Οι Επαγγελματίες (The Professionals)

dillon είπε:
Σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια Bernard.c, ειχα δει κ την πρωτη φορα που μου εγραψες οτι μενεις Λονδινο. Εγω λογω Λονδινου κ σο σπουδων εχω παθει μια πλακα γενικα. Φαντασου οτι βλεπω AVENGERS, PROFESSIONALS, THE SAINT & RETURN OF THE SAINT κ οπου εχει εξωτερικα γυρισματα κανω pause να δω το ονομα του δρομου.
:) Αυτό που δεν έχουμε μας λείπει πάντα. Εγώ πάλι νοσταλγώ την Ελλάδα αρκετά συχνά...

dillon είπε:
Τελος παντων, θα σε απογοητυεσω, δε θυμαμαι αν ηταν ΕΡΤ ή ΥΕΝΕΔ ή αν το εβαλε μετα το STAR. Αυτο που θυμαμαι ήταν οτι οταν προβληθηκε το βαζανε Παρασκευη 11¨15 μάλλον ΥΕΝΕΔ.
Δεν πειράζει. Μάλλον ΥΕΝΕΔ (όπως αναφέρεις), αν κρίνουμε και από το προηγούμενο σχόλιο για την εκπομπή του Ζάχου Χατζηφωτίου, αλλά θα το επιβεβαιώσουμε εν καιρώ...

dillon είπε:
Πάντως εχω τους 3 πρωτους κυκλους αν σε ενδιαφερει χωρις ομως υποτιτλους. Αν μπορουμε να βρουμε κ τους υποτιτλους να τους κολλουσαμε θα ταν ακομη καλυτερα (ακομη κ αγγλικους).Καλη Κυριακή
Εδώ οι fans της σειράς είναι τυχεροί, καθώς η σειρά κυκλοφορεί επίσημα στην Αγγλία σε DVD εδώ και κάποια χρόνια ήδη! :)
 
Πίσω
Μπλουζα