Ο "κύβος" ενός SEGA φαν!

stayros

Moderator
Διαχειριστές
Joined
16 Νοέ 2011
Μηνύματα
7.716
Αντιδράσεις
1.760
Με χαρα σας παρουσιαζω την πρωτη μου (στην ουσια δευτερη,αν υπολογισουμε και ενα Game & Watch ... :D ) κονσολα της Nintendo! :)

Ξερω οτι θα πεσει το αναλογο "κραξιμο" (Βασιλη και ΣΙΑ....κραξτε ελευθερα... :p )

αλλα ηταν πολυ δελεαστικη η τιμη και δεν μπορουσα να αντισταθω....:biglaugh:

Ιδου λοιπον ο κυβακος μου.... :D

attachment.php


Η φωτο ειναι απο δημοπρασια που κερδισα. :cool:

Περισσοτερες φωτο και το αναλογο βιντεακι

οταν ερθει ο κυβος απο τον "γιατρο" ωπου και πηγε για μερικα τεστακια! ;)
 
Ειναι η μονη που μου λειπει!!!

Οποιως ενδιαφερεται για flashcart καταστασεις και IDE-EXI εδω μπορεί να βρει πληροφορίες.

ide-exi3.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία:
Καλοριζικο και καλοπαιχτο Σταυρο! Αντε επιτελους πηρες μια κονσολα σωστης εταιριας. :D

υγ. Ελπιζω σε λιγο καιρο να μην γινεις σαν το αλλο μας φιλο Sega Fan (ονοματα δεν λεμε,υποληψεις δεν θιγουμε :p ) που μας εδειχνε την Gc συλλογη του και μετα κατεβασε τις φωτο και κανει τον ανηξερο!!
 
Ajax87 είπε:
Καλοριζικο και καλοπαιχτο Σταυρο!
Να 'σαι καλα Γιαννη,σε ευχαριστω πολυ!!! :thumbup:

Ajax87 είπε:
Αντε επιτελους πηρες μια κονσολα σωστης εταιριας. :D
Κατσε να δουμε πρωτα....δουλευει? :p

Αν και απ' οτι ελεγε η τυπισσα που το πηρα..."works perfect". :D

Ajax87 είπε:
υγ. Ελπιζω σε λιγο καιρο να μην γινεις σαν το αλλο μας φιλο Sega Fan (ονοματα δεν λεμε,υποληψεις δεν θιγουμε :p ) που μας εδειχνε την Gc συλλογη του και μετα κατεβασε τις φωτο και κανει τον ανηξερο!!
Υπαρχει τετοιος? :eek:

Και νομιζα οτι ημουν ο πρωτος....:biglaugh:
 
Δεν πιστεύω να είναι πάλι καμιά μινιατούρα,ε?
 
@Stayros Απο ebay το πηρες Σταυρο;; Αν επιτρεπετε ποσο σου εβαλε μεταφορικα;; (και απο ποια χωρα ηταν; )
 
johnny19818 είπε:
Δεν πιστεύω να είναι πάλι καμιά μινιατούρα,ε?
Οχι ρε συ Τζωνυ...μην ξηγιεσαι ετσι μπαμπεσικα... :p ...αυτο μια φορα εγινε. :)

Ajax87 είπε:
@Stayros Απο ebay το πηρες Σταυρο;; Αν επιτρεπετε ποσο σου εβαλε μεταφορικα;; (και απο ποια χωρα ηταν; )
Τσεκαρισε μια το πμ. ;)
 
stayros είπε:
Οχι ρε συ Τζωνυ...μην ξηγιεσαι ετσι μπαμπεσικα... :p ...αυτο μια φορα εγινε. :)
Εεε τι να πω!! Όποιος καεί στο χυλό φυσάει και το γιαούρτι λέει ο σοφός λαός. Καλορίζικο λοιπόν και να το λιώσεις εύχομαι!!

Υ.Γ. Πρώτη Nintendo κονσόλα ε?? Είσαι φαινόμενο!!!
 
Ajax87 είπε:
Καλοριζικο και καλοπαιχτο Σταυρο! Αντε επιτελους πηρες μια κονσολα μιας ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΗΣ εταιριας. :D

υγ. Ελπιζω σε λιγο καιρο να μην γινεις σαν το αλλο μας φιλο Sega Fan (ονοματα δεν λεμε,υποληψεις δεν θιγουμε :p ) που μας εδειχνε την Gc συλλογη του και μετα κατεβασε τις φωτο και κανει τον ανηξερο!!
Ξερω σε ποιον αναφερεσαι και θα πραξω αναλογως! :p
 
Και το ελεγα οτι θα εμφανηστεις απο μονος σου δεν χρειαζοταν να σε αποκαλυψω χαχαχαχαχα! :diablotin:

Edit. εεεε Γιατι μου μου βαζεις λογια που δεν λεω!!(αλλαξες τα λεγομενα μου στη παραθεση!!) θα σε φτιαξω! :bash:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ajax87 είπε:
Και το ελεγα οτι θα εμφανηστεις απο μονος σου δεν χρειαζοταν να σε αποκαλυψω χαχαχαχαχα! :diablotin:


Edit. εεεε Γιατι μου μου βαζεις λογια που δεν λεω!!(αλλαξες τα λεγομενα μου στη παραθεση!!) θα σε φτιαξω! :bash:
Τιμωρια!!! :diablotin:
 
Καλοριζικο φιλε μου! Ελπιζω να το ευχαριστηθεις με καλα παιχνιδια οπως F-Zero,Billy Hatcher,PSO Episode1/2,Metroid,Zelda κ.α. ;)
 
DarkSynbios είπε:
Καλοριζικο φιλε μου! Ελπιζω να το ευχαριστηθεις με καλα παιχνιδια οπως F-Zero,Billy Hatcher,PSO Episode1/2,Metroid,Zelda κ.α. ;)
Σε ευχαριστω πολυ Λεωνιδα! :thumbup:

Τωρα οσο για παιχνιδακια...πρεπει να κανω μια "ψαχτικη" απο μπεη μερια να δω τι παιζει. ;)
 
καλόπαιχτο! από μπέη μεριά :D προσωπικά έχω δει ότι τα παιχνίδια είτε βρίσκονται σχετικά ακριβά (αυτό βέβαια εξαρτάται από τι θεωρείς εσύ ακριβό) είτε όταν εμφανίζονται ευκαιρίες,απευθύνονται μόνο στη χώρα του πωλητή... μακάρι να έχεις καλύτερη τύχη με τις έρευνες σου :D
 
krem13 είπε:
καλόπαιχτο! από μπέη μεριά :D προσωπικά έχω δει ότι τα παιχνίδια είτε βρίσκονται σχετικά ακριβά (αυτό βέβαια εξαρτάται από τι θεωρείς εσύ ακριβό) είτε όταν εμφανίζονται ευκαιρίες,απευθύνονται μόνο στη χώρα του πωλητή... μακάρι να έχεις καλύτερη τύχη με τις έρευνες σου :D
Eυχαριστω πολυ! ;)

Το καλο ειναι οτι ηρθε ηδη με ενα παιχνιδακι! :D

Για τα υπολοιπα θελει αρκετο ψαξιμο - και οπως ειπες - και αρκετη τυχη! :)
 
Eπιτελους ρε αλανι πηρες και μια κονσολα της προκοπης.Ευκαιρια τωρα να πεταξεις ολες της αλλες σαβουρες που εχεις :p :diablotin:

Εχει και παιχνιδαρες το Game Cube οποτε οτι βοηθεια χρειαστης εδω ημαστε.
 
metalcandyman είπε:
Eπιτελους ρε αλανι πηρες και μια κονσολα της προκοπης.
Να 'σαι καλα ρε καρντασακο,σε ευχαριστω!!! :thumbup:

metalcandyman είπε:
Ευκαιρια τωρα να πεταξεις ολες της αλλες σαβουρες που εχεις :p :diablotin:
Αυτες δεν φευγουν που να χτυπιεσαι... :p Ειναι αγαπες ανεξιτηλες!!! :cool:

metalcandyman είπε:
Εχει και παιχνιδαρες το Game Cube οποτε οτι βοηθεια χρειαστης εδω ημαστε.
Το εχω υποψην Μπιλαρα! ;)
 
Το δικό μου είναι -και θα παραμείνει- σφραγισμένο. Είχα δει κάμποσα παιχνίδια in action και αποφάσισα ότι δεν αξίζει τον κόπο να το ξεσφραγίσω. Μετά από 20 χρόνια κάποιο Nintendo fanboy θα μου το πληρώσει χρυσό. :p
 
Maddog είπε:
Μετά από 20 χρόνια κάποιο Nintendo fanboy θα μου το πληρώσει χρυσό. :p
Για ποιον χτυπαει αραγε η καμπανα?:what:

Μπιλυ...ανεβασε τις τιμες στις τουρτες...:biglaugh:
 
Πίσω
Μπλουζα