Οι φίλοι μας...τα ζώα!

tonytony

retron00b (sick admin's joke!)
Αντιδράσεις
13.522
Ένα θέμα για φιλόζωους! Πολλές φορές επιστρατεύθηκαν αγαπημένα ζωάκια για φωτογραφήσεις επωνύμων και όχι μόνο σε εξώφυλλα , αφιερώματα και συνεντεύξεις! Τα ζωάκια όμως κλέβουν πάντα την παράσταση ακόμα και από τους ίδιους πρωταγωνιστές και φυσικά δε θα μπορούσα να μην ξεκινήσω από την Μπριζίτ Μπαρντό , η οποία όλοι ξέρουμε πως έδωσε τη ζωή της ολόκληρη για τα δυστυχισμένα (κάποιες φορές) αυτά πλάσματα!...

1468.jpg

bambinella 100

Extra Galactic RetroEntity!
Αντιδράσεις
8.238
Δυστυχως οχι καποιες φορες δυστυχισμενα, αλλα δυστυχισμενα στη συντριπτικη τους πλειονοτητα. Λιγα ειναι τα τυχερα.
Ειναι πραγματικα απιστευτα οσα κανει ο ανθρωπος σ' αυτα τα ανυπερασπιστα πλασματακια ειτε για το χρημα, ειτε για προσωπικη του ευχαριστηση, ειτε επειδη εχει ψυχιατρικα προβληματα.

tonytony

retron00b (sick admin's joke!)
Αντιδράσεις
13.522
και επίσης θα πω , όπως λένε στις διαφημίσεις , ταινίες και σειρές , ελπίζω κανένα ζωάκι από τις φωτογραφήσεις που θα δούμε να μην κακοποιήθηκε - ταλαιπωρήθηκε...

TZELASO

Retro Member
Αντιδράσεις
1.545
Τώρα, βρήκατε το αδύνατο σημείο μου, κι αυτό είναι μείον μου, κι αυτό είναι μείον μου... :)

elephadas

Immense Cult RetroFigure
Αντιδράσεις
4.710
Άλλο ένα ποστ που το έκανα χτες σχολιάζοντας το πρώτο-πρώτο ποστ εδώ και για κάποιο λόγο δεν μπήκε και με περίμενε εδώ.
__________________________________________________________________________________________________
Πάντως ο κύων δεν φαίνεται ιδιαίτερα χαρούμενος που τον έχει στην αγκαλιά του η Μπε Μπε. Εγώ θα είχα πολύ πιο χαρούμενη φάτσα αν είχα την τύχη του. Μπορεί βέβαια να μην είναι κύριος αλλά κυρία και να βαριόταν.
____________________________________________________________________________________________________

Βρίσκω όμως έτσι την ευκαιρία να θάψω σχολιάσω και επόμενες φωτό.

ΕΙΚΟΝΕΣ Νο. 6: Σωστότερα (λόγω και μεγέθους κεφαλής και θέσης στη φωτογραφία) ΚΑΘΑΡΟΑΙΜΟ ΤΟΥ ΙΠΠΙΚΟΥ ΟΜΙΛΟΥ με Αθηναία αμαζόνα

Gene Tierney: Ξέρω βέβαια ότι το μαγιώ της δεν είναι γούνινο αλλά απομίμηση. Παρόλα αυτά μάλλον λάθος μήνυμα περνάει :)

bambinella 100

Extra Galactic RetroEntity!
Αντιδράσεις
8.238
Παντως ο τιτλος του θεματος εχει διφορουμενη εννοια οσον αφορα τους φιλους μας.
Για σκεφτειτε το λιγο....:D

elephadas

Immense Cult RetroFigure
Αντιδράσεις
4.710
Vulcanικός ημίαιμος ήταν ο κύων? Τ' αυτιά του φέρνουν προς τα του Mr. Spock.

Always Somewhere

RetroNuts
Αντιδράσεις
2.424
Η Lauren Bacall με το γλυκύτατο σκυλάκι της (cocker spaniel)

Always Somewhere

RetroNuts
Αντιδράσεις
2.424
Τελευταία επεξεργασία:
Μπλουζα