Ουρλιαχτά με διάρκεια

Βάζω κι ένα δικό μου.....

οοοοοοοοοοοοοοοοΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟοοοοοοοοοοοοΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ

27 δευτερόλεπτα, σας έφαγα!
 
Καταρχάς μην πάει ο νους σας στο πονηρό. Κατά δεφτερον, θελω να μου βρείτε συγκροτήματα μεταλ όπου ο τραγουδιστής παράγει τόσο μακρόσυρτα (σε χρονική διάρκεια) ουρλιαχτά, που σε παίρνει ο ύπνος.

Ξεκινάω με αυτό που θυμάμαι εγώ προσωπικά ως το πλέον μακρόσυρτο που ίσως έχω ακούσει:

Nitro - Machine gun Eddie

Εξυπακούεται Iron Maiden - Hallowed be thy name

Εσείς βάλτε ό,τι βρείτε που ο τραγουδιστής να ουρλιάζει για τουλάχιστον 6-7 δευτερόλεπτα. Ας πούμε αυτό:

Judas Priest - Ram it down
:headbangdude::headbangdude::headbangdude::headbangdude::headbangdude::headbangdude::headbangdude::headbangdude:

Οχι, δε σας βάζω το λεπτό του τραγουδιού στο οποίο πρέπει να περιηγηθείτε για να το ακούσετε. Να ακούσετε ΟΛΟ το τραγούδι! :fafoutis:

Στύβω το μυαλό μου αλλά τώρα δε μου έρχεται κάποιο άλλο.
Nitro - Machine gun Eddie: Εάν μέτρησα σωστά τον χρόνο, από το 0:50 μέχρι 1:18, μας κάνει 28΄΄ συνεχές ουρλιαχτό! Πόσο κρατάει την ανάσα του ο τύπος; Ούτε Ο.Υ.Κ.άς να ήτανε!!! :)
 
Mercyfull Fate - Evil

Μακάρι το ουρλιαχτό του Petersen στην αρχή να διαρκούσε λίγο παραπάνω, εστω για 2-3 δευτερόλεπτα ...
 
Πίσω
Μπλουζα