Οι σταρ και τα παιδιά τους!

Οι φιλαθλοι κοιταζουν τους Μικρουτσικους, μεγαλο και μικρο, με βλεμμα που σκοτωνει...

Τι πινουν τρομάρα τους, ο Θανος Καληώρας και ο υιος (μοιαζει στην μητερα του Τζέσυ Παπουτσή) ?Αναψυκτικό μου φαινεται, λογω των πλαστικων ποτηριων (αντε κανα καφε ο μπαμπας ο οποιος τρωει κ κατι σαν επιδορπιο/ζελεδακι)...
Στα ποτηρια γραφει corner, ηταν γνωστη καφετερια/φαστοφουνταδικο εκείνης της εποχής;

Οσο για τον Χαικαλη junior παιδακι ειναι...γκριματσα κανει...
 
Τελευταία επεξεργασία:
αν ο μπαμπάς είναι Μικρούτσικος τότε ο γιος είναι μικροσκοπικός; (χα χα).
Κόρη γράφει. Επιπλέον δεν είναι παιδί του Μικρούτσικου αφού πρόκειται για την Ερασμία Μάνου από τον πρώτο γάμο της Σοφίας Βόσσου με τον Θεοφάνη Μάνο.


1678716492433.png
 
στο ποστ #3001 λέει γιος Σέργιος.
 
τώρα που το λες ναι, αλλά που να ξέρω εγώ τα οικογενειακά του Μικρούτσικου;
 
Η Ηλιάνα Μαυρομάτη (γενν. 1989) μαζί με τη μητέρα της, Λίλα Καφαντάρη
Προβολή συνημμένου 255993
Μικρή διόρθωση η Ηλιάνα Μαυρομάτη γεννήθηκε το 1986 και όχι το 1989...
 
201811081220050.6315_TSOGKAS_TSOGKA_RAZI_07112018-Copy-%CE%91%CE%BD%CF%84%CE%B9%CE%B3%CF%81%CE%B1%CF%86%CE%AE.jpg

 
Αν δεν με γελάσανε τα δαχτυλάκια μου που χρησιμοποίησα να υπολογίσω χρόνια, αν το 94 η κ. Τσόγκα ήταν 19 χρονών, το 2019 που γράφτηκε το άρθρο, ήτοι 25 χρόνια μετά, ήταν 44. Δεν έχω κανένα λόγο να αμφισβητήσω τη σεμνότητα την οποία της αποδίδει το άρθρο, αλλά ήταν/είναι σεμνή γυναίκα. Όχι σεμνό κορίτσι.
 
19 χρονών το 1994;

9 ναι ... οχι 19 ....
 
19 λέει, εκτός αν τα μάτια μου είναι χειρότερα απ' όσο νόμιζα. Αν ο συντάκτης δεν ξέρει να ξεχωρίσει ένα 9χρονο κορίτσι από μια 19χρονη, έχουμε πρόβλημα...
 
Πίσω
Μπλουζα