Οι Αξιόπιστοι

Για άλλη μια φορά εξαιρετικός Τάσο.

Τα συγχαρητήριά μου.
 
Πραγματικά μας κατέπληξε άλλη μια φορά ο Τάσος με την ενάργεια με την οποία μας διηγήθηκε όλη την υπόθεση των αξιόπιστων μιας σειράς που και κατά την γνώμη την δική μου υπήρξε η βάση και για τις επόμενες σειρές του "εφευρετικού" Θάνου Λειβαδίτη. Τον ευχαριστούμε που μας θύμισε παλιές και καλές ημέρες τηλεόρασης!
 
Εδώ οι πρωτότυποι τίτλοι αρχής της σειράς όπως τους είχε διαφυλάξει ο Χρήστος Μαραμένος Τσιτσόπουλος:

[video=youtube_share;n3sDOrlEKLU]

 
344.jpg
344.jpg
 
Μετά από 20 και πλεον χρόνια, ξεκινούν σε λίγες μέρες οι Αξιόπιστοι σε επαναληψη από την ΕΡΤ2
 
ChristosM είπε:
Μετά από 20 και πλεον χρόνια, ξεκινούν σε λίγες μέρες οι Αξιόπιστοι σε επαναληψη από την ΕΡΤ2
Σπουδαία νέα! Ο δημοσιογράφος Μαρτέλης επιστρέφει! Έχω να δω τη σειρά από το 1982, την εποχή της πρώτης μετάδοσής της.
 
Αυτό είναι απίστευτο νέο! Τη σειρά δεν την έχω δεί ποτέ γιατί όταν παίζονταν ήμουνα 3 ετών. Αναμένω με ανυπομονησία την προβολή της!
 
Και εμείς που την έχουμε δει 15φορές περιμένουμε να την ξαναδούμε με μέγιστο ενδιαφέρον (και ας έχουμε μάθει και τους διαλόγους)
 
΄΄Αξιόπιστοι΄΄ με δόσεις υπομονής! Δεν λέω πολύ καλή η προσπάθεια της ΕΡΤ να μεταδώσει παλιές σειρές που σώζονται στο αρχείο της, αλλά ο προγραμματισμός της είναι πολύ πρόχειρος και όχι συνεπής. Η ΕΡΤ προχτές την Κυριακή δεν έδειξε τους Αξιόπιστους. Το έχει ξανακάνει άλλη μια φορά. Οι Αξιόπιστοι ξεκίνησαν να επαναπροβάλλονται για πρώτη φορά κάθε Κυριακή από τις 24 Απριλίου και ακόμα να τελειώσουν. Ελπίζω να μην φτάσουμε Χριστούγεννα!
 
συγνωμη παιδια μου αυτη την στιγμη προβαλλονται σε επαναληψη καθε κυριακη;

συγκηνηθηκα με τους τιτλους αν και πολυ μικρος τους θυμομουν
 
Ναι προβάλλονται κάθε Κυριακή στις 00.30 από την ΕΡΤ2. Έχει προβάλλει μέχρι και το 9ο επεισόδιο από τα 13.
 
sportbilly79 είπε:
Ναι προβάλλονται κάθε Κυριακή στις 00.30 από την ΕΡΤ2. Έχει προβάλλει μέχρι και το 9ο επεισόδιο από τα 13.
ευχαριστω πολυ

προλαβαινω τα δω τα τελευταια επεισοδεια δηλαδη
 
Ήθελα να ρωτήσω αν κάποιος γνωρίζει. Είδα στο πρόγραμμα της ΕΡΤ, ότι την προσεχή Κυριακή η ΕΡΤ2 θα μεταδώσει το 11 επεισόδιο της σειράς! Αν συμβαίνει αυτό, το 10ο επεισόδιο γιατί δεν προβλήθηκε; μέχρι τώρα έχουνε προβληθεί 9 επεισόδια.
 
Mε το lockdown,την κλεισουρα,την αναδουλεια που κοντευει να μας κλεισει τα μαγαζια και το κεφαλι καζανι με ολα αυτα γενικοτερα ξεκινησα να δω απο την αρχη ολες της σειρες του μεγαλου Θανου Λειβαδιτη να ξελαμπικαρω λιγο κατα σειρα με πρωτη αυτη του θεματος αυτου και εχω να πω το εξης...............

Τα ναρκωτικα μυριζουν ταφο ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude:
 
Τελευταία επεξεργασία:
Mε το lockdown,την κλεισουρα,την αναδουλεια που κοντευει να μας κλεισει τα μαγαζια και το κεφαλι καζανι με ολα αυτα γενικοτερα ξεκινησα να δω απο την αρχη ολες της σειρες του μεγαλου Θανου Λειβαδιτη να ξελαμπικαρω λιγο κατα σειρα με πρωτη αυτη του θεματος αυτου και εχω να πω το εξης...............
Ευτυχώς που το επανέφερες το θέμα γιατί θυμήθηκα ότι είναι ο μόνος Μαρτέλης που δεν έχω δει ποτέ ! :shocked:
Από το να ανοίξω την τηλεόραση ύστερα από τόσο καιρό (με άθλια αποτελέσματα), χίλιες φορές καλύτερα ο Μαρτέλης. Κι έχει και πολύ καλό καστ. Thanx!
 
Ευτυχώς που το επανέφερες το θέμα γιατί θυμήθηκα ότι είναι ο μόνος Μαρτέλης που δεν έχω δει ποτέ ! :shocked:
Από το να ανοίξω την τηλεόραση ύστερα από τόσο καιρό (με άθλια αποτελέσματα), χίλιες φορές καλύτερα ο Μαρτέλης. Κι έχει και πολύ καλό καστ. Thanx!
Nα σαι καλα :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude:
 
Συγγνώμη, να κάνω μια ερώτηση? Πού βλέπετε αυτά τα σήριαλ?
Πολλοι τα εχουμε αποθηκευμενα σε καποιον σκληρο δισκο αφου τα εχουμε κατεβασει παλαιοτερα απο διαφορα sites που τα περισσοτερα δεν υπαρχουν ποια αλλα ανετοτατα μπες στο youtube γραψε ''οι αξιοπιστοι'' και απολαυσε την σειρα στο PC η στην τηλεοραση σου.Προς το παρον υπαρχουν κανονικα στο youtube.
 
Πολλοι τα εχουμε αποθηκευμενα σε καποιον σκληρο δισκο αφου τα εχουμε κατεβασει παλαιοτερα απο διαφορα sites που τα περισσοτερα δεν υπαρχουν ποια αλλα ανετοτατα μπες στο youtube γραψε ''οι αξιοπιστοι'' και απολαυσε την σειρα στο PC η στην τηλεοραση σου.Προς το παρον υπαρχουν κανονικα στο youtube.

Α, υπάρχει στο Youtube? Ευχαριστώ πάρα πολύ! :)
 
Πίσω
Μπλουζα