Ξεκίνησε την λειτουργία του το Ελληνικό Επίσημο PlayStation Forum

Daytime Dreamer

RetroActive
Joined
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
290
Αντιδράσεις
7
Άντε καλή αρχή ...
biggrin.gif
Χρησιμοποιώ διαφορετικό nick στο επισημο site για γραφειοκρατικούς λόγους και γιατι η εταιρεια δεν ηθελε να χρησιμοποιω ονομα που να συνδεεται και με αλλα φορουμ

Διαβάστε τους κανονισμους και όλα τα σχετικά ... το forum ειναι αδειο βασικα γιατι δεν εχει ουτε 1 μέρα που άνοιξε

Οτι ερωτηση/απορια εχετε ευχαριστως να βοηθησω οσο μπορω ... μονο παιδες μην αναφερεστε σε θεματα χακαρισματος και τα σχετικα γιατι βγαζουν σπυρια οταν τα ακουνε αυτα!

Οποιος θελει να βοηθησει το καλυτερο που εχει να κανει ειναι να δημιουργησει κανενα game related thread για να υπαρχει υλικο σιγα σιγα.
bleh.gif


θα υπαρξουν μεσα στους επομενους μηνες διαγωνισμοι (ακομα δεν ξερω τι ακριβως) με δωρα (ακομα δεν ξερω τι δωρα)

Ότι σχετικό ρωτήστε εδώ.

Για να χρησιμοποιήσετε τις προσφερόμενες υπηρεσίες θα πρέπει να συνδεθείτε. Αυτό μπορεί να γίνει με δύο τρόπους. Εάν είστε ήδη χρήστης στο PlayStation Network, πατήστε στο "Sign In" στην κορυφή της σελίδας και εισάγετε το email και τον κωδικό του PlayStation Network λογαριασμού σας

Ιδού το λινκ

Ελληνικό PlayStation forum
 
Daytime Dreamer είπε:
Άντε καλή αρχή ...
biggrin.gif
Χρησιμοποιώ διαφορετικό nick στο επισημο site για γραφειοκρατικούς λόγους και γιατι η εταιρεια δεν ηθελε να χρησιμοποιω ονομα που να συνδεεται και με αλλα φορουμ
Διαβάστε τους κανονισμους και όλα τα σχετικά ... το forum ειναι αδειο βασικα γιατι δεν εχει ουτε 1 μέρα που άνοιξε
Εύχομαι καλή αρχή. Για το λόγο που έκανα bold τα λεγόμενά σου, δεν κάνω καν το κόπο να κλικάρω. Αν από το καλημέρα κάποιος θα μου επιβάλει ακόμα και με τι nick θα γραφτώ, το θεωρώ epic fail. :eek:

Φιλικότατα πάντα, μη παρεξηγηθούμε.
 
Εμενα παντως δεν με αφηνει να κανω register..
 
Καλή αρχή κι από μένα! :)

Ακριβώς το ίδιο πρόβλημα με τον Guybrush....
 
Απο δουλεια δε μπαίνω. Θα μπω απο το σπιτι το απόγευμα και θα σας πω. Υποθετω πως αν 2 δε μπορούν να μπουν (και ο ενας είναι ΙΤής), δε θα μπορώ ούτε εγώ. Ας δούμε τί θα μας πει ο... Ονειροπόλος :p .
 
Rygar είπε:
Απο δουλεια δε μπαίνω. Θα μπω απο το σπιτι το απόγευμα και θα σας πω. Υποθετω πως αν 2 δε μπορούν να μπουν (και ο ενας είναι ΙΤής), δε θα μπορώ ούτε εγώ. Ας δούμε τί θα μας πει ο... Ονειροπόλος :p .
Ρηγανάκο, μόλις ξαναδοκίμασα και μ' έβαλε! Προφανώς κάτι έπαιζε με τους server της sony... Να σημειώσω ότι εγώ είχα ήδη ID - δε χρειάστηκε να κάνω νέο! ;)

I am in λοιπόν και καλορίζικο! :)
 
Ειχε major maintenance χθες. Σημερα μπαινουν και κανουν register ολοι

Να ξερετε το εξης : οποτε εχει maintenance δεν μπορειτε να κανετε sign in ουτε στο PlayStation Network ουτε στο Forum. Αλλα εαν ειστε logged in πριν το maintenance τοτε δεν σας πεταει εξω και συνεχιζετε να ειστε μεσα :)
 
D@redevil είπε:
Ρηγανάκο, μόλις ξαναδοκίμασα και μ' έβαλε! Προφανώς κάτι έπαιζε με τους server της sony... Να σημειώσω ότι εγώ είχα ήδη ID - δε χρειάστηκε να κάνω νέο! ;)
I am in λοιπόν και καλορίζικο! :)
Ναι πιο πανω εννοούσα, ότι δε μπορώ γενικώς να μπω στο φορουμ γιατί τα παιχνιδοφόρα τα κόβει ο πρόξυ μας στη δουλεια και δε μπορούσα ουτως η αλλως να δοκιμάσω.

Από το σπίτι μπαίνω στο φορουμ, αλλα θελω να ρωτήσω, αλλο το mail που χρησιμοποιούμε στο PS3 για να κανουμε sign in και αλλο στα φορουμς του playstation network; Δε μπορώ ας πούμε να κανω login με το εμαιλ που χρησιμοποιώ μεσα από την κονσόλα.

EDIT: Ακυρο!! Ειχα αλλαξει κωδικό τότε που η sony είχε παθει εκείνη τη ζημιά με τις υποκλοπές. Κάνω login κανονικά! :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Δωσε μας και εντυπωσεις απο καποιους launch τιτλους (αν δεν εμπιπτει σε NDA φυσικα)
 
Wally είπε:
Δωσε μας και εντυπωσεις απο καποιους launch τιτλους (αν δεν εμπιπτει σε NDA φυσικα)
Εχω το vita εδω στο γραφειο αλλα ακομα δεν εχω τα voucher οποτε δεν εχω games. Δεν εχω καποιο NDA προς το παρον. Οτι θελετε παντως ρωτατε ελευθερα και εαν δεν με δεσμευει κατι απανταω

1ος Διαγωνισμός Επίσημου Ελληνικού PlayStation Forum

Εχω και ενα thread με αρκετο FAQ για το Vita το οποιο μετεφρασα απο επισημες πηγες

http://community.eu.playstation.com/t5/PlayStation-Vita-%CE%93%CE%B5%CE%BD%CE%B9%CE%BA%CE%AE-%CE%A3%CF%85%CE%B6%CE%AE%CF%84%CE%B7%CF%83%CE%B7/PS-Vita-FAQ/td-p/14783097
 
Δηλωσα ηδη συμμετοχη για το Un2!
 
Πίσω
Μπλουζα