Παράξενη ελληνική βιντεοταινία τύπου bdsm

paulochelao24

Retro Member
Joined
16 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.346
Αντιδράσεις
3.595
Πριν πολλά χρόνια μεταμεσονύχτια είχα πετύχει σε ένα τοπικό κανάλι της Θεσσαλονίκης,μια ελληνική βιντεοταινία τύπου bdsm. Η διάρκεια απ' όσο θυμάμαι ήταν λιγότερη από ώρα αλλά έδειχνε αληθοφανής και άνευ σεναρίου και χωρίς τίτλους αρχής (για τέλους δεν ξέρω γιατί δεν είδα πολύ,αλλά αναφέρω πιο πάνω ότι ήταν μικρής διάρκειας γιατί όταν άλλαξα κανάλι είχε ήδη βάλει άλλη ταινία ) .
Έπαιζαν μόνο δύο άτομα ένας άντρας και μια γυναίκα που όμως φορούσαν μάσκες αν και η γυναίκα μου φάνηκε γνωστή φυσιογνωμία όσο φαινόταν,χωρίς να είμαι και σίγουρος. Το αναφέρω εδώ γιατί μου έκανε πολύ εντύπωση και μου φάνηκε πολύ αινιγματική. Τώρα χρονολογικά την κόβω τέλη 80ς αλλά σίγουρα γυρισμένη με βίντεο δεν έδειχνε να ήταν με φιλμ.
 
Μου θυμίζει κάποιο επεισόδιο της σειράς "Ανατομία ενός εγκλήματος" όπως το αναφέρεις με γνωστή ηθοποιό σε ρόλο πόρνης οπου έκανε $€χ φορώντας μάσκα και δερμάτινα και μετά τους ξεκανε...

Δεν θυμάμαι ηθοποιό νομίζω όμως ότι είχε σγουρά μαλλιά η κοπέλα και πάλι δεν είμαι σίγουρος.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Αυτο ήταν πολύ παράξενο όσο είδα...λες και είχε κάποια κρυφή κάμερα έτσι μου είχε φανεί τότε. Που την βρήκε το συγκεκριμένο κανάλι και την έδειξε άγνωστο
 
Πίσω
Μπλουζα