Οι υπέρτατες Δημοπρασίες!!!!!!

Πανω απο 2,5 κ ολο αυτο δεν πιστευω αξιζει. Αυτος ζηταει 6300 δολλαρια :)

Αν τα ειχα παντως θα λεγα, ρε δε τα παιρνω να μην τα ψαχνω 1-1 ?? :D :D :D
 
morfeas-dsl- είπε:
Πανω απο 2,5 κ ολο αυτο δεν πιστευω αξιζει. Αυτος ζηταει 6300 δολλαρια :)
Αν τα ειχα παντως θα λεγα, ρε δε τα παιρνω να μην τα ψαχνω 1-1 ?? :D :D :D
Οπως τα λες βγαινει 6 ευρω το παιχνιδι, λιγο μου φαινεται.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
morpheusthegod είπε:
αν υπαρχουν τα λεφτα ενταξει!!!!απο την αλλη ομως ποσα θα δουλευουν σωστα? και παλι πολλα λεφτα μου φαινονται!!!
Αν προσεξεις τις φωτογραφιες, τα εχει καλα διατηρημενα (μεσα σε σακουλακια κλπ).

morpheusthegod είπε:
Εγω θα ελεγα καραμπινατα ναι, αν σε ενδιαφερει να κανεις συλλογη με αυθεντικους τιτλους. Αλλα δεν στελνει εκτος USA.
 
mike είπε:
Ειναι λιγο πιο ακριβο απο οτι επρεπε.Και μια και μιλαμε για δημοπρασιες, μολις πηρα αυτο

http://cgi.ebay.com/SEGA-SATURN-GAME-SWAGMAN-NEAR-MINT-CONDITION-/400142285639?pt=AU_PC_Video_Games_Games&hash=item5d2a56bb47

αλλα SEALED. Ειναι τοσο ακριβο πραγματι? το ξερω οτι ειναι το πιο σπανιο

παιχνιδι του saturn, αλλα τοσο ακριβο?
όταν λες sealed εννοείς με ζελατίνα ή μόνο με αυτοκόλλητο της sega;

ρωτάω γιατί το έχω αγοράσει και εγώ sealed αλλά μόνο με το αυτοκόλλητο της sega στο πλάι.

( τώρα το πόσο αξίζει,μάλλον ο συγκεκριμένος το έχει ελαφρώς ακριβό,προσωπικά το έχω βρει και σε ελληνικά σάιτ με 90 ευρώ [αν και εγώ το αγόρασα πολύ χαμηλότερα :) ] )
 
αν την εβλεπα αυτη την προσφορα πριν απο κανα μηνα που ημουν στη new york ισως και να το επαιρνα επιτοπου!!!

βλεπω παντως κατι τιμες στο ebay και λεω τι τα εδινα τα παιχνιδια πριν καμια 10 χρονια κοψωχρονια...!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
@κρεμ13 : τα 90 ευρω ειναι λιγα σε σχεση με το ποσο το δινουν στο ebay.

Tωρα πως το πηρες εσυ φθηνοτερα, αυτο δεν το ξερω. Πρεπει να εχει κανα

δεντρο εκει στο Χαλανδρι και να κοβεις.
 
mike είπε:
@κρεμ13 : τα 90 ευρω ειναι λιγα σε σχεση με το ποσο το δινουν στο ebay.Tωρα πως το πηρες εσυ φθηνοτερα, αυτο δεν το ξερω. Πρεπει να εχει κανα

δεντρο εκει στο Χαλανδρι και να κοβεις.
χαχα :D , τελικά όταν λες sealed πως εννοείς ότι είναι;

( πάντως εγώ το δικό μου το άνοιξα γιατί είχα ακούσει ότι είναι καλό γενικά,τελικά όντως είναι πολύ καλό παιχνιδάκι αν και δύσκολο )
 
freaktmp είπε:
Οπως τα λες βγαινει 6 ευρω το παιχνιδι, λιγο μου φαινεται.

Συμφωνω οτι φαινεται λιγο αλλα μαζι με καποια διαμαντια που εχει, διαθετει και καμποσα που λογικα δε θα τα επαιρνε κανεις. Οποτε ναι μεν βγαινει κατω απο 10 ευρω το παιχνιδι αλλα σε αναγκαζει να παρεις παιχνιδια που λογικα θα μενανε απουλητα. + Το οτι τα δινει ολα με τη μια οποτε πρεπει να κανει καλυτερη τιμη οχι να τα χρεωσει οπως εαν τα εδινε ξεχωριστα.

Anyway ειτε 2,5κ , ειτε 5κ κτλ ειναι μεγαλα ποσα και οτι κουβεντα νομιζω ειναι για φιλοσοφικο ενδιαφερον :)

Καλα να μαστε να κανουμε και εμεις τετοια συλλογη :)
 
@krem : αφου το ανοιξες, το δικο μου αποκταει μεγαλυτερη αξια,

μιας και τα sealed μειωθηκαν κατα ενα !!!!

Ειναι κλειστο με το αυτοκολλητο της sega, σχεδον ολα τα sealed ετσι ειναι.
 
Το Swagman πριν από 2-3 χρόνια είχε τιμή ξεφτίλα στο Ebay και ήταν σχεδόν πάντα σφραγισμένο (υποθέτω κάποιος διοχέτευσε πολλά κομμάτια μαζεμένα). Δεν ξέρω πως ξαφνικά έγινε ούλτρα συλλεκτικό και θεωρείται και καρασπάνιο.

Προσωπικά δεν το θεωρώ από τα ιδιαίτερα σπάνια παιχνίδια για Saturn.
 
Το έχω και εγώ το swagman σφραγισμένο και στο ebay έχω δει να το πουλάνε έλληνες πωλητές! Ισως να σταλθηκαν πολλά κομμάτια στην ελληνική αντιπροσωπία εκείνο τον καιρό και γι' αυτό να είναι σπάνιο! Κυκλοφόρησε μόνο pal έκδοση, αν τα μισα ήρθαν ελλάδα που δεν υπάρχει αρκετός κόσμος που ασχολείται με saturn, πως να μην γίνει το παιχνίδι σπάνιο!
 
@ maddog : συμφωνα με τον αγγλικο οδηγο ειναι στην κατηγορια "5" most rare,

δηλαδη στα πιο συλλεκτικα που γινεται. Μαζι με τα megaman, dragonball-z, keio 2 ...

EDIT: Αν και εγω θα το ανοιξω, οταν βρω χρονο να ασχοληθω με το saturn.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα