Οι σταρ μας ανοίγουν το σπίτι τους

Δεν ήξερε που δεν ήξερε να παίζει... δεν έπαιρνε ένα πιάνο καλύτερα, που είναι και πιο χρησιμο γιατί μπορείς να βάλεις μπιμπελό επάνω του? Χώρια που άλλο κύρος σου δίνει μία φωτογραφία που σε δείχνει να μην παίζεις πιάνο από μία που να μην παίζεις κιθάρα...
αυτό μου θυμίζει το παλιό ανατολικογερμανικό ανέκδοτο, πάει ένας στο Konsum (το ανατολικογερμανικό πολυκατάστημα) και λέει: έχετε καθόλου κουρτίνες, και παίρνει ως απάντηση, εδώ έχουμε καθόλου κρέας, καθόλου κουρτίνες έχει στον δεύτερο όροφο. (στα γερμανικά είναι καλύτερο).
 
Την επόμενη σελίδα την ειδαμε σε καποιο αλλο post στο παρον θεμα???

Πρωτοτυπο κρεβατι...παντως.
 
Στρογγυλό κρεββάτι? Χμμμ... το μυαλό μου θα πήγαινε στο πονηρό αν δεν ήταν τόσο μικρή η διάμετρός του που ούτε τον Χ. Π. δεν χωράει καλά-καλά
 
Στρογγυλό κρεββάτι? Χμμμ... το μυαλό μου θα πήγαινε στο πονηρό αν δεν ήταν τόσο μικρή η διάμετρός του που ούτε τον Χ. Π. δεν χωράει καλά-καλά
Εγω μολις το είδα είπα ... πωω πω! τι μεγάλο πουφ
 
Τόσο βιαστικά το έβαλε το πικαπ στο κομοδίνο για τη φωτό που δεν φρόντισε να μην κάθεται πάνω στο καλώδιο. Όσο για το τι είναι αυτό, για πλεκτό τριγωνικό σάλι το κόβω.
 
Συμβουλη: Φτιαξε το καλωδιο που το παταει το πικαπ κι αμεσως μετα βγαλε το καλωδιο απ' την πριζα.
 
Άλλος ένας λοβοτομημένος που αναπνέει Αθήνα και θεωρεί ότι έχει ωραία θέα μαζί με 5 καχεκτικά ψωρολούλουδα. :rolleyes:
 
Εννοείς ότι δεν είναι υπέροχη η θέα με τις εκατοντάδες κεραίες τηλεόρασης και τις δεκάδες καπνοσυλλέκτες στις ταράτσες? Παίρνουμε μια μικρή ιδέα εμείς από τη φωτό, φαντάζομαι πώς θα ήταν η πανοραμική θέα που είχε ο Αντωνόπουλος. Και αναπνέει και Αθήνα. Χαρά της γης και της αυγής μικρό γαλάζιο κρίνο με νέφος και καυσαέρια.
 
Πάντως είναι αρκετά ψηλά. Αλλά οι κεραία κεραία. Μπορεί κανείς να αντιληφθεί που βρίσκεται; Μπορεί να έχει ειπωθεί
 
Δανεικά και αγύριστα όπως λέμε τα βιβλία....έτσι εξηγείται ο μικρός αριθμός βιβλίων του κ, Γκόλφη...

Πολύ στενό δωμάτιο...
 
Πίσω
Μπλουζα