Περιοδικό Video Album

θανος

RetroJunkie™
Joined
18 Αύγ 2009
Μηνύματα
2.242
Αντιδράσεις
606
ψαχνωντας για κατι επεσα πανω σε ενα αρθρο που μιλαγε για αυτο το περιοδικο που ασχολιοταν με την αγορα του βιντεο και το οποιο το εβγαζε καποιος βραχιολιδης και κυκλοφορουσε το 80 το επαιρνε κανεις??φαινεται αρκετα προσεγμενο σαν εκδοση ισως να υπαρχουν τευχη σε τιποτα παλαιοπωλεια θα το ψαξω http://webpressunion.blogspot.gr/p/video-album.html
 
To περιοδικο αφορουσε ιδιοκτητες Video Club.

Βρηκα καποιες πληροφοριες για τον Αποστολο Βραχιολιδη εδω

Ο γιος του Μακης Βραχιολιδης εμφανιζεται συχνα στην τηλεοραση. Τον θυμαμαι προσφατα στο Μακελειο του Χιου
 
Good find,εγω θελω να βρουμε τα περιοδικα-φυλλαδια που μοιραζαν στους πελατες οι διαφορες εταιριες στα Videoclub δωρεαν καθε μηνα που εγραφε τις νεες κυκλοφοριες,θυμαμαι εξωφυλα απο 80ς heroes οπως τον Σλαϊ και τον Αρνι απο την Audio Visual και αλλες.


Δυστυχως καποια λιγα που εχω κρατησει απο αυτα ειναι πολυ προσφατα,μεσα 90ς.
 
και τα δικα μου δυστυχως ειναι απο μεσα 90ς εχω audio visual σπεντζος video videosonic και της new star τα παλιοτερα δεν ξερω αν μπορουν να βρεθουν καπου θυμαμαι παντως οτι μετα που σταματησαν αυτα τα φυλλαδια ειχε βγει η αλλη πατεντα απ την audio visual να δινει free dvd με τα τρειλερ των dvd Που θα εβγαζε
 
Μακαρι να βρεθει κανα κομματι,συνηθως οτι ηταν δωρεαν πεταγοταν σε αντιθεση με αυτα που πληρωνες.
 
λοιπον σε ενα βιντεοκλαμπ απο τα πολλα στα οποια γινεται επιδρομη βρηκα τευχη (δυστυχως ο ιδιοκτητης δεν τα πουλαει αλλα με αφησε να τα ξεφυλλισω) το περιοδικο δεν ηταν δωρεαν ηταν με συνδρομη αλλα οντως το εδιναν κατα κυριο λογο σε βιντεοκλαμπ μονο εχει πολλα ενδιαφεροντα πραγματα μεσα για τις εταιριες τοτε καθως και για παρασκηνια ταινιων και μαλιστα εχει και διαφημισεις απο ταινιες ξενες και ελληνικες που εγω προσωπικα δεν ειχα ξαναδει ποτε μου ειπε οτι μπορει να μου το δωσει να το φωτοτυπισω θα κοιταξω να το κανω την αλλη φορα
 
Πίσω
Μπλουζα