Ποιος χαρακτήρας της Κάντυ είσαι;

Μου έβγαλε πρώτα την Άννυ με 100% και αμέσως μετά την Πάττυ, πάλι με 100%.
 
perlastar είπε:
Μου έβγαλε πρώτα την Άννυ με 100% και αμέσως μετά την Πάττυ, πάλι με 100%.
πως σου φαινονται τα αποτελέσματα , ισχυουν κατά κάποιον τρόπο ;) παω να το κανω και γω
 
Nαι, μου ταιριάζουν σε αρκετά σημεία, ωραίο τεστάκι! Εκεί που λέει βέβαια για να βάλουμε προτεραιότητα, δεν έβαλα τίποτα, τα άφησα όλα στη μέση όπως ήταν. Δεν ξέρω τι θα άλλαζα αν το έκανα. Α, και με γειά το "candy fan" Αριάδνη, μου αρέσει πολύ όταν μπαίνουν ειδικές λέξεις που χαρακτηρίζουν τον καθένα!
 
perlastar είπε:
Nαι, μου ταιριάζουν σε αρκετά σημεία, ωραίο τεστάκι! Εκεί που λέει βέβαια για να βάλουμε προτεραιότητα, δεν έβαλα τίποτα, τα άφησα όλα στη μέση όπως ήταν. Δεν ξέρω τι θα άλλαζα αν το έκανα. Α, και με γειά το "candy fan" Αριάδνη, μου αρέσει πολύ όταν μπαίνουν ειδικές λέξεις που χαρακτηρίζουν τον καθένα!
ευχαριστω καλη μου, μου βγηκε κάντυ σε μεγάλο ποσοστο ;)
 
Μου βγήκε η Σουζάννα σε ποσοστό 100% και μετά η Κάντυ (86%).
 
Patty (100%)

Candy (47%)

Miss Pony (39%)

Aunt Elroy (36%)

Anthony (31%)
 
kleida08 είπε:
Μου βγήκε η Σουζάννα σε ποσοστό 100% και μετά η Κάντυ (86%).
και μενα 100 η καντυ και 78 η σουζαννα,πως συμβιβάζονται αυτά τα δυο; :D τριτη η αννι αλλα να το ξαναδω
 
Candy (100%) :)


Patty ( 92%)



Miss Pony (86%)



...
 
νομιζω οτι μονο σε μενα συμβαινει αυτο με το συγκεκριμενο κουιζ,το δοκιμασα πολλες φορες (διαφορετικες μερες) γιατι ειδα κατι παραξενο:

Οταν επιλεγω να δωσω τις απαντησεις με το "prioritize your choice above"μου εμφανιζει 100% απ ολους τους χαρακτηρες :eek: αλλά στην 1η θεση ειναι ο Αλμπερτ

Οταν επιλεγω να δωσω αναμικτες απαντησεις ,δηλ και με "ναι,οχι,καμμια προτιμηση" και με "prioritize your choice above" μου εμφανιζει την Παττυ στην 1η θεση με 100% (οπως το περιμενα δηλαδη) ενω ο Αλμπερτ πεφτει στη 12η θεση με μολις 18% μαζι με τους Αρτσι,θεια Ελρόι,Νηλς και Τερρυ :eek:

12.JPG

οταν επιλεγω να δωσω τις απαντησεις με "ναι,οχι ,καμμια προτιμηση" μου εμφανιζει την Καντυ στην 1η θεση με ποσοστο 100%, τα υπολοιπα αποτελεσματα ειναι:

14.JPG

στο τελος μπερδευτηκα..:burn: εσεις με ποιο τροπο κανατε το κουιζ;

11.JPG

13.JPG
 
Εγώ το δοκίμασα με δύο τρόπους, στον έναν δεν πείραξα καθόλου το prioritize, και στον άλλον το αυξομείωσα ανάλογα με τις προτιμήσεις μου. Και στα δύο όμως το αποτέλεσμα ήταν ίδιο, πρώτη η Άννυ με 100%, μετά η Πάττυ κτλ Το μόνο που άλλαζε όταν πείραξα το prioritize ήταν λίγο τα ποσοστά, από την Πάττυ και κάτω, η σειρά όμως παρέμεινε ίδια.
 
ευχαριστω perlastar,μονο σε μενα βγηκαν 3 διαφορετικα αποτελεσματα,παλι καλα που δεν υπαρχει και 4ος τροπος γιατι ποιος ξερει ποιος χαρακτηρας θα μου τυχαινε..
 
εγω κατερινακ με αυξομειωση που λεει πάνω και η περλα :)
 
αριαδνη είπε:
εγω κατερινακ με αυξομειωση που λεει πάνω και η περλα :)
αριαδνη μου με αυξομειωση μονο μου βγαινουν ολοι με ποσοστο 100% (πραγμα αδυνατον αφου ολοι τους ειναι διαφορετικοι χαρακτηρες,καποιοι εχουν κοινα χαρακτηριστικα αλλά αλλοι ειναι η μερα με τη νυχτα)Ειναι δυνατον να ειμαι Αλμπερτ,Καντυ,Αννυ,Αντονυ κλπ και ταυτοχρονα θεια Ελρόι,Νηλς,Ελιζα;

μαλλον στη δικη μου περιπτωση θα ειναι καλυτερα να θεωρησω σωστοτερη τη 2η επιλογη που εκανα με τις αναμικτες απαντησεις,εδω που τα λεμε ειμαι πιο κοντα στο χαρακτηρα της Παττυ παρα στης Καντυ
 
Κατερινα, χωρις την αυξομοιωση μου βγαζει την αννι πρωτη και μετα κάντυ και σουζαννα, νομιζω πως είναι και το πιο σωστο
 
αριαδνη είπε:
Κατερινα, χωρις την αυξομοιωση μου βγαζει την αννι πρωτη και μετα κάντυ και σουζαννα, νομιζω πως είναι και το πιο σωστο
αριαδνη μου το ξαναεκανα μολις τωρα χωρις αυξομειωση,βγαινει η Παττυ αυτη τη φορα και ακολουθουν η Καντυ με την Πονυ

12.JPG

κραταω την Παττυ :)

ΥΓ: τωρα παρατηρησα οτι την προηγουμενη φορα "χωρις αυξομειωση" μου εβγαζε ιδιο ποσοστο 100% Καντυ,Παττυ και Πονυ

11.JPG
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Με την αυξομοιωση:

καντυ: 100 μετα αννυ και μετα σουζαννα
 
Το έκανα τρείς φορές, καί στις τρείς ήμουν η Κάντυ :heartcloud: με 100%! Δεύτερος σταθερά ο Τέρρυ αλλά με διαφορετικά ποσοστά. Μου ταιριάζουν αυτοί οι δύο χαρακτήρες.


Στην τρίτη θέση (και φαρμακερή) με έβγαζε συνέχεια Ελίζα...Μάλλον πρέπει να το ψάξω
:zip: ...
 
Crimson Moonlight είπε:
Το έκανα τρείς φορές, καί στις τρείς ήμουν η Κάντυ :heartcloud: με 100%! Δεύτερος σταθερά ο Τέρρυ αλλά με διαφορετικά ποσοστά. Μου ταιριάζουν αυτοί οι δύο χαρακτήρες.
Στην τρίτη θέση (και φαρμακερή) με έβγαζε συνέχεια Ελίζα...Μάλλον πρέπει να το ψάξω
:zip: ...
ανατρεπτικα αποτελέσματα :D
 
καντυ με 100% και σουζανα με 72% και με μικρτερα ποσοστα οι αλλοι
 
Πίσω
Μπλουζα