Οι ελεεινότερες σκηνές ever!

Οι περισσότερες ταινίες του Ζερβού, το'χουν αυτό! Όμως για τη συγκεκριμένη, δε θα συμφωνήσω...
 
Ισως ηταν η καλυτερη απο τις χειροτερες :Ρ
 
Aπό Ζερβό, δεν βλέπεται το Τηλεκανίβαλοι. Χάλια...
 
Έχεις δει το "Ο Σόλων έτσι και το διαμάντι του μήλου"; :D

 
Του Ζερβού ήταν; Νόμιζα το είχε κάνει ο Ζουγανέλης. Ε, τότε διεκδικεί με αξιώσεις την πρωτιά :D ...
 
Το "Αγιε μου Βασιλη" που λεει οταν τρωει τη φαπα ειναι injoke απο ενα εορταστικο με το Ζουγανελη :D
 
Πράγματι... Η ατάκα είναι από τα Κουφώματα! :D
 
Καλά... καταπληκτικό θέμα χαχαχα!!!!!
 
Rakeesh είπε:
Το "Αγιε μου Βασιλη" που λεει οταν τρωει τη φαπα ειναι injoke απο ενα εορταστικο με το Ζουγανελη :D
Ακριβώς! Την συγκεκριμένη σκηνή την είχαν γυρίσει γύρω στις 10 φορές λόγω γέλιων, κυρίως από τον Ζουγανέλη. Το τι σφαλιάρα είχε φάει ο Βαβούρας (ο Ζούγα ήταν ο Άγιος Βασίλης) στο συγκεκριμένο σκετς ξανά και ξανά δεν λέγεται...

"Να πα να πιω, να πα να πιω, να πιω για να ξεχάσω..." Την συνέχεια την ακούσατε στο παραπάνω video. ;)
 
κοιταξτε εδω σκηνη απο ταινια που οι περισοτεροι πρεπει να ειχαν δει μικροι τυποι που κυκλοφορουν με στολες νιντζα σε αλανα και τουσ πλακωνουν και στο ξυλο

 
tzias57 είπε:
Απο την ταινία "Οι επικινδυνοι" του Γιάννη Δαλιανίδη. Η σκηνη της απόπειρας βιασμού της Καίτης Φίνου από τον Πάνό Μιχαλόπουλο. Παρατηρήστε α) Η Φίνου δεν φωνάζει αστυφύλακα να πιάσει τον Μιχαλόπουλο β)Τα λόγια του Μιχαλόπουλου (της ζητάει συγνώμη ) μετά την απόπειρα βιασμούhttp://www.youtube.com/watch?v=Y5Ozkcg8ve4&feature=related
ειναι κινηματογραφικη η ταινια αυτη βεβαια ανηκει στην "σειρα" τσακαλια-στροφη-επικυνδυνοι
 
Στην ταινία οι αδίστακτοι του 1988 ο πρωταγωνιστής βγάζει τον γύψο από το πόδι του και αρχίζει να τρέχει και να τα βάζει με τον κακό της ταινία.

Φυσικα το φινάλε της ταινίας "ο τραγουδιστής και το κορίτσι του μπαρ" που ο Φλωρινιώτης προσπαθεί να το παίξει δραματικά. Έχω ρίξει άφθονο γέλιο με αυτήν την σκηνή.
 
Πίσω
Μπλουζα