Παγκόσμιο Κύπελλο Ιταλία 1990

finally

RetroWannaBe
Joined
24 Ιαν 2011
Μηνύματα
60
Αντιδράσεις
34
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
finally, δε παει σε σενα αυτο που θα πω, μη παρεξηγηθεις...

Ρε παιδια, οταν λετε "βρεθηκε στα χερια μου" , "επεσα πανω του" , "βρεθηκε στο δρομο μου" κτλ.τι εννοειτε ακριβως???

Πειτε και σ εμενα δλδ που τα ψαχνω σαν τρελος να ξερω, να "πεσουν και σε μενα" καποια στιγμη..

Χαχα!!!

Μπραβο παντως φιλε, εχεις διαμαντια στη συλλογη σου...
 
Πρέπει να γίνεις και λίγο Indiana Jones του Internet για να τα βρεις ή αν είσαι τυχερός, θα τα βρεις σε κάποια βόλτα σου στα παλαιοβιβλιοπωλεία...

Υπ'οψιν όμως οτι η τιμή τους είναι αλμυρούτσικη, είτε πρόκειται για κενά, είτε ακόμα περισσότεο για συμπληρωμένα ή ημι-συμπληρωμένα άλμπουμς...

;)
 
Το βρήκε χρησιμοποιώντας την "σούπερ τυχερή κάρτα" που γράφει και το άλμπουμ :p
 
παιδια ο φιλος Lord_Makro το βρηκε πως επεσε στα χερια μου με την "σούπερ τυχερή κάρτα"χαχαχαχαχαχα φιλε μου Βασιλη μου το εδωσε ο φιλος του φιλου μου εντελως τυχαια που βρεθηκαμε και ειπα οτι μαζευω χαρτακια και οταν πηγε στο χωριο του το βρηκε και μου το εδωσε γιατι το ετρωγε η σκονη γιαυτο γραφω (ενα ωραιο αλμπουμ που βρεθηκε στα χερια μου)και φυσικα δεν παρεξηγω
 
Βαλε καμμια φωτο απο το εσωτερικο του να το δουμε κι εμεις που δεν το εχουμε!!! :D
 
Ωραίο άλμπουμ κι αυτό! Μακάρι να είχαμε φώτο και κάποια χαρτάκια.
 
imperium είπε:
Βαλε καμμια φωτο απο το εσωτερικο του να το δουμε κι εμεις που δεν το εχουμε!!! :D
μαλιστα κυριε Σπυρο οπως διαταξετε

IMG_0001a.jpg

IMGa.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Φιλε μου το εχω κι εγω αυτο το αλμπουμ

[edit] υπάρχει υποφόρουμ για ανταλλαγές - παρακαλώ όχι μέσα στα θρεντς
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
[edit] υπάρχει υποφόρουμ για ανταλλαγές - παρακαλώ όχι μέσα στα θρεντς
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα