Παικταράδες (Headliners)

Καλώς όρισες!

Δοκιμάζεις τοπικά παλαιοπωλεία ή internet!.... Και φροντίζεις να αποφεύγεις τύπους που κάνουν "αρπαχτές".....
 
Δεν τα ήξερα τα συγκεκριμένα. Μου θυμίζουν κάτι big-headed εκδόσεις του NBA JAM! Μπράβο για τις συλλογές σας παιδιά.
 
doublepoulos είπε:
καλησπερα παιδια εγω ειμαι νεαρος σε ηλικια αλλα μαζευω απο 5 χρονων...τωρα τα τελευταια χρονια εχω σταματησει λογω της ελλειψης στην ελλαδα...μηπως ξερετε που πουλανε?
Καλώς ήρθες στην ρετροπαρέα μας!!! Δείξε μας και εσύ την συλλογή σου να την θαυμάσουμε! Μπορείς να βρεις "παικταράδες" σε διάφορα παιχνιδάδικα (μόνο τις μικρές εκδόσεις), ενώ για τις "κανονικού" μεγέθους φιγούρες νομίζω ότι το ebay είναι πλέον μονόδρομος. Προσοχή στις fake, γιατί υπάρχουν δυστυχώς και από αυτές.
 
φοβερες φιγουρες πραγματικα..

τωρα εχουν παρει τη θεση τους οι soccerstarz,επισης ομορφες!
 
johnny_salonica είπε:
Καλώς ήρθες στην ρετροπαρέα μας!!! Δείξε μας και εσύ την συλλογή σου να την θαυμάσουμε! Μπορείς να βρεις "παικταράδες" σε διάφορα παιχνιδάδικα (μόνο τις μικρές εκδόσεις), ενώ για τις "κανονικού" μεγέθους φιγούρες νομίζω ότι το ebay είναι πλέον μονόδρομος. Προσοχή στις fake, γιατί υπάρχουν δυστυχώς και από αυτές.
Ευχαριστώ για το καλωσόρισμα!!!Σύντομα θα έχω και φωτογραφίες!

Αγγλία νο1

P2150705.jpg

Αγγλία νο2

P2150706.jpg

και πολλοι ή δεν φαίνονται ή δεν τους έχω στην φωτό
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Επίσης προσφάτως αγόρασα και κάποιους καινούριους της παλιάς σειράς τους οποίους θα ποστάρω κάποια στιγμή
 
Πολύ όμορφη συλλογή doublepoulos! Pat Jennings και ο γυρολόγος Abel Xavier τα highlights! Θα ποστάρω και εγώ σύντομα την ανανεωμένη συλλογή.
 
Ευχαριστώ!!!Επίσης έχω και τον τρελό Γκατουζο και επιπλέον έχω Bergkamp,Vieira και σίγουρα και Nedved!

Απλά ποτέ δεν βρήκα χρόνο να μοιραστώ μαζί σας ολόκληρη την συλλογή μου
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Μπράβο παιδιά για τις συλλογές σας. Πολύ ωραίες οι φιγούρες
 
Μια προσθηκη ακομα στη συλλογη μου

Dennis Rodman - Chicago Bulls

12094963_722045221272595_1743329951067623078_o.jpg

12118999_722045091272608_6859468097232490_n.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ωραιος ο Rodman... Rebounder, με R κεφαλαιο..

Σαν παικτης γενικοτερα και σαν χαρακτηρας, αλλο θεμα..!!

Με γεια σου imperium!! :happyjump:

Θα το κρατησεις κλειστο το πακετακι η για συλλεκτικη αξια θα το αφησεις κλειστο ως εχει?
 
κλειστο και θα ψαξω και για αλλους ΝΒΑερς!!!
 
Ωραίος imperium! Η φιγούρα του Rodman έχει κυκλοφορήσει με όλες τις τρελές αλλαγές στο χρώμα του μαλλιού του. Κόκκινα, πορτοκαλί, κίτρινα και πράσινα!
 
μπραβο doublepoulos!!!

πολυ ωραιοι ειναι!!
 
καλησπερα κι απο εμενα και καλη σαρακοστη σε ολους, εχω 13 παιχτες του ολυμπιακου απο το επισημο περιοδικο αυτες που εδινε αρχες του 2000, μου λειπουν απ οτι εχω δει ο Τζιοβανι και ο Ελευθεροπουλος, αν γνωριζει καποιος που μπορω να τις βρω ας μου στειλει ενα πμ, ευχαριστω εκ των προτερων!!!
 
Καλησπερα σε όλη την παρέα!

Είμαι και εγώ σχετικά νέος συλλέκτης από φιγούρες ποδοσφαιριστών .

Εχω και εγώ αρκετούς από τους παίκτες του Ολυμπιακού, βέβαια μου λείπει αυτή του Ριβάλντο.

Εχω επίσης αρκετές φιγούρες από την εταιρεία Kodoto.Αν θέλετε μπορώ να σας στείλω και εγώ ορισμένες φωτό από την συλλογή.

Ο πιο πάνω φίλος με σκοτωσε με την συλλογή από παικταράδες της Arsenal. Γνωρίζετε αν και που μπορώ να βρω τέτοιους παίκτες?
 
e bay φιλε, μονο εκει... εχω προσθεσει και αλλους στην συλλογη μου θα ανεβασω φωτο καποια στιγμη
 
Πίσω
Μπλουζα