Παλαιά εξώφυλλα του περιοδικού ΡΑΔΙΟΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

Juanita είπε:
Εμμμ.... για το ΄70 ούτε κουβέντα;;;; :(
Juanita επιφυλάσομαι.

picture.php


20-26 Ιουνίου 1976

ευχαριστώ θερμά τον ChristosM
 
Υπεροχα και τα δυο mhmerotategiatipino!
 
Ραδιοτηλεόραση 20/6/1976 και συμπλήρωμα του ανωτέρω εξωφύλλου 6/6/1976.
 
Ραδιοτηλεόραση 11/7/1976 και 10/9/1977 (από δω και πέρα μεγαλύτερο μέγεθος τεύχους).
 
picture.php


13-19 Ιανουαρίου 1979
 
ρε παιδια εγω γιατι δεν βλεπω τιποτα; βγαζει μονο Συνημμένα Thumbnails

Ασχετο: Nα υπενθυμισω πως μονο οι εγγεγραμμενοι χρηστες μπορουν να δουν φωτογραφιες που υπαρχουν στις galleries των χρηστων του retromaniax.

Πατα ενα Refresh στον browser

μα ειμαι εγγεγραμμενος... κατι πρεπει να εχω πατησει ... δεν βλεπω τωρα τελευταια και τα avatar κατω απο τους χρηστες... εγω εχω βαλει το λουνα παρκ αλλα δεν το βλεπω... Πατα ενα Refresh στον browser.... τι εννοεις; σε ευχαριστω για την κατανοηση εκ των προτερων Wally

Μαλλον καποιο firewall που υπαρχει στο PC ή στο δικτυο σου, σου κοβει τις φωτοζ :(

Τη σημειωση για τους εγγεγραμμενους δεν το εκανα για εσενα. Αν δεν ησουν εγγεγραμμενος πως θα ποσταρες αλλωστε? :)

Υπαρχει ρυθμιση στο προφιλ σου για το αν θες να βλεπεις φωτο στα posts.....ψαξτο παλι

Οταν λεμε refresh εννοουμε το F5 που κανει clean τα cookies.

Πινακας Ελεγχου - Επεξεργασια Επιλογων

Ορατά στοιχεία μηνυμάτων

Μπορείτε να βλέπετε ή να κρύψετε διάφορα στοιχεία απο τα μηνύματα, χρήσιμη επιλογή για χρήστες με αργή σύνδεση ή για αυτούς που θέλουν να βλέπουν μόνο τα μηνύματα χωρίς πρόσθετες πληροφορίες.

Προβολή υπογραφής

Προβολή Avatars

Προβολή εικόνων (περιλαμβάνονται οι συνημμένες εικόνες και αυτές μεσα σε κώδικα)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Τσεκαρε οτι εχεις τικαρει και τις 3 επιλογες - αν ειναι οκ και συνεχιζεις να μην βλεπεις εικονες πες μου να το κοιταξω παλι

τσεκαρισμενα και τα τρια!

και ? δεν τις βλεπεις τις φωτο ? ουτε τα αβαταρ των χρηστων ?

τσεκαρισμενες και οι τρεις επιλογες... λιγο παρακατω εχει στα αγγλικα ενα πεδιο που αρχιζει και τελειωνει ετσι:<

μηπως εκει ειναι το λαθος;

Οχι - αυτο εχει να κανει με το resize και οχι με την εμφανιση. Παω να τσεκαρω το account σου στο admin panel και επανερχομαι.

Φιλε lolisman απο μας εισαι οκ - και αν οι ρυθμισεις σου στο προφιλ σου ειναι σωστες - τοτε το προβλημα ισως εχει να κανει με τη προσβαση σου (ισως ο router οπως ειπε και ο Wally πριν).

Δοκιμασε να δημιουργησεις ενα album και να ανεβασεις καμια φωτο και βαλτη σε ενα post σου - και τσεκαρουμε αν την βλεπεις εσυ ή εμεις.

καλημερα... ευχαριστω τους wally και paspartoo για το ενδιαφερον τους χθες στο προβλημα μου...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
picture.php


6-12 Ioυλίου 1975

picture.php


29 Αυγούστου - 4 Σεπτεμβρίου 1976
 
picture.php


26 Δεκεμβρίου 1981 - 1 Ιανουαρίου 1982

picture.php


19-25 Δεκεμβρίου 1976

picture.php


28 Μαίου - 3 Ιουνίου 1977
 
Μπράβο tsalk για τα πολύ ωραία εξώφυλλα που μοιράζεσαι μαζί μας κάθε τόσο!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Καταπληκτικα τα εξωφυλλα, ειδικα τα δυο πρωτα! Σε ευχαριστουμε πολυ.
 
πολύ ωραία εξωφυλλα (κι επιτελους χωρις εκεινο το απαισιο watermark)!
 
picture.php


27 Φεβρουαρίου - 4 Μαρτίου 1972
 
picture.php


picture.php


Παραθέτω και εγώ τα δικά μου εδώ προκειμένου να είναι συγκεντρωμένα και στο αρμόδιο θέμα. :)
 
picture.php


5 - 11 Iανουαρίου 1991
 
Πίσω
Μπλουζα