Οι σταρ και τα παιδιά τους!

Ερρίκος Ανδρέου...Ερρικος Ανδρέου junior...οκ, δεν χάθηκε το όνομα...
Βλέπετε την Αγία Παρασκευή του τότε...
 
Η κυρία πάντοτε πρέπει να είναι στην προστατευμένη μεριά του δρόμου, όχι στην εκτεθειμένη, Ερρίκε senior. Πολύ περισσότερο που την έχει στην αριστερή μεριά. όχι στην τιμητικότερη δεξιά
 
Μα είναι και ανόητο. Δεύτερη μέρα μετά τη γέννα είναι, όχι δεύτερος μήνας. Τη θέλανε να έχει κι όλας την παλιότερη σιλουέττα της?

Αλλά φτυστή η μάνα της? Είναι και οι δύο κορίτσια με ανοιχτό στόμα, αλλά δεν βλέπω άλλη ομοιότητα.
 
1) ποια τραγουδιστρια ειναι?
2) νοικιασμενο σπιτι: μπηχτή απο το λεζαντογραφο...ενω το θαυμαστικο ειναι σαν να μας λεει "ω ρε νοικι, δεν μπορουσε να αγορασει σπιτι;"
3) ζει μονη της: βλεπω οικογενεια με παιδια και την μητερα της (?)...
4) το τραπεζομαντηλο φερνει λιγο σε ... αστρολογικο χαρτη (....?)
 
  • Like
Reactions: PT8
1) ποια τραγουδιστρια ειναι?
2) νοικιασμενο σπιτι: μπηχτή απο το λεζαντογραφο...ενω το θαυμαστικο ειναι σαν να μας λεει "ω ρε νοικι, δεν μπορουσε να αγορασει σπιτι;"
3) ζει μονη της: βλεπω οικογενεια με παιδια και την μητερα της (?)...
4) το τραπεζομαντηλο φερνει λιγο σε ... αστρολογικο χαρτη (....?)
Νομίζω είναι η Τζένη Βάνου
 
1) ποια τραγουδιστρια ειναι?
2) νοικιασμενο σπιτι: μπηχτή απο το λεζαντογραφο...ενω το θαυμαστικο ειναι σαν να μας λεει "ω ρε νοικι, δεν μπορουσε να αγορασει σπιτι;"
3) ζει μονη της: βλεπω οικογενεια με παιδια και την μητερα της (?)...
4) το τραπεζομαντηλο φερνει λιγο σε ... αστρολογικο χαρτη (....?)
Δεν φτάνει που το'χει νοικιασμένο, ζει και μόνη της, σαν να λέμε δεν έχει (ανάγκη από) άντρα.
Ή δεν φτάνει που δεν έχει (ανάγκη από) άντρα, το'χει και νοικιασμένο.
Δηλαδή όπως και να το δεις χαλάει τη σούπα. Ακους εκει...
 
Δεν φτάνει που το'χει νοικιασμένο, ζει και μόνη της, σαν να λέμε δεν έχει (ανάγκη από) άντρα.
Ή δεν φτάνει που δεν έχει (ανάγκη από) άντρα, το'χει και νοικιασμένο.
Δηλαδή όπως και να το δεις χαλάει τη σούπα. Ακους εκει...
Τα σχόλια του δημοσιογράφου είναι ηλίθια.
Δεν είμαι 100% σίγουρη ότι είναι η Τζένη Βάνου, αλλά αν είναι είχε μιλήσει για τον γάμο και το διαζύγιό της και για όσα τραγικά πέρασε.
 
Τα σχόλια του δημοσιογράφου είναι ηλίθια.
Δεν είμαι 100% σίγουρη ότι είναι η Τζένη Βάνου, αλλά αν είναι είχε μιλήσει για τον γάμο και το διαζύγιό της και για όσα τραγικά πέρασε.
 
Πίσω
Μπλουζα