Παικταράδες (Headliners)

Χρόνια πολλά με υγεία αγαπητέ @xalkida07 ! :)

Πολύ γνωστές ποδοσφαιρικες φάτσες όλοι οι τελευταίοι! :thumbup:
 
Αγαπημένοι παίκτες του παρελθόντος..... 96355250-4086-407A-A3A9-64524CC1AFD0.jpeg
Οποίος έχει φιγούρες και δεν τις χρειάζεται πλέον και θέλει να τις δώσει,ας μου στείλει pm.
 
Νέες προσθήκες!
Προβολή συνημμένου 210573

Υπάρχει κάποιος άλλος φίλος ενεργός που να ασχολείται με την συλλογή;
Πολυ ωραιοι φιλε μου! Εγω ασχολουμαι ενεργα, αγορασα προσφατα αν και ειχα να αγορασω 2 χρονια περιπου. Αν μπορεσω θα ανεβασω καποια φωτογραφια με την ανανεωμενη συλλογη στο εγγυς μελλον.

Παρατήρησα κάποιο σχόλιο για μια ιστοσελίδα. Αφορα η συγκεκριμενη ιστοσελιδα το τοπικ; Αν ναι, μπορεις να μου την στειλεις σε προσωπικο μηνυμα;
 
Καλησπερα στην όμορφη κοινότητα!!Μετα από λίγο αποχή...παραθέτω τα νέα αποκτήματα!!!
καλη δύναμη σε όλους!
D5DACF37-C45B-4E6E-96E8-58D7C14DFDB5.jpeg
 
Καλησπέρα στην ομάδα ! :)

Προσπαθώ να συμπληρώσω το σετάκι του Ολυμπιακού (15 κομμάτια).
Ψάχνω για τον Ελευθερόπουλο, τον Τζιοβάνι και τον Καστίγιο.
Έχω αρκετά διπλά του Ολυμπιακού για ανταλλαγές και τον Πιρέζ της Άρσεναλ (microstar).
Βοηθήστε αδέρφια !!!! Ευχαριστώ !
 
Εγώ αναζητώ την φιγούρα του Ζαγοράκη με εθνική Ελλάδα....
 
Ευχαριστώ πολυ για το ενδιαφερον,αλλά δυστυχώς το συγκεκριμένο δεν είναι διαθέσιμο για αποστολή σε Ελλάδα.
 
Ευχαριστώ πολυ για το ενδιαφερον,αλλά δυστυχώς το συγκεκριμένο δεν είναι διαθέσιμο για αποστολή σε Ελλάδα.
Στείλε ένα μήνυμα στο πωλητή και μπορεί να στο στείλει Ελλάδα.
Εγώ πάντα το κάνω όταν βρίσκω κάτι ενδιαφέρον στο ebay, ακόμα κι αν αναφέρεται ότι δεν στέλνουν στην Ελλάδα και τις περισσότερες φορές με εξυπηρετούν. Στο κάτω κάτω να πουλήσουν θέλουν. Δεν χάνεις τίποτα να δοκιμάσεις πάντως.
 
Πίσω
Μπλουζα