Ο Ozzy Osbourne στην Ελλάδα

Λόγω δουλειάς μάλλον δεν θα καταστεί δυνατόν να τον δω, αλλά χάρηκα πολυ΄για το ποστ σου που ήρθε και γρήγορα. Αυτό θα πει άμεση ενημέρωση, Ντον!
 
:headbang: Καλά φέτος Big Four και Ozzy θα γίνει τρελή πανήγυρις :headbang: :headbang:

Έχει χαλάσει πολύ ο καημένος ο Οz αλλά παραμένει θεός!!!

Φίλε Don πρακτορείο ειδήσεων είσαι;;; Έγκυρη και έγκαιρη ενημέρωση :D :D
 
Επιτέλους, ο OZZY σόλο. Ξεκινάει ακόμη τα σετ του με την Carmina Burana?

:D :D:D:D
 
Πάντως, όταν ήμουν Γερμανία τον έβλεπα σε ένα ριάλιτι, που παρακολουθούσε την καθημερινότητα της οικογένειας του. Με άγχωνε αυτή η εκπομπή. Έλεγα δεν το βγάζει σήμερα το επεισόδιο, τώρα θα μείνει στον τόπο... Αληθινό ράκος. Εμ, με τόσα που πήρε στην ζωή του ο άνθρωπος...
 
όσα και να έχει πάρει,όσο κι αν έχει χαλάσει η φωνή του (όχι ότι είχε ποτέ :D ) τέτοιες ευκαιρίες δεν χάνονται (πρώτη φορά δεν είναι που έρχεται στην Ελλάδα? ),εγώ τουλάχιστον θα πάω σίγουρα! (αλήθεια πως σας φάνηκαν οι τιμές των εισιτηρίων ? )
 
Να πάτε τέκνα μου, να πάτε :p
 
Θα ειμαι εκει!!
 
Αν δεν τα έχει τινάξει μέχρι τότε, θα είμαι και εγώ εκεί!
 
krem13 είπε:
.... (πρώτη φορά δεν είναι που έρχεται στην Ελλάδα? ),...
Αυτή θα είναι η δεύτερη φορά. Είχε έρθει και στο Rock Wave με Black Sabbath
 
Με πρόλαβες σε αυτό ! ΛΟΛ
 
Kαι ο Κωστακης μια χαρα ειναι απ οτι ακουσα στο νεο κομματι
 
μετά το reality "the osbornes" που προβάλετε και από το Ελλ. MTV, δεν δίνω δραχμή για τοv "ανάπηρο' !

Κρίμα, και ήθελα μια τελευταία φορά να'κουσω τα "Shot in the Dark" και "Crazy train"
 
δεν ξερω τι κανει στα live. Koυμπωνει τα παντα? Του κανουν ηλεκτροσοκ πριν βγει? Τον βοηθα ο Σατανας? Τον κουρδιζουν?

Παντως οταν το ειδα με Black Sabbath εσπερνε!! Απλα δεν πιστευα την ενεργεια του
 
joe είπε:
δεν ξερω τι κανει στα live. Koυμπωνει τα παντα? Του κανουν ηλεκτροσοκ πριν βγει? Τον βοηθα ο Σατανας? Τον κουρδιζουν?Παντως οταν το ειδα με Black Sabbath εσπερνε!! Απλα δεν πιστευα την ενεργεια του

καλα δεν εσπερνε κιολας...

οπωσ και να χει δεν θα παω,προτιμω να ακουσω στο σπιτι μου κανα κομματι του παρα να παω να ακουσω τα φαλτσα του,και να βλεπω ενα μισοπεθαμενο τυπο μπροστοβαρο να προσπαθει να τραγουδισει ''κατι''

ενα πραγμα μετανοιωσα,που 2 φορεσ ειχα τν ευκαιρια να παω στον μακαριτη (dio) και δεν πηγα,τωρα σε ozzy δεν πολυψηνωμαι.
 
Omenforever είπε:
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!

Εγώ παιδιά ένα ξέρω: τον συνάντησα στο Birmingham πριν κάτι μήνες και τα είχε 400. Έπιανε όλα όσα του έλεγα με τη μία και έκανε κανονικότατη συζήτηση. Μάλιστα μου επιβεβαίωσε ότι ο Gus G. είναι μόνιμος πριν καν ανακοινωθεί επίσημα :D

Προφανώς όλα αυτά περί χαζομάρας/κουφαμάρας/SHAROOOOOONίτιδας είναι σκηνοθετημένα... και πολύ φοβάμαι πως ακόμα και τα περί υπερβολικών ναρκωτικών είναι φαρφάλες για τα media, πράγμα πολύ λυπηρό γιατί είναι μια μορφή απενοχοποίησης.
 
τρελα!! χαχαχχαχαχαχα
 
Πίσω
Μπλουζα