Οι σταρ και τα παιδιά τους!

Επ' αυτού σου έχει ήδη απαντήσει η Λαμπέτη, bambinella, στην ηχογράφηση του "Καυκασιανού κύκλου με την κιμωλία" του Μπρεχτ
Σε εμενα προσωπικα; :)

Δεν ξερω αν η Λαμπετη ηταν η δεν ηταν καταλληλη για να μεγαλωσει τη μικρουλα. Ξερω μονο πως δεν ηταν δικη της. Ηταν των γονιων της που ζουσαν κι οι δυο.

(Εν τω μεταξυ, απο το πολυ θ,θ,θ, της Λαμπετη στο Κυκλο με την κιμωλια, νομιζω πως ακουω θεατρικο στα ισπανικα.)
 
Συγνώμη, είναι αυτός ο Γιάννης Πάριος;;;

Αυτός είναι , δεν το αμφισβητώ.. αλλά τον βλέπεις και λες α να ο Πάριος; 

Ο γιος είναι ο Χάρης ε;;
 
Εγώ έτσι τον θυμάμαι, ή μάλλον με ακόμη πιο κοκκαλιάρικο πρόσωπο. Μετά δεν ήξερα πώς έμοιαζε μέχρι που έδωσε την περίφημη συναυλία στο Λυκαβηττό "Ο ερωτικός Θεοδωράκης" και είδα φωτογραφία του και είχε παχύνει προς φουσκώσει το πρόσωπό του και δεν θα τον γνώριζα με τίποτε. Καλά, δεν συζητάω για το πώς μοιάζει τώρα.

 
:wait2: ... η δήλωση της κας Μπάρμπα σχετικά με τη δυσκολία αγοράς της μου θυμίζει ένα Γυμνασιακής ηλικίας ανέκδοτο ακατάλληλο για το σεμνόν και ηθικόν αυτό φόρουμ, αλλά που τελειώνει με το "Καλά,  το τι είσαι το βρήκαμε, τώρα παζαρεύουμε την τιμή" :$ #) :rofl:
 
Ζήτησε κανείς από την κυρία Ξανθοπούλου να γίνει σταρ ώστε να αρνηθεί? Το να είναι σύζυγος ενός σταρ δεν ήταν αρκετό. Τα "αστέρια" είναι εξ ορισμού αυτόφωτα.

Μ' αρέσει που η ερώτηση είναι για την ερωτική ελευθερία των κοριτσιών (με το συμπάθειο) μόνο. Η ελευθερία των παιδιών αγοριών δεν  ήταν υπο αμφισβήτηση. Στο επόμενο τεύχος: Πώς να ντύνετε τα κορίτσια σας. Τσαντόρ ή μπούρκα?
 
Ποια μαμά βλέπουμε εδώ? (Άσχετος εγώ ως συνήθως).

Όντως η σύζυγος Βικόφερνε στη σχετική φωτό. Αλλά αυτό που σκέφτηκα μόλις είδα τη φωτό ήταν "Καλά που πάρχει το μωρό να κρατήσει σε σοβαρό επίπεδο τη φωτογραφία, διότι αν περιμέναμε από τους χαζογονείς..."

Πάντως ούτε η μύτη του Πρέκα ούτε του Πρεκόπουλου μου αποκαλύπτουν τίποτε, ας λέει το εξώφυλλο.
 
Ποια μαμά βλέπουμε εδώ? (Άσχετος εγώ ως συνήθως).

Όντως η σύζυγος Βικόφερνε στη σχετική φωτό. Αλλά αυτό που σκέφτηκα μόλις είδα τη φωτό ήταν "Καλά που πάρχει το μωρό να κρατήσει σε σοβαρό επίπεδο τη φωτογραφία, διότι αν περιμέναμε από τους χαζογονείς..."

Πάντως ούτε η μύτη του Πρέκα ούτε του Πρεκόπουλου μου αποκαλύπτουν τίποτε, ας λέει το εξώφυλλο.
Η Ζωή Λάσκαρη βεβαίως
 
Πίσω
Μπλουζα