Οι σταρ και τα παιδιά τους!

Το "φυσικά" μ'άρεσε. Ότι θεωρούνταν πολύ φυσικό να παίζει η κόρη σκάκι με τον πατέρα.
Το σαλονάκι φαίνεται τέρμα παλιακό αλλά νόστιμο. Όμως ΟΟΟΟΛΑ αυτά τα τασάκια τι τα θέλουν;
Είναι διακοσμητικά. Συλλογή από ασημένια τάσια, άλλα μικρά και άλλα μεγαλύτερα. Όταν έφυγε η μόδα με τα ασημένια τασάκια και μπολάκια ήρθε η μόδα συλλογής ασημένιων κορνιζών.
Εγώ πάντως ζήλεψα τα kickers δίχρωμα μποτάκια της κόρης Ληναίου. Είχα και γω μπεζ καστόρι με κόκκινο δέρμα. Σούπερ, δεν ήθελα να παραδεχτώ ότι μεγάλωσε το πόδι μου, με στενεύανε άρα δε θα τα ξαναφορούσα. Ακόμα θυμάμαι τη στεναχώρια μου.
 
Μες στην καλογουστια θα ηταν φανταζομαι αυτο το ανακτορο. Σαν την κελεμπια του Ντεμη.
 
Σκεφτείτε να ηταν παχουλή και η συζυγος Ρούσσου...
Στη φωτό το παιδακι...θα ηταν...στριμωγμενο...
 
Η Ντομινίκ, ο Σιγίλ και ο Ντεμίς (το ς ακούγεται έντονα, γαλλικά)
Άλλο ψώνιο μας βρήκε, με ανάκτορα.

Εντωμεταξύ τέτοια "ανάκτορα" κατοικούνται από τρία, το πολύ τέσσερα άτομα. Και μετά χωρίζει το ζευγάρι και γίνονται ένας, γιατί τα παιδιά είναι αυτοδημιούργητα και φεύγουν από το γονεϊκό σπίτ... ανάκτορο.
 
Να υποθέσω ότι ο συγχωρεμένος Νίκος Τριανταφυλλιδης είναι το αγόρι που κάθεται μπροστά από το Χαρρυ? Είχε γυρίσει ενδιαφέρουσες ταινίες, με χαρακτηριστικότερη "οι αισθηματιες"
Αν δεν κάνω λάθος είχε παντρευτεί την Sunny Μπαλτζή και είχε το Gagarin στην Λιοσίων
 
Τελικα η λευκανση δοντιων δειχνει πολυ ψευτικη και νομιζω πως πρεπει να γινεται μονο οταν ειναι εντελως απαραιτητη.
Να εκαναν λευκανση, ας πουμε, η Αννα Παναγιωτοπουλου και ο Τακης Χρυσικακος, μαλιστα! Η Ντενιση γιατι;
 
Πίσω
Μπλουζα