Οι σταρ και τα παιδιά τους!

Αυτο που βλεπω ειναι οτι κανενα μα κανενα παιδι δεν εχει παρει στο παραμικρο τη χαρη, τη λαμψη και την ομορφια των γονιων του.

Και για να γινω ακομα πιο κακια, ουτε και το ταλεντο τους.
 
Συμφωνώ μαζί σου Bambinella. Αυτό που με εκνευρίζει πολύ είναι όταν βλέπω παιδιά διασήμων να ακολουθούν τα επαγγελματικά βήματα των γονιών τους χωρίς να διαθέτουν το ταλέντο, και να τους δίνονται επαγγελματικές ευκαιρίες, ακριβώς λόγω του βύσματος, ενώ άλλοι ασήμαντοι που μπορεί να έχουν πραγματικό ταλέντο να μένουν εκτός. Ο καλλιτεχνικός χώρος θέλει φυσικά σκληρή δουλειά, αλλά το μικρόβιο πρέπει να το έχεις από πριν, ή το κατέχεις ή όχι και τελείωσε, το ταλέντο δεν έρχεται με το ζόρι. Από την άλλη χαίρομαι όταν βλέπω τέτοια παιδιά που δεν ακολούθησαν το γονεϊκό επάγγελμα, το βρίσκω πολύ σωστό αυτό, καθώς ο καθένας έχει τη δική του προσωπικότητα.

Επίσης, πιστεύω ότι τέτοια παιδιά με πολύ διάσημους και λαμπερούς γονείς, πάσχουν από πολλά ψυχολογικά προβλήματα, γιατί καθώς μεγαλώνουν όλοι τους μιλάνε για τις επιτυχίες των γονιών τους και συχνά τους συγκρίνουν και με αυτούς, με αποτέλεσμα να τους δημιουργείται κόμπλεξ και αίσθημα κατωτερότητας. Είναι σαν υπό τη σκιά των σταρ και δεν νιώθουν ελεύθεροι να αναπτύξουν τη δική τους προσωπικότητα. Νομίζω ότι αυτός είναι ένας από τους βασικούς λόγους που πολλά από αυτά τα παιδιά παίρνουν την κατρακύλα.
 
θα ηθελα να ρωτησω κατι και εγω με τη σειρα μου δεν το λεω απο κακια απλα μου κανει εντυπωση .... στην πρωτη σελιδα βλεπουμε μια φωτο που δειχνει τη βασιλειαδου με την κορη της αλλα η βασιλειαδου δειχνει αρκετα μεγαλης ηλικιας μου κανει εντυπωση και θελω να ρωτησω αν ειναι βιολογικο της παιδι. αν θεωρειτε οτι με την ερωτηση μου αυτη προσβαλετε κατι απο το πολυ ομορφο αυτο φορουν τοτε απλα σβηστε το ποστ μου και ζηταω συγνωμη.
 
hivthess είπε:
θα ηθελα να ρωτησω κατι και εγω με τη σειρα μου δεν το λεω απο κακια απλα μου κανει εντυπωση .... στην πρωτη σελιδα βλεπουμε μια φωτο που δειχνει τη βασιλειαδου με την κορη της αλλα η βασιλειαδου δειχνει αρκετα μεγαλης ηλικιας μου κανει εντυπωση και θελω να ρωτησω αν ειναι βιολογικο της παιδι. αν θεωρειτε οτι με την ερωτηση μου αυτη προσβαλετε κατι απο το πολυ ομορφο αυτο φορουν τοτε απλα σβηστε το ποστ μου και ζηταω συγνωμη.
Ειναι η Γεωργια Βασιλειαδου με την εγγονη της,δεν ειναι η κορη της το μωρο.
 
αν στη φωτογραφια ειναι μονο οι κορες και λειπει η μαμα Νονικα Γαληνεα,πειραζει;

attachment.php
πηγη

21.jpg
 
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ο Ντεμης Ρουσσος με το γιο του Κυριλλο

attachment.php


απ τη Μανινα του 1984 (συμφωνα με τον πωλητη)

H Ρενα Νταλμα με την κορη της Σοφουλα

attachment.php


attachment.php


(Μανινα 1984)

12.JPG

11.JPG

13.JPG
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Μαρια,η κορη του Σταθη Ψαλτη

attachment.php
πηγη

Νορα και μικρος Ερρικος

attachment.php
περιοδικο Μανινα 1982 (συμφωνα με τον πωλητη)

Ο Νικος Φωσκολος με την κορη του

attachment.php
πηγη

Η Μαρινελλα με την κορη της

attachment.php
περιοδικο Κατερινα του 1981 (συμφωνα με τον πωλητη)

2.JPG

manin82.JPG

nkf.JPG

kate81.JPG
 
Φτυστη ο Καρβελας η μικρη Σοφια.
 
Πίσω
Μπλουζα