[Ντογιάκος ABEE] Η επιστροφή των Τζεντάι (1984)

finally

RetroWannaBe
Joined
24 Ιαν 2011
Μηνύματα
60
Αντιδράσεις
34
Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΤΩΝ ΤΖΕΝΤΑΙ(Β.ΝΤΟΓΙΑΚΟΣ)ενα μικρο αλμπουμ του 1984 που αποτελειται απο 132 χαρτακια

Προβολή συνημμένου 113270
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Το είχα σχεδόν συμπληρωμένο, αλλά το έχασα... ολόκληρο :p ... Έχω σώσει μόνο κάποια αυτοκόλλητα και λίγα κουτάκια που μοιράζονταν αντί για φακελάκια (περιείχαν τσίχλες και 3 αυτοκόλλητα)

και 2 αυτοκολλητάκια

q5.jpg

q4.jpg

q3.jpg

q2.jpg

q1.jpg

q7.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Όντως, τα θυμάμαι όλα αυτά να υπάρχουν και στα αυτοκόλλητα.
 
theforce είπε:
Το είχα σχεδόν συμπληρωμένο, αλλά το έχασα... ολόκληρο :p ... Έχω σώσει μόνο κάποια αυτοκόλλητα και λίγα κουτάκια που μοιράζονταν αντί για φακελάκια (περιείχαν τσίχλες και 3 αυτοκόλλητα)
πω πω επαθα τωρα εσυ κρατησες τα κουτακια μπραβο σου φιλε μου
 
...Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΤΩΝ ΤΖΕΝΤΑΙ(Β.ΝΤΟΓΙΑΚΟΣ)ενα μικρο αλμπουμ του 1984 που αποτελειται απο 132 χαρτακια

http://retromaniax.gr/attachment.php?attachmentid=113270Συνημμένο Αρχείο 113270
http://retromaniax.gr/attachment.php?attachmentid=113270
Φίλε finally τα μάζευα και εγώ είχα και έχω μεγάλη αγάπη για τα Star Wars!... :thanx2: δεν μου έμεινε τίποτα όμως! Θυμάμαι είχα και την κάρτα με την σκηνή που Λουκ είναι στην "βάρκα" του Jaba και βρίσκεται πάνω από το αδηφάγο στόμα στην άμμο (μου διαφεύγει το όνομά του τώρα)... Μακάρι να τις είχα....

Είχα και ένα επιτραπέζιο τώρα που το θυμήθηκα... μου την έδινε γιατί έπρεπε να ακολουθείς βαρετούς κανόνες...

Το είχα σχεδόν συμπληρωμένο, αλλά το έχασα... ολόκληρο :p ... Έχω σώσει μόνο κάποια αυτοκόλλητα και λίγα κουτάκια που μοιράζονταν αντί για φακελάκια (περιείχαν τσίχλες και 3 αυτοκόλλητα)
και 2 αυτοκολλητάκια
Φίλε theforce, θυμάσαι αν οι τσίχλες ήταν σε σχήμα τσιγάρου;...;

Τεςπάντων... Σας ευχαριστώ παιδιά για αυτά που μου θύμησατε!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Δε θυμάμαι, για να είμαι ειλικρινής, πώς ήταν οι τσίχλες. Νομίζω πάντως, ότι δεν ήταν σαν τσιγάρα. Τσίχλες σαν τσιγάρα, με την ευκαιρία, κυκλοφορούν ακόμη, από την Hitschler. Και μαλιστα με δωρο "τατουάζ".

Στα κουτάκια, επίσης, κάποιες φορές στη θέση ενός αυτοκόλλητου υπήρχε ένα κουπόνι δώρου. Εγώ είχα κερδίσει μερικές αφισούλες, που ήταν σαν μεγάλες κάρτες, όπως αυτές εδώ που, αυτός που τις ανέβασε, γραφει ότι τις βρηκε σε συσκευασίες μπισκότου:


1.jpg


(Από αυτές, είχα κερδίσει σίγουρα τις 2 τελευταίες. Δυστυχώς, τις έχασα κι αυτές)

2.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα