Ποιος αρχηγoς στα videogames ηταν ο κακος σας δαιμονας;

Ναι ο τελικος στο RAIDEN ειναι καπως δυσκολος. Αν και εχω καψει τοσο το παιχνιδι που τον βγαζω.

Το οπλο διασπορας επισης ειναι πολυ χρησιμο στον τελικο της δευτερης πιστας, καταστρεφει τα αεροπλανακια

που βγαζει ο κακος.

Στο street fighter ενας χαρακτηρας που μου την σπαει οταν παιζω εναντιον του, ειναι ο GUY (στα alpha) γιατι παιζει απροβλεπτα και γρηγορα.
 
metalcandyman είπε:
Φιλε θανο η μπερδευομαι εγω η εσυ :D γιατι ο τελικος αρχηγος στο teenage mutant ninja turtle back to the sewers για το gameboy ηταν ο Κrang που χοροπηδουσε να σε χτυπηση καθως επεφτε με την κλωτσια του και το κολπο ηταν οτι πριν πεσει πηδας και τον χτυπας.
σωστο τωρα που θυμαμαι υπηρχε και η δευτερη φορα του krang αυτος που σου λεω ηταν πριν ανεβεις στο ασανσερ που εβρισκες μεσα τον shreder
 
θανος είπε:
σωστο τωρα που θυμαμαι υπηρχε και η δευτερη φορα του krang αυτος που σου λεω ηταν πριν ανεβεις στο ασανσερ που εβρισκες μεσα τον shreder
Eτσι ακριβως φιλε πριν ανεβεις στο ασανσερ ειναι αυτος που λες.
 
Ωπ ευχαριστώ metalcandyman. Θα ακολουθήσω τη συμβουλή σου ;)

Pooky τρελλή και παλαβή η μικρή με το shinobi. Κάθε μέρα αυτό παίζουμε!

Λοιπόν bubble bubble πίστα 100. Πολλά εικοσάρικα λέμε για να κερδίσω.
 
RIO είπε:
Ο Dhalshim αν και δεν ήταν αρχηγός. Όποτε ερχόταν η σειρά του, με έκανε χαζό...
Γιατί ο Vega???

Probotector Game Boy 4η πίστα η αράχνη είναι ζόρικη αν δεν έχεις το Η τηλεκατευθυνόμενο όπλο.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ο Sphinx από το Wonder Boy in Monster Land. Θυμάμαι όταν την πρώτη χρονιά που το έφερε το μαγαζί στο χωριό το καλοκαίρι και δεν ξέραμε τις απαντήσεις, έφυγαν πολλά δεκάρικα και οι ήττες ήταν πολλές και συνεχόμενες. Θυμάμαι μου είχε γίνει έμμονη ιδέα και εκτός σφαιριστηρίου...
 
Πίσω
Μπλουζα