Οικογένεια Χωραφά

Dinamclou

RetroNoob
Joined
16 Mαϊ 2018
Μηνύματα
6
Αντιδράσεις
16
Το σπίτι που πήρε φωτιά στην Οικογένεια Χωραφά βρίσκεται στον Άγιο Ιωάννη Ρέντη στην Λεωφόρο Κηφισού πίσω από το κατάστημα έπιπλα Σειτανίδη.

viber image.jpg

Χωρίς τίτλοη.png

Χωρίς τίτλοβ.png

Χωρίς τίτλο.png
 

Λοιπόν καταρχήν πολλά πολλά συγχαρητήρια 1@Dinamclou[/USER],  :clap: :clap:

επιπλέον να πω ότι όπως έχω ξαναπεί στο παρελθόν σε άλλο post ο σκηνοθέτης Ασημακόπουλος μας έχει κουφάνει. Έχει γυρίσει όλη την Αθήνα και γυρίζει σκηνές.

κουβάλησε τα παιδάκια από την Αγία Παρασκευή, στη Ν. Φιλαδέλφεια κι από εκεί στου Ρέντη :bash:

Να θυμίσουμε ότι δεν έχει χρησιμοποιήσει στούντιο

1@Kambia[/USER] τα συγκεκριμένα post ή θα ενσωματώσεις Kambia στo κεντρικό, ή θα τα αφήσεις όπως είναι και θα ενσωματώσεις όλα αυτά που αναφέονται στην οικογένεια Χωραφά σε αυτό. Δεν ξέρω πιο είναι πιο εύκολο και πιο σωστό. Αποφάσισε εσύ.

 
Dinamclou πως το βρήκες ρε θηρίο. πολύ μακριά από τα περισσότερα πλάνα στα βόρεια προάστια.

Μπράβο.....μας έλειπε αυτό το σπίτι.
 

1@makism[/USER]Μένω πολύ κοντά και τυχαία πέρασε ο πατέρας μου,που είναι λάτρης του παλαιού ελληνικού κινηματογράφου,και τράβηξε την φωτογραφία.Ήταν πολύ δύσκολο να το βρω από το google maps καθώς η οδός δεν έχει όνομα.
 

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Λοιπόν καταρχήν πολλά πολλά συγχαρητήρια 1@Dinamclou[/USER],  :clap: :clap:

επιπλέον να πω ότι όπως έχω ξαναπεί στο παρελθόν σε άλλο post ο σκηνοθέτης Ασημακόπουλος μας έχει κουφάνει. Έχει γυρίσει όλη την Αθήνα και γυρίζει σκηνές.

κουβάλησε τα παιδάκια από την Αγία Παρασκευή, στη Ν. Φιλαδέλφεια κι από εκεί στου Ρέντη :bash:

Να θυμίσουμε ότι δεν έχει χρησιμοποιήσει στούντιο

1@Kambia[/USER] τα συγκεκριμένα post ή θα ενσωματώσεις Kambia στo κεντρικό, ή θα τα αφήσεις όπως είναι και θα ενσωματώσεις όλα αυτά που αναφέονται στην οικογένεια Χωραφά σε αυτό. Δεν ξέρω πιο είναι πιο εύκολο και πιο σωστό. Αποφάσισε εσύ.
Ευχαριστώ πάρα πολύ για τα συγχαρητήρια! ??

 
Απιστευτο........πευκα στου Ρέντη.......μας εστειλες Dinamclou...........Aν δεν εδειχνες την φωτό θα ελεγα οτι είναι αδύνατον αυτό να ειναι στου Ρεντη......Μπράβο....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
1@antonovar[/USER] κι όμως έχουμε πολλά πεύκα κυρίως στις γειτονιές και όχι τόσο στους κεντρικούς δρόμους.?
Και πάλι ευχαριστώ.

 

...

1@Kambia[/USER] τα συγκεκριμένα post ή θα ενσωματώσεις Kambia στo κεντρικό, ή θα τα αφήσεις όπως είναι και θα ενσωματώσεις όλα αυτά που αναφέονται στην οικογένεια Χωραφά σε αυτό. Δεν ξέρω πιο είναι πιο εύκολο και πιο σωστό. Αποφάσισε εσύ.
Θα ετοιμάσω νέο θέμα όπου θα βάλω όλα τα ποστ για την ταινία αυτή και θα μεταφέρω και αυτά ;)

 
Λοιπόν καταρχήν πολλά πολλά συγχαρητήρια 1@Dinamclou[/USER], :clap: :clap:

επιπλέον να πω ότι όπως έχω ξαναπεί στο παρελθόν σε άλλο post ο σκηνοθέτης Ασημακόπουλος μας έχει κουφάνει. Έχει γυρίσει όλη την Αθήνα και γυρίζει σκηνές.

κουβάλησε τα παιδάκια από την Αγία Παρασκευή, στη Ν. Φιλαδέλφεια κι από εκεί στου Ρέντη :bash:

Να θυμίσουμε ότι δεν έχει χρησιμοποιήσει στούντιο

1@Kambia[/USER] τα συγκεκριμένα post ή θα ενσωματώσεις Kambia στo κεντρικό, ή θα τα αφήσεις όπως είναι και θα ενσωματώσεις όλα αυτά που αναφέονται στην οικογένεια Χωραφά σε αυτό. Δεν ξέρω πιο είναι πιο εύκολο και πιο σωστό. Αποφάσισε εσύ.
Kαι μέχρι τα διόδια νομίζω του Σχηματαρίου όπως φαίνεται εδω : γιατί τα παλιά της Ελευσίνας σίγουρα δεν είναι...
 
Πίσω
Μπλουζα