Οι σταρ και τα παιδιά τους!

Με αφορμη το αστειο περιστατικό του παρελθόντος από την @marysuz73, ένας γνωστος μου εγινε νονος σε βαπτιση και την ωρα του μυστηρίου ο ιερέας ρώτησε "Και το όνομα αυτού?'' ''Γεώργιος'' απαντάει ο νονος, λέγοντας το δικό του όνομα, αντί για το όνομα του παιδιού...
 
Με αφορμη το αστειο περιστατικό του παρελθόντος από την @marysuz73, ένας γνωστος μου εγινε νονος σε βαπτιση και την ωρα του μυστηρίου ο ιερέας ρώτησε "Και το όνομα αυτού?'' ''Γεώργιος'' απαντάει ο νονος, λέγοντας το δικό του όνομα, αντί για το όνομα του παιδιού...
Και τελικα πως το βαφτισανε το παιδακι; Με το ονομα το αποφασισμενο, η κατεληξε Γιωργακης;
 
Και τελικα πως το βαφτισανε το παιδακι; Με το ονομα το αποφασισμενο, η κατεληξε Γιωργακης;
Το αποφασισμένο ονομα, αφου η κατασταση διορθωθηκε αμεσως απο την δευτερη νονά...
 
Δεν μου αρέσει καθόλου η παραπάνω φωτογραφία. Έτσι όπως πέφτουν τα φυτά πάνω στο καφέ ταπεζομάντηλο, ίσως και πως είναι τοποθετημένη η λευκή τούρτα δεν ξέρω, δε μου δίνει ωραίο φιλλινγκ που λένε.

Το ζεύγος Παπαμιχαήλ- Βουγιουκλάκη ήταν φιλότεχνο; Γιατί όχι; μπορεί να τους ενδιέφερε πραγματικά ο Ρέμπραντ και να μην τα αγοράσανε απλά τα βιβλία μόνο και μόνο για την φωτογράφιση.
 
Μπέθθυ εδώ, Ελπίδα και Ρόμπερτ παραδίπλα, και Μαριάννα (μετά Σνούπυ) χτες, συμπληρώθηκε η τετράδα.
 
Καρμπόν ο Δημήτρης Παπαμιχαήλ ο Γιαννακης εδω...
 
Καρμπόν ο Δημήτρης Παπαμιχαήλ ο Γιαννακης εδω...
Nαι, στόμα και μάτια ίδια.

Διαπιστώνω ότι πρέπει να τους τα είχαν κάνει νταούλια (του κόσμου) εκείνη την εποχή με την ακατάσχετη προβολή τους.
 
Πίσω
Μπλουζα