Νokia 3310 η επιστροφή

Metalcandyman

Billy Mitchell εκ Σερρών
Joined
23 Απρ 2011
Μηνύματα
9.309
Αντιδράσεις
5.819
Η Nokia επανακυκλοφορει το αγαπημενο 3310 το οποιο θα κοστιζει 59 ευρω και θα απευθυνεται σε αυτους που θελουν και ενα δευτερο πιο απλο κινητο απο το smartphone τους και θα υπαρχουν και καποιες αλαγες σε σχεση με το παλιο μοντελο με μια απο αυτες να ειναι η μπαταρια.

Εγω παντως ακομα εχω το 3310 μου αλλα και ενα 3330:D

http://www.koolnews.gr/tehnologia/pi...ykloforei-3310
 
Ωραιότατα!!! :clap:

Εγώ έχω ακόμα ένα Nokia 3210!

nokia_3210_1.jpg
 
Καλή φάση!

Παίζει να το πάρω γιατί έχω ξεμείνει από κινητό και δεν τα πάω καλά με τα smartphones...

@circleag: Κι εγώ με τη γυναίκα μου μια εποχή είχαμε το 3210! :thumbup:

DSC02701.JPG
 
Πολύ καλή κίνηση. Θα προτιμούσα βεβαίως, να αναβίωνε το 7110, πολύ στυλάτο κινητό, και σε τέλειο χρώμα...
 

DINO είπε:
Καλή φάση!
Παίζει να το πάρω γιατί έχω ξεμείνει από κινητό και δεν τα πάω καλά με τα smartphones...

@circleag: Κι εγώ με τη γυναίκα μου μια εποχή είχαμε το 3210! :thumbup:


1@DINO[/USER] Τσίλικο το κόκκινο Nokia!!!!

Υ.Γ. Γαυρακι μου είσαι ε... :bow:

 
Έχω ακόμη το 3310 από το 2001. Αν μου αρέσει το νέο θα το πάρω, γιατί όχι;
 
Αρπαχτή μου βρωμάει...
 
κι εγώ έχω απλό κινητό μιας smartphone ακριβά κι ευαίσθητα (το samsung μου έσπασε την οθόνη και πήγε ανακύκλωση και ο φίλος μου με τα ηλεκτρονικά κατάφερε και έσπασε οθόνη iPhone 7!!!). Nokia 215 Dual sim.Μόνο 60 € αν θυμάμαι καλά και σκυλί. Έχει πέσει άπειρες φορές, έχει χτυπήσει έχει βραχεί κλπ.Έχει και κάτι καλούτσικα παιχνιδάκια για ώρα ανάγκης! Αν υπάρχει ακόμη το 3310 στην αγορά όταν έχω ανάγκη για καινούριο θα το πάρω (ελπίζω να ναι λογική η τιμή του).
 
σιγουρη αγορα για τους μεγαλους συγγενεις μας που δεν καταλαβαινουν τα smartphones
 
Aυτο ειναι το νεο Nokia 3310.Ωραιο με φαινεται εμενα παντως και σιγουρα θα τσιμπησω ενα.

 
Χρήστης απλού κινητό μέχρι το 2012 από εκεί με σαμσουγκ και τώρα ξανά πάλι με νοκια 105. Θυμάμαι οδηγούσα στον Πειραιά είχα ανοιχτό gps και ήρθε εισερχόμενη κλήση. Κόλλησε το σύμπαν, καταρρακτώδης βροχή, καντήλια άπειρα και σταματάω έξω από ένα Κωτσόβολο. " Γεια σας ένα νοκια με κουμπιά παρακαλώ" " ορίστε" "γεια σας! " Έβαλα στη σιμ κάρτα τις επαφές που μιλάω πιο συχνά και το σμαρτφον εκτελεί χρέη media player/gps και ενίοτε skype μιλάω με φίλους εξωτερικό. Τον υπόλοιπο καιρό μένει σβηστό στο ντουλαπάκι του αυτοκινήτου με data sim κάρτα της wind. Είμαι 38 χρόνων. Δεν είμαι 70
 
Πίσω
Μπλουζα