Παικταράδες (Headliners)

Στείλε ένα μήνυμα στο πωλητή και μπορεί να στο στείλει Ελλάδα.
Εγώ πάντα το κάνω όταν βρίσκω κάτι ενδιαφέρον στο ebay, ακόμα κι αν αναφέρεται ότι δεν στέλνουν στην Ελλάδα και τις περισσότερες φορές με εξυπηρετούν. Στο κάτω κάτω να πουλήσουν θέλουν. Δεν χάνεις τίποτα να δοκιμάσεις πάντως.
Δυστυχώς δεν στέλνει στη χώρα μας!!
Ευχαριστώ πάντως!

Ένα μέρος της νέας παραλαβής!
47827F17-070C-4CA8-B6A9-DBF1ADF7D30C.jpeg
 
Καλησπέρα. Έιχα κ εγώ διάφορες μινιατούρες κυρίως από τις εφημερίδες του οσφπ. Τις είχα δώσει στα μικρότερα ξαδέρφια μου. Κράτησα μόνο μια του αγαπημένου μου ζιοβανι. Δυστυχώς την εχασα σε μετακόμιση ως νιόπαντρος κ είμαι του θανάτου. Ψάχνοντας μήπως τη βρω κάπου να την αγοράσω έπεσα πάνω σου φόρουμ. Αν υπάρχει κάπου κ μπορώ να την παραγγείλω καθώς είμαι επαρχία οπότε φυσική παρουσία πχ Αθήνα αποκλείεται...τη βοήθεια σας. Εννοείται αν κάποιος από εδώ μέσα ενδιαφέρεται να μου τη πουλησει
 
Χαίρετε!

Έχω αυτήν τη στιγμή 3 διπλά Soccerstarz στην κατοχή μου. Ενδιαφέρομαι αποκλειστικά για Microstars και Soccerstarz, υπάρχει κάποιος που να ενδιαφέρεται να τα ανταλλάξουμε;
 
Καλησπέρα σε όλους. ΕΙμαι νεος στο site και νέος σχετικά συλλέκτης των prostars corinthian & headliners. [edit] εκτός κανονισμών forum [edit]Ευχαριστώ πολύ
 
[edit] Διάβασε σε παρακαλώ τους κανονισμούς του φόρουμ [edit]
 
Καλησπέρα. Έιχα κ εγώ διάφορες μινιατούρες κυρίως από τις εφημερίδες του οσφπ. Τις είχα δώσει στα μικρότερα ξαδέρφια μου. Κράτησα μόνο μια του αγαπημένου μου ζιοβανι. Δυστυχώς την εχασα σε μετακόμιση ως νιόπαντρος κ είμαι του θανάτου. Ψάχνοντας μήπως τη βρω κάπου να την αγοράσω έπεσα πάνω σου φόρουμ. Αν υπάρχει κάπου κ μπορώ να την παραγγείλω καθώς είμαι επαρχία οπότε φυσική παρουσία πχ Αθήνα αποκλείεται...τη βοήθεια σας. Εννοείται αν κάποιος από εδώ μέσα ενδιαφέρεται να μου τη πουλησει
Καλησπέρα από Κέρκυρα. Πριν 2 χρόνια απέκτησε τον Ζίο με πολύ κόπο. Μου λείπει ο Καστίγιο και γενικά υπήρξε αρκετή περιπέτεια έως ότου μαζέψω τις 14 από τις 15 φιγούρες της συλλογής. Θα σου πρότεινα αν θες να ψάξεις στο official site της Corinthians Figures (η εταιρεία που τα δημιούργησε για να τα κυκλοφορήσει το Περιοδικό του Ολυμπιακού το 2001). Θα κάνω ό,τι μπορώ να σου βρω τον Τζιοβάννι. Αν σου είναι εύκολο και υποπέσει στην αντίληψή σου, τσέκαρε αν παίζει ο Καστίγιο.
Με εκτίμηση.
 
Καλησπέρα σε όλους! Ψάχνω τις μινιατούρες του Ολυμπιακου απ το περιοδικό.. Μήπως μπορεί κάποιος να βοηθήσει?
Καλησπέρα. Ebay, Vendora, έχουν ορισμένες από τις συνολικές 15. Αν ψάξετε στο google, κυκλοφορεί σε ένα site, ένα κουτί με 11 παίχτες του Ολυμπιακού. Επίσης, μπορείτε να ψάξετε στο site της Corinthians Figures που έχει ορισμένους σε απόθεμα. Εγώ ψάχνω μόνο τον Καστίγιο για να ολοκληρώσω αλλά δυσκολεύτηκα κάπως. Στο Μοναστηράκι άκουσα ότι ίσως υπάρχουν διαθέσιμοι ακόμη. Με τη σειρά μου, μπορώ να σας στείλω τον Αμανατίδη που τον έχω διπλό.
 
Καλησπέρα στην ομάδα ! :)

Προσπαθώ να συμπληρώσω το σετάκι του Ολυμπιακού (15 κομμάτια).
Ψάχνω για τον Ελευθερόπουλο, τον Τζιοβάνι και τον Καστίγιο.
Έχω αρκετά διπλά του Ολυμπιακού για ανταλλαγές και τον Πιρέζ της Άρσεναλ (microstar).
Βοηθήστε αδέρφια !!!! Ευχαριστώ !
Καλησπέρα από Κέρκυρα. Μόνο Καστίγιο ψάχνω. Ελευθερόπουλο τον βρήκα με τεράστια δυσκολία και μπήκα στη διαδικασία δημοπράτησης μέσω της Worthpoint. Πραγματικά έχουν αρκετοί τον Καστίγιο αλλά δεν τον πουλάνε και δεν τον έχουν διπλό.
 
τον Ολυμπιακο τον εχω και εγω ολλο.... αν και ολυμπιακος παντως οι φιγουρες παιχτων του παο ειναι τρομερα πετυχημενες, ειχα βγει και πιο μετα βεβαια αλλα ειχε γινει πολυ καλη δουλεια, ειναι συνολικα 18 αν δεν κανω λαθος

Εδώ ο δικός μου Ολυμπιακός

Προβολή συνημμένου 186950
Σας ζηλεύω ευχάριστα. Έχω μείνει με τον καημό που δε βρίσκω πουθενά προς πώληση τον Καστίγιο.
 
Δυστηχως εμένα μου λείπει ο Ριβαλντο!Οσο έχω προσπαθήσει δεν τον έχω βρει....μπορεί κάποιος να μου πει στο Μοναστηράκι αν υπάρχει κάποιο συγκεκριμένο μαγαζί.Αν δεν γίνεται εδώ ας μου στείλει pm.
στο site της corinthians figures κοιτάξατε? Εγώ από εκεί τον βρήκα το Ριβάλντο. Ελπίζω να μην ήταν ο τελευταίος. Εμένα μου λείπει μόνο ο Νέρυ.
 
Ορίστε τρεις φιγουρες από την παιδική μου ηλικία που ήταν και οι πρώτες μου!?

Προβολή συνημμένου 186943

και οι φιγουρες μου,που αφορούν τους αιώνιους αντιπαλους!?

Προβολή συνημμένου 186944

Προβολή συνημμένου 186945

Προβολή συνημμένου 186949

Προβολή συνημμένου 186946

Προβολή συνημμένου 186947

Προβολή συνημμένου 186948
Μήπως κάτα τύχη είναι προς πώληση ο Καστίγιο? Λέω εγώ τώρα... Έχω φάει τον κόσμο, πραγματικά όλο τον κόσμο.
 
Καλησπέρα σας από Κέρκυρα. Μήπως κατά τύχη είναι προς πώληση ο Καστίγιο? Δυσκολεύτηκα να μαζέψω όλη σχεδόν τη συλλογή. Κανένας δεν τον πουλάει :) φαντάζομαι θα πάρω αρνητική απάντηση... Αλλά ελπίζω
 
Καλησπέρα από Κέρκυρα. Πριν 2 χρόνια απέκτησε τον Ζίο με πολύ κόπο. Μου λείπει ο Καστίγιο και γενικά υπήρξε αρκετή περιπέτεια έως ότου μαζέψω τις 14 από τις 15 φιγούρες της συλλογής. Θα σου πρότεινα αν θες να ψάξεις στο official site της Corinthians Figures (η εταιρεία που τα δημιούργησε για να τα κυκλοφορήσει το Περιοδικό του Ολυμπιακού το 2001). Θα κάνω ό,τι μπορώ να σου βρω τον Τζιοβάννι. Αν σου είναι εύκολο και υποπέσει στην αντίληψή σου, τσέκαρε αν παίζει ο Καστίγιο.
Με εκτίμηση.
 
Marcelo Salas με Lazio φοβερός

Καλησπέρα σας, αναζητώ τη φιγουρα του Neri Castillo για να συμπληρωθεί η ομαδα(παρακαταθήκη για το γιο). Αν κάποιος μπορεί να βοηθήσει, ευχαριστώ πολύ
Ομοιοπαθής...
 
Πίσω
Μπλουζα