Οι σταρ και τα παιδιά τους!

Όχι, δεν είναι. Το το καταπληκτικό δείχνει η φωτό? Είναι μία τυπική οικογένεια με κακό γούστο στα πουκάμισα. Γεμάτη η Ελλάδα από τέτοιες.
 
Χμμμ..... Καταπληκτική οικογένεια μέχρι αποδείξεως του εναντίου. Και με τη βούλα του τεστ Dna.
 
To πορτ-μπεμπέ ήταν για να βγαίνει το κουκλάκι μου στη βεράντα και η κουνουπιέρα ήταν για τις τυχόν μύγες. Η πρώτη φωτογραφια είναι στο κρεβατάκι του και εδώ χορεύει τουίστ.... Η δεύτερη φωτογραφία είναι στη ρολς ρόϊς των καροτσιών για τις βόλτες στη παραλιακή του Π
Φαλήρου. Είναι σαφές πως είμουνα χαζομαμά!

Pari website pics 8563 (2).jpgPari website pics 8904 (2).jpg
 
To πορτ-μπεμπέ ήταν για να βγαίνει το κουκλάκι μου στη βεράντα και η κουνουπιέρα ήταν για τις τυχόν μύγες. Η πρώτη φωτογραφια είναι στο κρεβατάκι του και εδώ χορεύει τουίστ.... Η δεύτερη φωτογραφία είναι στη ρολς ρόϊς των καροτσιών για τις βόλτες στη παραλιακή του Π
Φαλήρου. Είναι σαφές πως είμουνα χαζομαμά!

Προβολή συνημμένου 231567Προβολή συνημμένου 231568
Κάτι τέτοια χόρευα κι εγώ στο δικό μου κρεβατάκι
 
@bambinella 100 πολύ σωστα νομιζες για τον Ερρικο Ανδρεου αλλα στην εικονα αναφερεται...λαθος συζυγος με το ιδιο ονομα...
 
@bambinella 100 πολύ σωστα νομιζες για τον Ερρικο Ανδρεου αλλα στην εικονα αναφερεται...λαθος συζυγος με το ιδιο ονομα...
Ειρωνικο το σχολιο για το λαθος στη λεζαντα εξ ου και οι κιτρινες φατσουλες.
 
Πίσω
Μπλουζα