Παζάρια Δίσκων

Dragon_K.

RetroActive
Joined
4 Ιαν 2008
Μηνύματα
348
Αντιδράσεις
27
ATHENS RECORD FAIR - Παζάρι δίσκων + cd!


@ Bios. Πειραιώς 84, Γκάζι


 


την Κυριακή 20 Δεκεμβίου 2009



11:00-19:00


 


ΣΤΟ ΠΑΖΑΡΙ ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΩΛΗΤΕΣ ΑΠΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΔΙΣΚΩΝ!! ΘΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΟΝΟ ΙΔΙΩΤΕΣ ΠΩΛΗΤΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΔΙΣΚΟΙ ΑΠΟ ΟΛΑ ΤΑ ΕΙΔΗ ΜΟΥΣΙΚΗΣ!!!!


Για πρώτη φορά θα συμμετέχω κι εγώ σε παζάρι δίσκων με Βινύλια, CD και λίγα Βιβλία με Alternative, Rock και φυσικά Hard & Heavy προσανατολισμό

Όσοι ασχολείστε με το σπορ μπορείτε να περάσετε μια βόλτα και μιλώντας από μεριάς μου, λέω οτι οι ...θησαυροί καραδοκούν!!! :D
 
Θα περνούσα ούτως ή άλλως μια βόλτα να χαζέψω από εκεί, ένας λόγος παραπάνω τώρα ;) χεχε

ελπίζω να βρεθεί κάνα καλό κομμάτι, αν και λογικά δεν θα παίζουν μεγάλες ευκαιρίες, καθώς υποψιάζομαι ότι θα έχει κυρίως γνώστες του αθλήματος ;)
 
Η φιλοσοφία του παζαριού έιναι να πωλούνται used πράγματα σε χαμηλές τιμές, πιο χαμηλές ακόμη κι από τα μαγαζιά που πουλάνε μεταχειρισμένα.

Τουλάχιστον εγώ αυτή τη φιλοσοφία έχω, εκτός από 5 - 10 κομμάτια που τα χω τσιμπιμένα ...δικαίως όμως :) :)
 
Είμαι στην Πάτρα αυτή τη στιγμή!Τι cds θα έχει?Υπάρχει περίπτωση να έχει Σαμπρίνα,Μαντώ κλπ?Και τι τιμές?Αν γνωρίζετε!
 
Από αυτά που ξέρω μάλλον δεν θα χει αυτό που ψάχνεις φίλε μου.
 
Παζάρια Δίσκων

pazari.jpg


Ρετρό (και όχι μόνο) Rock Hard & Heavy CD & Βινύλια!!!

ΜΗ ΛΕΙΨΕΙ ΚΑΝΕΙΣ!!!

Υ.Γ. Για όσους θα έρθουν με συγκοινωνία:

Κατεβαίνουμε στάση Αιγάλεω του μετρό από τη μεριά της πλατείας, και μετά παίρνουμε το λεωφορείο 829 όπου κατεβαίνουμε στο τέρμα (περίπου 1,5 χλμ) . Έτσι όπως θα κατέβετε από το λεωφορείο, στα αριστερά είναι η Δημητσάνας, άμα την πάρετε προς τα πάνω, στα αριστερά θα δείτε το Camelot μετά από ένα λεπτό περπάτημα.

:) :) :) :) :) :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
πολύ ενδιαφέρον, ειδικά τώρα που μου έχει ξυπνήσει ξανά η μανία για τα βινύλια ;)

θενκς για την ενημέρωση...ελπίζω να καταφέρω να έρθω!

θα έχεις πάγκο, όπως την άλλη φορά στο ΒΙΟΣ?
 
Ναι θα έχω κι αυτή τη φορά ,διότι ως γνωστόν ο Μάρτης δεν λείπει από τη Σαρακοστή. :) :)
 
Για να μην ανοίγω συνέχεια θέματα, θα ενημερώνω απλώς εδώ.

(Κι αν μπορεί να υποστεί ο τίτλος ένα "moderating" τύπου "ΠΑΖΑΡΙΑ ΔΙΣΚΩΝ" σκέτο :cool: )

Μετά από την μεγάλη επιτυχία του προηγούμενου, το παζάρι δίσκων βινυλίου και cd, επανέρχεται με περισσότερους πάγκους, καλύτερες τιμές kαι μεγαλύτερη ποικιλία.

Οι "άρρωστοι" μουσικόφιλοι (βινυλιάκηδες και cdάκηδες), οφείλουν να δώσουν το παρόν.

Αυτή την Κυριακή!!!

19003566.jpg


Υ.Γ. Για όσους θα έρθουν με συγκοινωνία:

Κατεβαίνουμε στάση Αιγάλεω του μετρό από τη μεριά της πλατείας, και μετά παίρνουμε το λεωφορείο 829 όπου κατεβαίνουμε στο τέρμα (περίπου 1,5 χλμ) . Έτσι όπως θα κατέβετε από το λεωφορείο, στα αριστερά είναι η Δημητσάνας, άμα την πάρετε προς τα πάνω, στα αριστερά θα δείτε το Camelot μετά από ένα λεπτό περπάτημα.

:) :) :) :) :) :) :) :)
 
Ευχαριστούμε πολύ όσους μας τίμησαν, ελπίζω να περάσατε καλά και να βρήκατε αυτό που θέλατε, Ραντεβού στο επόμενο.

Και λίγες φωτογραφίες να πάρουν μια ιδέα όσοι δεν μπόρεσαν να έρθουν. :)

007pgm.jpg


003to.jpg


004ap.jpg


005iq.jpg


006nc.jpg


008qz.jpg


009nzh.jpg


010je.jpg


011bvz.jpg


012tdt.jpg


013hgn.jpg


014rbn.jpg


016fqo.jpg


017tg.jpg


018fn.jpg
 
44494_1529141718972_1547584242_31299567_5375412_n.jpg


Δε νομίζω οτι χρειάζεται να πούμε κάτι άλλο.

Ελάτε να παζαρευτούμε... :headbang:
 
Πάρα πολύ καλές τιμές και ωραίος χώρος,αλλά μόνο metal έχει?Κάτι πιο pop δεν έχει?
 
Ενδέχεται να έχουν κάποιοι, αλλά θα είναι ...σφήνες ανάμεσα σε τόνους ατσαλιού!!! :D :D
 
Μεσα μεσα!!!!Οταν λες κρατησεις τι ακριβως εννοεις?Για δισκους κρατησεις η για θεσεις γιατι δεν καταλαβα..
 
Κρατήσεις για όποιον ιδιώτη επιθυμεί να συμμετάσχει στο παζάρι ως πωλητής . :)
 
Θυμαμαι πριν καμια δεκαετια που γινοταν παζαρι δισκων στο αθανατο ΡΟΔΟΝ.

Θα περασω μια βολτα...
 
Όλα έτοιμα αύριο, οι πάγκοι γέμισαν και οι τιμές κατέβηκαν.

Σας περιμένουμε!!!! :D :D:D:D:D
 
Θυμαμαι ενα παζαρι δισκων τον Ιουνιο του 1995 ,σε ενα club στην αρχη της Βουλιαγμενης,που ειχε διοργανωσει το Μεταλ Χαμμερ(πως το λεγανε εκεινο το μερος?δεν εννοω τα Μαμουνια!!),οπου ειχα γνωρισει τον Γιωργο Φλωρακη και τον Τασο Σταματουκο(πωπω..τι μαλλιας ηταν αυτος,που χτυπιοτανε οταν εβαλε το Pull me Under των Theater).Ηταν κανενας απο εσας εκει?
 
wl93_5a5_u93rv.jpg


Μετά από την πολύ μεγάλη επιτυχία των προηγούμενων παζαριων και εφόσον ο κόσμος το θέλει και περνάει καλά, ετοιμαστείτε για το επόμενο μεγάλο event ...


ΕΙΣΟΔΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΗ


Εκατοντάδες cd από 4-5 ? και δίσκοι βινυλίου από 5 ευρώ σε άψογη κατάσταση.

Απεριόριστη κατανάλωση βαρελίσιας μπύρας με 9 ? το άτομο καθ όλη τη διάρκεια του παζαριού. Επίσης θα διατεθούν δια τους πεινασμένους "νταραβεριζόμενους" χορταστικά και ποιοτικά σνακς σε τιμές παζαριού (ούτε στη λαϊκή τέτοιες τιμές)

Τη μουσική σας ψυχαγωγία θα αναλάβει μέρος του φόρουμ, την ταυτότητα του οποίου δεν μπορώ να αποκαλύψω δυστυχώς :cool: :cool:

Και για όσους θα έρθουν με συγκοινωνία:

Κατεβαίνουμε στάση Αιγάλεω του μετρό από τη μεριά της πλατείας, και μετά παίρνουμε το λεωφορείο 829 όπου κατεβαίνουμε στο τέρμα (περίπου 1,5 χλμ) . Έτσι όπως θα κατέβετε από το λεωφορείο, στα αριστερά είναι η Δημητσάνας, άμα την πάρετε προς τα πάνω, στα αριστερά θα δείτε το Camelot.

Σας περιμένουμε...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα