Οι σταρ και τα παιδιά τους!

Τελευταία επεξεργασία:
Υπαρχει αραγε κανενας ανθρωπος που εχει δει το χαμογελο του Ληναιου; :anim_smokin:
 
Αχ αυτη η παντοφλα σας κυριε Παριε...

Αγαπητη οικογενεια Ληναιου, σκαστε μας κανενα χαμογελο...
(ύφος βαριεμαι τις φωτο...)
 
Το μήλο μοιάζει να έχει ίδια ηλικία με τη μηλιά. Αλλά υπήρχαν 2 μήλα ηθοποιές. Η κυρία Αμαλία Μουτούση είναι λιγότερο γνωστή από την αδελφή της ή μου φαίνεται? Απ' ό,τι θυμάμαι είναι καλή ηθοποιός.

Αν δούμε και τον Ληναίο με παντόφλα θα τα έχουμε δει όλα.
 
...., ή αλλιώς Δούκισσα της Άλμπα.

Μην την ψάξετε σας παρακαλώ. Δεν θέλω να κατηγορηθώ για το θάνατό σας από τρόμο.
Πάντως το έψαξα και παραθέτω τις ακόλουθες φωτογραφίες
(πηγή https://www.iefimerida.gr/news/179445/i-doykissa-tis-almpa-o-erastis-kai-i-klironomia-eikones )

Η παρακάτω φωτογραφία είναι σε νεανική ηλικία
1647763914018.png

Για την αποκρουστική εμφάνιση του προσώπου σε μεγάλη ηλικία μάλλον ευθύνεται κάποια αποτυχημένη πλαστική επέμβαση...
1647764177647.png
 
πολλές αποτυχημένες πλαστικές επεμβάσεις.
 
Δεν γνωρίζω αριθμό επεμβάσεων αλλά σε κάθε περίπτωση το αποτέλεσμα απλά δεν βλέπεται...
Ορθώς η αγαπητή Μαντώ έχει δηλώσει ότι είναι κατά των αισθητικών επεμβάσεων.
 
γι' αυτό εγώ χαίρομαι που γερνάω, πολλοί άνθρωποι δεν έχουν αυτή την ευκαιρία. δεν με πειράζει η φθορά του χρόνου, αυτή είναι η μοίρα όλων των πραγμάτων και των πλασμάτων.
 
Ορθώς η αγαπητή Μαντώ έχει δηλώσει ότι είναι κατά των αισθητικών επεμβάσεων.
Εγω ειμαι υπερ, αρκει να ειναι επιτυχημενες. Γιατι οπως λεει κι ο Κωνστανταρας στο Κατι κουρασμενα παλικαρια, το σταφιδιασμα δεν ειναι για τους ανθρωπους. Ειναι για τη σταφιδα. :D
 
Η Σοφία Καρβέλα λογικά κατά τα μέσα της δεκαετίας του '90
 
Πίσω
Μπλουζα