Πλέον δε θα ντρέπομαι...(Αγόρασα Α1200 ! )

pacman

RetroN00b
Joined
8 Φεβ 2009
Μηνύματα
20
Αντιδράσεις
3
...να σας κοιτάξω κατάματα στο σημερινό μυτηνΓΚ :biglaugh:

τουντΕϊ γουοΖ δΕ ντΕϊ :D :D:D

ps. ο γάτος πλέον ακούει και στο amigoγατος!
 
Ευγε νέε μου!Ευγε!!!!
 
Όλα τα λεφτά η τελευταία pic !

Καλόπαιχτο το Amigάκι φίλε μου !

(αν και τώρα "έμπλεξες",θα σε.....σιγυρίσει ο Rygar τώρα που πήρες Amigάκι κι ειδικά Α1200 !! )
 
Kουκλί!

Καλορίζικη φίλε!

Η τελευταία φώτο όντως τα σπάει!
 
Βασίλη καλορίζικια. Κούκλα είναι! Τώρα θες δίσκο, μνήμη και WHDLOAD. Και όπως προβλέπω, έναν scandoubler.
 
Αν είναι η πρώτη σου αμίγκα τότε απο σήμερα θεωρήσε ώριμος κομπιουτερας!!! :)

Μόλις απέκτησες την ναυαρχίδα του home computing!!! :)

Καλορίζικη φίλε μου!!!
 
Ωραιος και καλοριζικη η αγορα σου - αν τωρα αγορασεις και αυτο

bit%2090.jpg


τοτε θα ντρεπομαστε εμεις να σε κοιταξουμε στα ματια :cool:
 
Παρακαλειται ο κκ συνδιαχειριστης να μην παρεμβαλει παραξενες φωτο απο υπολογιστες ανευ software, μεσα σε ιερα threads ...

:p
 
Rygar είπε:
Βασίλη καλορίζικια. Κούκλα είναι! Τώρα θες δίσκο, μνήμη και WHDLOAD. Και όπως προβλέπω, έναν scandoubler.
Πάλι καλά που του είπες μόνο τα βασικά, γιατί αν του έλεγες όλα όσα χρειάζονται για να την "τουρμπίσει" θα πάθαινε εγκεφαλικό (κρίμα θα ήταν νέος άνθρωπος)! ;)
 
Καταρχάς με γειά ! Φαίνεται τζιτζί το εργαλείο...Τώρα για τα έξτρα, σιγά σιγά τα βάζεις ούλα...Και σκέτη μιά χαρά είναι, πάρε ένα adf κιτ για να φτιάξεις δισκέττες για αρχή και είσαι αρχηγός. Και μήν μιλάτε τόσο συχνά για scandoubler με πιάνει φαγούρα...
 
Εαν ηθελες Amiga βετερανο για combat καταστασεις (βλεπε αδερφιστικη φωτο με τα δεντρα!) επρεπε να παρεις την κιτρινισμενη την δικια μου με τα σημαδια του πολεμου και την εμπειρια τοσων χρονων ...

Τεσπα , you are forgiven ... ωραια ειναι και η δικια σου ;)
 
Καλορίζικη φίλε μου!!! :)

picture.php


Αυτό επειδή διάβασα κάτι για ναυαρχίδες του Home Computing! ;)

Επίσης η τελευταία φωτό δίνει ιδέα για thread "Φωτογραφήστε τον υπολογιστή σας στα πιο απίθανα μέρη!" :biglaugh:
 
Άλλος ένας νέος που ακολούθησε τον σωστό δρόμο. :D Happy Gaming
 
Καλοριζικη παροτι Falconas πλεον. :)
 
DINO είπε:
Καλορίζικη φίλε μου!!! :)

picture.php


Αυτό επειδή διάβασα κάτι για ναυαρχίδες του Home Computing! ;)

Επίσης η τελευταία φωτό δίνει ιδέα για thread "Φωτογραφήστε τον υπολογιστή σας στα πιο απίθανα μέρη!" :biglaugh:
δεν καταλαβαίνω πως τολμάς :p να συγκρίνεις την τορπιλάκατο (π)ατάρι με το θωρηκτό Bismarck αμίγκα. :p

Διέπραξες ύβρη για πολλοστή φορά ποταπέ αταρόβιε :sealed: :p
 
Πίσω
Μπλουζα