Οι πέντε πιο όμορφες ξένες σταρ

Τώρα έκλεισε πάει σειρά θα γυριστει καλά είπα εγώ ρειτσελ βαις( είναι και οσκαρικη πολύ καλή ηθοποιός)! Κάτι ηξερα, μα δεν μοιάζουν καθολου η γκαλ με την hedyIMG_20200501_205057.png
 
Και ποια θα υποδυθεί την Λιζ τειλορ;; Ε ναι ή ρειτσελ βαις !
 

Συνημμένα

  • IMG_20200501_205715.png
    IMG_20200501_205715.png
    796,4 KB · Προβολές: 3
Ποια μετέπειτα μεγάλη ντίβα και ωραια γυναίκα είναι αυτό το ξανθό , γαλανοματικο μωρό;
 

Συνημμένα

  • IMG_20200506_141625.png
    IMG_20200506_141625.png
    603,5 KB · Προβολές: 8
Δεν έχω πολύ πείρα από ξένες ταινίες και ηθοποιούς, γι' αυτό και θα γράψω την δική μου 5μελή λίστα με 3 ηθοποιούς μόνο.

1 Ρίτα Χέιγουορθ. Την έβλεπα μικρός στο Αουτάν και την ερωτεύτηκα!
2 Ελίζαμπεθ Τέιλορ. Απίστευτο βλέμμα! Μαγευτική ως Κλεοπάτρα, όπως επίσης και σε μια ταινία της Αγκάθας Κρίστη.
3 Σοφία Λόρεν. Γοητευτική τότε και τώρα. Δεν έχω δει ταινίες της αλλά σίγουρα το αξίζει.

Τέλος, μια ελληνίδα που θα μπορούσε να μπει στην λίστα είναι η Μαρία Κάλλας, αν και δεν ξέρω κατά πόσο.
 
Αλήθεια θα μπορούσε ή λίστα να περιέχει την Μαρια Καλλας ; Την μεγαλύτερη ντίβα του αιώνα μας ! Αλλά δεν ανήκε σε αυτό που λέμε κλασσικό Χολυγουντ
 
Και δεν ήταν όμορφη. Εντυπωσιακή παρουσία, έντονη προσωπικότητα, αλλά αν δεν ήταν η ντίβα που ήταν κανείς δεν θα την πρόσεχε στο δρόμο.
 
Ήταν ή μεγαλύτερη ντίβα του αιώνα ναι σίγουρα τώρα από ομορφιά , υποκειμενικά όλα, ένας γνωστός νέο παιδί κάποτε μου είπε πως την θεωρούσε θέα! Όπως το δει κανείς!
 
Δεν έχω δει καμια ταινια με τις σταρ αυτές ή μία είναι ή ιταλίδα ηθοποιός Ροσανα Σκιαφφινο και ή άλλη ή Αντονελλα Λουαλντι
 

Συνημμένα

  • IMG_20200517_162842.png
    IMG_20200517_162842.png
    415,9 KB · Προβολές: 1
Δεν ξέρω ποια το είπε αυτό αλλά είναι πολύ γλυκό! Ήταν πολύ όμορφο παιδί ή Ναταλι και εξελίχθηκε σε μία όμορφη γυναίκα.
 

Συνημμένα

  • IMG_20200522_214410.png
    IMG_20200522_214410.png
    118,9 KB · Προβολές: 0
Σε παγκόσμιο επίπεδο διαγωνισμό με ειδικούς ομορφιάς για το ποια είναι ή ομορφότερη γυναίκα του αιώνα μας ή Ωντρευ βγήκε πρωτη!και σε άλλο διαγωνισμό με τις ομορφότερες παλαιές σταρ πάλι ή Ωντρευ βγήκε ή ομορφότερη,με Μονροε δεύτερη και τρίτη την Γκρεις Κελι
 

Συνημμένα

  • IMG_20200605_135235.png
    IMG_20200605_135235.png
    66,5 KB · Προβολές: 3
Σε παγκόσμιο επίπεδο διαγωνισμό με ειδικούς ομορφιάς για το ποια είναι ή ομορφότερη γυναίκα του αιώνα μας ή Ωντρευ βγήκε πρωτη!και σε άλλο διαγωνισμό με τις ομορφότερες παλαιές σταρ πάλι ή Ωντρευ βγήκε ή ομορφότερη,με Μονροε δεύτερη και τρίτη την Γκρεις Κελι
Η Ωντρεϋ η κοκαλιαρα βγηκε πρωτη; Κριμα την ειδικοτητα!
 
Η Αγγελικούλα Ζουρλη που είναι 4η στην λίστα ... Η πλαστικουρα με τα 500 τατουάζ! Ελεος!
Αγγελικη Ζουρλη; Πρωτη φορα την ακουω και επισης αναρωτιεμαι που ακριβως τονιζεται το επιθετο της. :cool:
 
Ειδικοί από πρακτορεία μοντέλων και φασιονιστες και γνωστές της ομορφιάς! Σε τεσσερις διαγωνισμούς ή Ωντρευ βγήκε πρωτη ως ή ωραιότερη αγγλιδα όλων των εποχών, ως ή ωραιότερη χουλυγουντιανη σταρ όλων των εποχών ως ή ωραιότερη γυναίκα του αιώνα και ως το σπουδαιότερο φασιον icon. Δείτε και τις αλλες
 

Συνημμένα

  • IMG_20200605_200215.png
    IMG_20200605_200215.png
    120,2 KB · Προβολές: 8
Ειδικοί από πρακτορεία μοντέλων και φασιονιστες και γνωστές της ομορφιάς! Σε τεσσερις διαγωνισμούς ή Ωντρευ βγήκε πρωτη ως ή ωραιότερη αγγλιδα όλων των εποχών, ως ή ωραιότερη χουλυγουντιανη σταρ όλων των εποχών ως ή ωραιότερη γυναίκα του αιώνα και ως το σπουδαιότερο φασιον icon. Δείτε και τις αλλες
Εγω ξερω ενα ωραιο με τον Τοτο.
 
Εγω ξερω ενα ωραιο με τον Τοτο.
Και ή τρίτη μεγαλύτερη σταρ όλων των εποχών συμφωνα με το αμερικανικό κινηματογραφικό ινστιτούτο αλλά δεν ξέρω ποιες είναι οι δύο που προηγούνται. Για να καταλάβεις ή Γκαρμπο είναι πέμπτη στην σειρά
 
Τελευταία επεξεργασία:
Ειδικοί από πρακτορεία μοντέλων και φασιονιστες και γνωστές της ομορφιάς! Σε τεσσερις διαγωνισμούς ή Ωντρευ βγήκε πρωτη ως ή ωραιότερη αγγλιδα όλων των εποχών, ως ή ωραιότερη χουλυγουντιανη σταρ όλων των εποχών ως ή ωραιότερη γυναίκα του αιώνα και ως το σπουδαιότερο φασιον icon. Δείτε και τις αλλες
Για μενα, αξιες λογου απο τη λιστα ειναι οι αριθμοι 11, 14 και 15. Καναδυο απο τις υπολοιπες ειναι νοστιμες και γλυκιες οπως π.χ. η Μacpherson και οι αλλες κακασχημες οπως π.χ. η Binoche και η Βerry.
 
Τώρα γιατί ή μπινος θεωρείται ομορφότερη από την Καρτιναλε και την Λωρεν ή την τειλορ που υπήρξαν και μεγάλες παγκόσμιες ντίβες στο κάτω κατω ή την τζιν τιρνευ
 
Τελευταία επεξεργασία:
Πίσω
Μπλουζα