Παπαδόγυφτος (1988)

panagiotis boca

RetroWannaBe
Joined
30 Ιουν 2013
Μηνύματα
42
Αντιδράσεις
4
Μια παπαδοβιντεοταινια που ελειπε απο την συλλογη μου με πρωταγωνιστη τον Σαββα Τασιου η οποια ειναι πολυ σπανια και βρεθηκε ξεχασμενη σε βιντεοκλαμπ απο φιλο.Το σεναριο ειναι το εξης.(Ο Αλλεκος Λελεκος υπαλληλος στο χασαπικο του Λαζαρου πηγαινει μια παραγγελια στη συζυγο ενος ζηλιαρη ταξιτζη.Φθανοντας στο σπιτι η κυρια Αγλαια νομιζει οτι ειναι ο γυναικολογος που περιμενει.Ο Αλεκος μη ξεροντας τι να κανει αποφασιζει να το παιξει γυναικολογος.Σε λιγο ερχεται ο συζυγος που τους συλαμβανει σε περιεργη επιστημονικη σταση κ...)Παιζουν επισης οι Κωστας Μπακαλης Νικος Ρεντιφης Ντινα Μπαρκα Γιαννης Ευδαιμων Νακη Κρεστα Δημητρα Νομικου
 
πολυ ωραια ταινια ο ρεντιφης δινει ρεστα στον ρολο του ταξιτζη σε μια ταινια που δεν ηξερε κανεις πιστευω οτι πρεπει να κανονιστει προβολη για την συγκεκριμενη ανετα....
 
Aκαταχωριστη ακομα και εδω στη retrodb!!!Αν μπορουσε καποιος να κανει ενα κοπο...
 
Pharcyde είπε:
Aκαταχωριστη ακομα και εδω στη retrodb!!!Αν μπορουσε καποιος να κανει ενα κοπο...
Ναι, αν δε σου κάνει κόπο θα ήθελα κι εγώ να τη δω στη βάση. Αιτήθηκες να μπεις στην τροφοδοσία για να βοηθήσεις φίλε μου και σου έχω πει για όποια απορία έχεις μη διστάσεις να μ' ενοχλήσεις. Λοιπόν;
 
Πίσω
Μπλουζα