Ολοι οι Neo Geo maniax, θα παιρνατε κατι τετοιο σπιτι σας;;

DoctorGalifrean

RetroMaNiaC
Joined
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
544
Αντιδράσεις
34
Καποιος φιλος μου ειπε οτι ΙΣΩΣ (δεν λεω σιγουρα) μπορει να μου βρει αυτο απο καποιο παλιο μαγαζι. Αξιζει λετε ή τσαμπα ο χωρος που θα πιανει;; Σκεφτομαι να το παρω, αν και η συλλογη μου θελω να ειναι επικεντρωμενη στα micro computers περισσοτερο παρα στις κονσολες.

picture.php
 
Διατίθεμαι να σε απαλλάξω αν το βρείς και δεν το θες :D
 
Αν και δεν σε γνωρίζω, δεν γνωρίζω επίσης αν σου περισσεύει χώρος για αυτό το πράγμα και από όσο γράφεις πως θες να μείνεις στη συλλογή των micro computers τότε σου προτείνω να απλά να μην το πάρεις. Ισως μετά θα θέλεις να πάρεις και την άλλη κονσόλα και την άλλη κονσόλα και πάει λέγοντας. Σου γράφω εγώ που είχα αγοράσει σχεδόν όλες τις κονσόλες τις sega γιατί είχα αγοράσει το saturn για νοσταλγικούς λόγους. Είχα πολλές κονσόλες nintendo. Mέχρι και ολόκληρο coin op κουβάλησα σπίτι μου μέχρι που συνειδητοποίησα τι στο καλό κάνει αυτό το πράγμα εδώ και το χάρισα.

Για αυτό σου λέω. Άστο καλύτερα. :D
 
Αν ΕΧΕΙΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ χωρο, παρτο.

Ποτε δεν ξερεις.

Αν ομως πιασει χωρο που θα εμπαινε κατι καλυτερο και πιο χρησιμο,

τοτε αστο. Ενα coin-op ειναι με 4 παιχνιδια.
 
Εγώ θα το έπαιρνα χαλαρά!!
 
Αν η καμπινα ειναι σε καλη κατασταση γιατι οχι; Του βαζεις και ενα multicart και εισαι βασιλιας.

Δες αυτο για περισσοτερες λεπτομερειες.

Στην χειροτερη το πουλας και βγαζεις και κανα φραγκο. Ποτε δεν λεμε οχι οταν μας δινουν τζαμπα πραγματα!!!

DoctorGalifrean είπε:
Σκεφτομαι να το παρω, αν και η συλλογη μου θελω να ειναι επικεντρωμενη στα micro computers περισσοτερο παρα στις κονσολες.
 
Μεχρι τωρα σκεφτομαι να το παρω. Βεβαια ακομη δεν ειναι σιγουρο καν οτι θα μου το βρει. Το πολυ πολυ να καταληξει σε κανεναν απο εσας σε καλη τιμη.

Απο κονσολες, διαβαστε την υπογραφη μου. Μου αρεσουν και θα μπορουσα να μαζεψω κι αλλες, κακα τα ψεμματα τις βρισκεις καπως ευκολοτερα απο τα micro, αλλα λεω να μεινω μονο σε αυτα. ΑΝ τελικα το αποκτησω, θα δω πως θα παει. Γενικα βλεπω ενα θετικο κλιμα (εγω δεν ειχα ασχοληθει ποτε με NeoGeo) ,οποτε μακαρι να το βρει.
 
Και μόνο που βλέπω 4-slot NeoGeo MVS με τα δύο πρώτα carts να είναι Bust-A-Move και Metal Slug η απάντηση είναι ένα τεράστιο ΝΑΙ!

Τα άλλα δύο δεν διακρίνονται καθαρά στην φωτογραφία αλλά με λίγη φαντασία διαβάζω "The Last Blade" και "King of Fighters 9?" που, αν διαβάζω σωστά, συνιστούν μαζί με τα άλλα δύο ένα πακέτο με 4 εξαιρετικά παιχνίδια!

Και αν ποτέ το βαρεθείς, είναι από τις πλακέτες που πωλούνται με αρκετή ευκολία.
 
Metal Slug στο σπίτι; Καλό...
 
Αν έχεις χώρο, πάρτο !

Αν δεν έχεις χώρο....βρες χώρο και πάρτο !

;-)
 
Παιδια, η φωτο δεν ειναι αυτου που θα παρω (υπενθυμιζω, ΑΝ μου το βρει). Επομενως τα παιχνιδια δεν ξερω καν ποια θα ειναι.

Το Metal Slug ηταν ο πρωτος λογος που ξεκινησα πριν χρονια να παιζω mame.
 
neogeo = the win

ΠΑΡΤΟ
 
Εχω ενα 4-slot MVS. Το βαζεις σε οποια καμπινα θες (δηλαδη δεν χρειαζεται να παρεις Neo Geo καμπινα)

Αξιζει γιατι τα games ειναι πολυ φτηνα. Αν θες κανενα πμ με, μιας και εχω πολλα διπλα
 
Daytime Dreamer είπε:
Εχω ενα 4-slot MVS. Το βαζεις σε οποια καμπινα θες (δηλαδη δεν χρειαζεται να παρεις Neo Geo καμπινα)
Αξιζει γιατι τα games ειναι πολυ φτηνα. Αν θες κανενα πμ με, μιας και εχω πολλα διπλα
Ας ερθει πρωτα και να εισαι σιγουρος για το ΠΜ ! Thanks!
 
Πίσω
Μπλουζα