Ο Χίτλερ μαθαίνει για τη συνάντηση των Retromaniax

Για μένα ο άτυπος διαγωνισμός "Best GRM post of 2009" απλά έληξε εδώ !!

(εκτός κι αν,τι να πω,δούμε και τίποτα ακόμη καλύτερο,έως το τέλος της χρονιάς...!!! )

Άλκη,να 'σαι καλά,γέλασα με την καρδιά μου !!!!
 
OK θα παραδεχτώ αρχικά ήμουν "Μμμμμμμ οκ, άλλο ένα βιντεάκι με τον Χίτλερ να λυσσάει για κάτι (btw η ταίνια είναι εκπληκτική)". Αλλά με πίεσε ο Μάνος και το είδα.

Εκπληκτικό. Προφανώς, το καλύτερο από όλα τα δεκάδες παρόμοια βιντεάκια που μπορώ να σκεφτώ. Ειδικότερα μπράβο που έδεσε η ατάκα με τις κοπέλες, μαζί με την σκηνή που συμπαραστέκεται η μια στην άλλη ("το έχει σε DVD η Dom"). Brilliant.

"thanks"
 
όντως και εγώ νόμιζα πως θα είναι yet another hitler video αλλά πραγματικά έγραψες άλκη, πολύ γελιο! :D :D :D
 
μην κλαις τα εχει ολα domniki σε dvd!!! χαχαχαχα
 
Έχω την εντύπωση πως ο Φύρερ έχει βάλει στο μάτι τον Rygar :D
 
Rygar είπε:
Ειναι τόσο ωραίο, που σκέφτομαι να αλλάξω την ημερομηνία της συνάντησης για να αναγκάσω τον Αλκη να αλλάξει το σενάριο για να γελάσουμε κι άλλο. Αυτή τη φορά θα αναφέρεται και το όνομα του Saulot... :D :D
Να κανω τον εκτελεστή του SS?
 
Απλά, you RULE!

Μιλάμε, ότι έχω ξεσηκώσει ΌΛΗ τη γειτονιά από τα γέλια!!! :D :D :D

Ευτυχώς που δεν το είδα στη δουλειά!

(α, πα, πα! Ακόμα γελάω! :D )
 
Δεν υπάρχει περίπτωση να ανοίξω το Νάβυ ή τη Βαβέλ και να μην το μελετήσω για μια ακόμη φορά.. :p

Ειδικά, τώρα που έχω "στολίσει" και το Νάβυ με την Πύλη του Βραδεμβούργου, ήρθε και έδεσε . :rofl:

Θα βρω τρόπο, με το που μπαίνω στο διαδίκτυο να παίζει απ΄ευθείας... :)
 
Juanita είπε:
...Θα βρω τρόπο, με το που μπαίνω στο διαδίκτυο να παίζει απ΄ευθείας... :)
Σωστά!! Δεν είχα σκεφτεί να το βάλω στην αρχική σελίδα!! :rofl:
 
Juanita είπε:
Δεν υπάρχει περίπτωση να ανοίξω το Νάβυ ή τη Βαβέλ και να μην το μελετήσω για μια ακόμη φορά.. :p
Ειδικά, τώρα που έχω "στολίσει" και το Νάβυ με την Πύλη του Βραδεμβούργου, ήρθε και έδεσε . :rofl:

Θα βρω τρόπο, με το που μπαίνω στο διαδίκτυο να παίζει απ΄ευθείας... :)
Ο Νάβυ ξέρω ποιος είναι. Η Βαβέλ όμως; :cool:
 
pooky(1) είπε:
Ο Νάβυ ξέρω ποιος είναι. Η Βαβέλ όμως; :cool:

Το πι σι μου στη δουλειά!!! :D (για να μου το "αγοράσουν" έπρεπε να συνεννοηθούν οι δέκα φυλές της Ιουδαίας σε άπταιστα αραμαϊκά... :xm: )
 
ΧΑ ΧΑ!

Που να δεις εγώ εκεί που ήμουν είχα πάει δικό μου μηχάνημα, και έκλεβα και internet από γείτονες!!!!

Ούτε σύνδεση δεν διέθεταν οι ξεφτίλες!!!!!!!!!
 
Για σύνδεση δεν το συζητώ... :xm:

Χρειάστηκε να περάσουν δύο χρόνια για να έχω, και αρχικά ήταν της προϊσταμένης. Ε... με το που μας βρήκα, πέρασα το καλώδιο στη Βαβέλ και η συνέχεια γνωστή... #)
 
Έγραψες με το βίντεο φίλε, εεε δν πειράζει που δεν μ'έδωσες ρόλο , αλλά να'σαι καλά τα σπάει το βίντεο
 
ΠΟΛΥ ΕΥΣΤΟΧΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ !

ΜΠΡΑΒΟ ΑΛΚΗ !!!
 
Τρελό γέλιο Άλκη!!!

Άπαιχτος!!!! :bow:


efxaristw!
icon10.gif
 
μαμαει χαχαχαχαχαχαχα
 
Πίσω
Μπλουζα