Να και η δική μου SNES συλλογή από τα παλιά!

johnny19818

Retromaniax Thread Excavator!
Joined
18 Απρ 2010
Μηνύματα
7.711
Αντιδράσεις
1.960
Μετά από επίσκεψη στο πατρικό το Σ/Κ ανεβάζω και γω την συλλογή μου από SNES από τα παλιά. Φυσικά δε θα μπορούσε να λείπει το NBA JAM T.E. !!

Προβολή συνημμένου 87491Προβολή συνημμένου 87492

Εννοείται ότι υπάρχουν τα καλώδια και ο μετασχηματιστής και το μηχανάκι είναι πλήρως λειτουργικό!

Τα παιχνίδια είναι :

Fifa Soccer

Donkey Kong Country

Killer Instinct

NBA JAM T.E.

Asterix

Street Fighter II

WWF Wrestlemania

Είχα και το Batman Forever αλλά πειραματιζόμενος άνοιξα την κασέτα και μου έμεινε μόνο η πλακέτα. Δεν το λυπήθηκα καθόλου όμως καθώς το παιχνίδι αυτό είναι πολύ κακό.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ωραια πραγματα :D

Αυτες οι συλλογες απο παλια ειναι οι καλυτερες γιατι εχεις λιωσει ολα αυτα τα παιχνιδια και εχεις μεγαλωσει με αυτα!
 
Ajax87 είπε:
Ωραια πραγματα :D Αυτες οι συλλογες απο παλια ειναι οι καλυτερες γιατι εχεις λιωσει ολα αυτα τα παιχνιδια και εχεις μεγαλωσει με αυτα!
Έτσι ακριβώς! Φαίνεται και από την κιτρινίλα του μηχανήματος άλλωστε. Και φυσικά όπως για manual ούτε λόγος. Πρέπει να σπάσεις τα μούτρα σου για να καταλάβεις τι γίνεται. Ειδικά στο WWF ποτέ δεν κατάλαβα, αν και πως κάνεις ειδικές κινήσεις. Πατούσα εκεί κουμπιά ότι να'ναι. Το συγκεκριμένο bundle το απέκτησα από ανταλλαγή ενός Game Boy + Game Gear με καμιά δεκαριά παιχνίδια το καλοκαίρι του 1999 (το έχω κολλήσει από κάτω στο SNES με αυτοκόλλητο). Μου αρέσει πολύ το μαύρο κασετάκι του Killer Instinct. Υπήρξε άλλο παιχνίδι σε μαύρη κασέτα άραγε?
 
Πίσω
Μπλουζα