανεβασω στο καναλι μου στο youtube η να το συνδιασω με καποιο review εδω ετσι για να θυμουνται οι παλιοι και μαθαινουν οι νεοτεροι.
Μάλιστα καταλαβαίνω...και εγω έχω λίγο χρόνο και δεν είμαι και καλός παίκτης, αλλά μου αρέσουν όποτε παίζω κατεβάζοντας πολλά credits. Στείλε μου λινκ το κανάλι σου στο YouTube να παρακολουθήσω τα video σου:biglaugh:

EDIT: Σε βρήκα!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα