Ξεχασμένα arcades

Καλημέρα παίδες...

Έχω βάλει αγγελεία απο την Κυριακή για τα arcades αλλα ακόμα τήποτα... μήπως κάνω κάτι λάθος???
 
Καλησπέρα...

Ευχαριστώ circleag για την υπενθύμηση άλλα εγώ είμαι εγγραμένος απο 17/2/2010 ή εννωεί ότι θα πρέπει να είμαι ενεργός (δημαδή να πωστάρω καθημερινά κλπ) τουλάχιστον 3 μήνες?

Οπως και να έχει πάντος είδη σχεδόν τρείς μήνες έχω ενεργή ''δράση'' οπότε με λίγη καλή θέληση...
 
Σήμερα έκανα μια μικρή επίσκεψη στον Αλέξανδρο...

Όλα τα παιχνίδια λειτουργούν εκτός από μάλλον το PACMAN το οποίο έχει 22άρα φίσσα αντί για 28άρα standard JAMMA και συγκεκριμένα έχει προεγκετάσταση και για 2ή πλακέτα...

Επίσης έχει το Fantasia δύο φορές, ένα ραλλάκι της Galeco,το Puzzle Bubble 2,Arkanoid.Chase HQ 2 (αλλά με άλλο όνομα)...
 
Cabal είπε:
Σήμερα έκανα μια μικρή επίσκεψη στον Αλέξανδρο...
Όλα τα παιχνίδια λειτουργούν εκτός από μάλλον το PACMAN το οποίο έχει 22άρα φίσσα αντί για 28άρα standard JAMMA και συγκεκριμένα έχει προεγκετάσταση και για 2ή πλακέτα...

Επίσης έχει το Fantasia δύο φορές, ένα ραλλάκι της Galeco,το Puzzle Bubble 2,Arkanoid.Chase HQ 2 (αλλά με άλλο όνομα)...

[Το ότι αφήνουμε και συνεχίζεται το συγκεκριμένο thread είναι γιατι αυτό που μας ενδιαφέρει ειναι η θεματολογία του και μονό στο θέμα αναφοράς των arcade cabs (ποια παιχνίδια είναι)


και εκεί μονό και σε βασικά θέματα ρετρό πληροφοριών οτι αναφορά αυτά.


 


Όμως εδώ βλέπω ότι:


 


1) Έχει αναφερθει παραπάνω οτι θα αναρτηθεί αγγελία.


 


2) Πριν αναφερθεί αυτο που λέω στο 1 παραπάνω, έχει γινει απόπειρα να μπουν τιμές/ και σκέψεις για πωλητήριο



αυτών το οποιο απογορευεται ρητώς αναφορά σε thread τέτοιου είδους πληροφοριών και ο λόγος είναι γιατί εδω



δεν είναι "μαγαζάκι".



Έξαλλου δεν υπάρχει και λόγος υπάρξεις των θρεντ αυτών εδώ μιας και όπως είπα και πριν υπάρχει



υποκατηγορία με ΑΓΓΕΛΙΕΣ.


 


3)Η αναφορά σας συνεχίζεται στο τελευταίο σου ποστ σχετικά με αυτά που δουλεύουν και ποια όχι



το update που έλεγα πριν... ]


alexandros23 είπε:
Καλησπέρα...Ευχαριστώ circleag για την υπενθύμηση άλλα εγώ είμαι εγγραμένος απο 17/2/2010 ή εννωεί ότι θα πρέπει να είμαι ενεργός (δημαδή να πωστάρω καθημερινά κλπ) τουλάχιστον 3 μήνες?

Οπως και να έχει πάντος είδη σχεδόν τρείς μήνες έχω ενεργή ''δράση'' οπότε με λίγη καλή θέληση...

[Υπάρχει προτεραιότητα στις αγγελίες και όσες μπαίνουν έχουν πρώτα φιλτραριστεί


και εγκριθεί απο απο τους admin.



Επίσης διάβασε τα κόκκινα γράμματα παραπάνω για την δική σου ενημέρωση περι Αγγελιών



και όχι μονό.]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Καλήσπέρα...

Για τελευταία φορά γράφω σε αυτό το fοrum γιατί διστοιχώς βλέπω ότι κάποιος ή κάποιοι δεν μπορούν ή δεν θέλουν να καταλάβουν ορισμένα πράγματα...

1) όσον οφορά το(Η αναφορά σας συνεχίζεται στο τελευταίο σου ποστ σχετικά με αυτά που δουλεύουν και ποια όχι...) δεν γράφτικε απο εμένα αλλα απο τον cabal που είρθε και είδε απο κοντά τα arcades

2) το συγκεκριμένο thread ανοίχτηκε για να δείξω κάποια μηχανήματα που βρήκα και ναι αφού δεν μπορώ να τα αξιοποιήσω όλλα (πως θα μπορούσα άλωστε) να τα δώσω σε κάποιους που θα τα αξιοποιούσαν όπως πρέπει και σε μία τιμή η οποία μόνο κέρδος δεν μου προσδίδει άρα ο όρος ''μαγαζάκι'' παρακαλώ να αφαιρεθεί γιατί υπάρχει μόνο στην φαντασία του circleag.

Τέλος για να γράψω και τον επίλογο της ύπαρξής μου παρακαλώ όπως με διαγράψει κάποιος admin απο το φόρουμ όπως επίσης και όλα μου τα thread για να μην υπάρχει το ''μαγαζάκι'' ή κάτι που να το θυμίζει..

Ευχαριστώ

Αλέξανδρος
 
alexandros23 είπε:
Καλήσπέρα...Για τελευταία φορά γράφω σε αυτό το fοrum γιατί διστοιχώς βλέπω ότι κάποιος ή κάποιοι δεν μπορούν ή δεν θέλουν να καταλάβουν ορισμένα πράγματα...

1) όσον οφορά το(Η αναφορά σας συνεχίζεται στο τελευταίο σου ποστ σχετικά με αυτά που δουλεύουν και ποια όχι...) δεν γράφτικε απο εμένα αλλα απο τον cabal που είρθε και είδε απο κοντά τα arcades

2) το συγκεκριμένο thread ανοίχτηκε για να δείξω κάποια μηχανήματα που βρήκα και ναι αφού δεν μπορώ να τα αξιοποιήσω όλλα (πως θα μπορούσα άλωστε) να τα δώσω σε κάποιους που θα τα αξιοποιούσαν όπως πρέπει και σε μία τιμή η οποία μόνο κέρδος δεν μου προσδίδει άρα ο όρος ''μαγαζάκι'' παρακαλώ να αφαιρεθεί γιατί υπάρχει μόνο στην φαντασία του circleag.

Τέλος για να γράψω και τον επίλογο της ύπαρξής μου παρακαλώ όπως με διαγράψει κάποιος admin απο το φόρουμ όπως επίσης και όλα μου τα thread για να μην υπάρχει το ''μαγαζάκι'' ή κάτι που να το θυμίζει..

Ευχαριστώ

Αλέξανδρος

Τα παραπάνω τα ανάφερα και για τους 2 αλλά μάλλον μας υποτίμησες αφου έγιναν παρατηρήσεις και εδώ αλλα και σε αλλά θρεντ και απο άλλον mod.

Οι κανονισμού εδω αυτά λένε και λειτουργούμε βάση αυτών.

Το ότι θέλεις να φύγεις ειναι επιλογή σου και μονό.
 
[Το Θέμα κλειδώνει.]
 
Πίσω
Μπλουζα