Νέο Μέλος

Wonder Boy

RetroN00b
Joined
8 Σεπ 2016
Μηνύματα
4
Αντιδράσεις
6
Καλησπέρα σε όλες και όλους !!! Με αφορμή διάφορες αναζητήσεις και συζητήσεις με την παρέα έπεσα πάνω σας. Καλώς σας βρήκα. :vbwave:
 
Βρε καλώς τον. wonderboy αγαπημένο παιχνίδι;
 
Γεια σου και σε σένα. Αγαπημένο!!! Με τον κίνδυνο της αστυνομίας στην λέσχη της γειτονιάς (είσοδος κάτω των 17 κ.λ.π) και με την αγωνία να μην τελειώσουν τα "δεκάρικα" (coin's) γιατί την άλλη μέρα... φτου και από την αρχή. Και τουλάχιστον 20 άτομα πάνω μου για την επόμενη πίστα.
 
Καλώς ήρθες Wonder Boy!!!! :)
 
Καλώς σε βρήκα ( Λαμπρούκο !!! ). Να υποθέσω φαν του ελληνικού κινηματογράφου;
 
Καλως ηρθες wonderboy!

Ωραιο avatar!

:flower:
 
Καλωσορισες!!
 
Wonder Boy είπε:
Καλώς σε βρήκα ( Λαμπρούκο !!! ). Να υποθέσω φαν του ελληνικού κινηματογράφου;
:D χαχα! Εννοείται..

Ο παλιός ελληνικός κινηματογράφος (ειδικά απο την δεκαετία του 50 έως και την δεκαετία του 80) είναι το "γιατρικό" μου για να χαμογελάω!

Να 'σαι καλά και καλή διαμονή στο GRM :)
 
Wonder Boy είπε:
Καλησπέρα σε όλες και όλους !!! Με αφορμή διάφορες αναζητήσεις και συζητήσεις με την παρέα έπεσα πάνω σας. Καλώς σας βρήκα. :vbwave:
Καλώς όρισες φίλε/φίλη. Πολύ ωραίο avatar. Καθώς σε κόβω για λάτρη των βιντεοπαιχνιδιών, πιστεύω να σε δούμε στα αντίστοιχα θέματα και να μην χαθείς από προσώπου γης. Καλή διαμονή :) .
 
Γεια σου... "INDY" !!! Φίλος. Λάτρης που δεν σταματάει να παίζει στο PC, στο TABLET, και στο SMARTPHONE με emulator, usb-otg και χειριστήριο εννοείτε !!!
 
Καλως ηρθες φιλος και ολα τα λεφτα avatar και ολα τα λεφτα ονομα.Το wonder boy ολα τα wonder boy δηλαδη ειναι απο τα πολυ αγαπημενα μου παιχνιδια θα χαρω να μιλησουμε εδω μεσα γιαυτα τα παιχνιδια καποια στιγμη στα αναλογα θεματα που υπαρχουν η που θα υπαρξουν μελοντικα.
 
Καλώς όρισες φίλε καλη διαμονη και φυσικα απειρα 10αρικα στο wonder boy παλι καλα που ειχε βγει το κολπο με την μπετονια και καναμε σχετικη οικονομια :)
 
Πίσω
Μπλουζα