Ο δολοφόνος φάντασμα (Εφημερίδα "ΑΚΡΟΠΟΛΙΣ"- 1940)

Σχεδόν ένα μήνα πριν τον πόλεμο !!!
Και να φανταστείς πως ολοκληρώθηκε μόλις μία εβδομάδα (21 Οκτωβρίου) πριν την έναρξή του! Ε, σε πιάνει ρίγος...

RIO, αν διαβάζεις τις συνέχειες, πώς σου φαίνεται σαν μυθιστόρημα; Γιατί όταν με το καλό το ολοκληρώσω, θα συνεχίσω και με άλλα ;)
 
Και να φανταστείς πως ολοκληρώθηκε μόλις μία εβδομάδα (21 Οκτωβρίου) πριν την έναρξή του! Ε, σε πιάνει ρίγος...

RIO, αν διαβάζεις τις συνέχειες, πώς σου φαίνεται σαν μυθιστόρημα; Γιατί όταν με το καλό το ολοκληρώσω, θα συνεχίσω και με άλλα ;)
Eίχα διαβάσει μόνο το πρώτο , αλλά σίγουρα κάποια στιγμή θα το πάρω με την σειρά...:)
 
Kι εγω μονο το πρωτο διαβασα και αυτο με κοπο γι' αυτο και δεν συνεχισα με τα επομενα. Δυστυχως, με κουρασε η γραμματοσειρα.
Κανονικα, ψοφαω για ιστοριες μυστηριου και υπο αλλες συνθηκες θα επεφτα με τα μουτρα. Αλλα ειπαμε...
 
Kι εγω μονο το πρωτο διαβασα και αυτο με κοπο γι' αυτο και δεν συνεχισα με τα επομενα. Δυστυχως, με κουρασε η γραμματοσειρα.
Κανονικα, ψοφαω για ιστοριες μυστηριου και υπο αλλες συνθηκες θα επεφτα με τα μουτρα. Αλλα ειπαμε...
Μμμμ, μου έδωσες ιδέα τώρα:
Όταν με το καλό ολοκληρώσω το ποστάρισμα της ιστορίας, στις 20 Ιουλίου, θα μπορούσα, προς χάριν ευκολίας στην ανάγνωση, να μεταγράψω το μυθιστόρημα στο υποφόρουμ "Φανφικς Γενικής Θεματολογίας". Εκεί θα μπορέσεις να το διαβάσεις πιο άνετα, πιστεύω, όπως και όλοι ;)
 
Αν εκει μπορεσουμε να το διαβασουμε με μεγαλυτερη ανεση, θα το περιμενω με πολλη χαρα!
 
Πίσω
Μπλουζα