Παρακαλώ πολύ αν κάποιος ξέρει τον τίτλο της ταινίας..

darkhado

RetroN00b
Joined
17 Αύγ 2012
Μηνύματα
474
Αντιδράσεις
732
Το μόνο που θυμάμαι απο τη ταινία είναι οτι το θέμα της είχε να κάνει με ανθρώπους που έμπαιναν σε θαλάμους που φόραγαν γυαλιά εικονικής πραγματικότητας και ζούσαν τη ζωή τους.Στο τέλος της ταινίας όλοι πέρναγαν τα χριστούγενα σε εικονική πραγματικότητα εκτός απο ένα ζευγάρι που κάθοταν σ ' ένα παγκάκι στο πάρκο.Παρακαλώ πολύ αν κάποιος κατάλαβε και ξέρει το τίτλο της ταινίας ας το γράψει.
 
Ποτε την ειχες δει; Δεκαετια 80, 90; Εγχρωμη, ασπρομαυρη; Τι γλωσσα μιλουσαν;
 
Rakeesh είπε:
Ποτε την ειχες δει; Δεκαετια 80, 90; Εγχρωμη, ασπρομαυρη; Τι γλωσσα μιλουσαν;
Η θεία μου ,μου είπε πως την είδε τέλος της δεκαετίας του 90.Ήταν ένγχρωμη και η γλώσσα ήταν Αγγλικά.Αν σε βοήθησα κάπως...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Αν η θεία σου την ειχε δει τελη της δεκαετίας του 90 τοτε η ταινια ειχε προβληθει εκεινη την περίοδο στους κινηματογραφους (και επομενως ειναι εκτος οριων του retromaniax) ή η ταινία ειναι παλιά (μέχρι το 1995) και την ειχε δει σε βίντεο;
 

1@darkhado[/USER]

Για ριξε μια ματια σε αυτη την λιστα: The top 12 virtual reality movies of the 90s. ;)

Παντως, εαν σε περιπτωση που οντως ειναι τελη '90s η ταινια, τοτε ειμαστε εκτος οριων οπως προειπε η Boop. :)

 
BETTY BOOP είπε:
Αν η θεία σου την ειχε δει τελη της δεκαετίας του 90 τοτε η ταινια ειχε προβληθει εκεινη την περίοδο στους κινηματογραφους (και επομενως ειναι εκτος οριων του retromaniax) ή η ταινία ειναι παλιά (μέχρι το 1995) και την ειχε δει σε βίντεο;
Σε βιντεοκασσέτα την είχε δει,ημερομηνία δε θυμάται.Πάντως ευχαριστώ.
 

stayros είπε:
1@darkhado[/USER]
Για ριξε μια ματια σε αυτη την λιστα: The top 12 virtual reality movies of the 90s. ;)

Παντως, εαν σε περιπτωση που οντως ειναι τελη '90s η ταινια, τοτε ειμαστε εκτος οριων οπως προειπε η Boop. :)
Τα έχω είδη ψάξει.(σκεφτόμαστε το ίδιο)

Πάντως ευχαριστώ.

 
Πίσω
Μπλουζα