Ποστάρετε την συλλογή σας απο Sony προιόντα και κερδίστε

Daytime Dreamer

RetroActive
Joined
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
290
Αντιδράσεις
7
Αποφάσισα να δώσω μερικά καλούδια (τώρα το τι θα είναι αυτό θα το δω στην πορεία) από την gaming συλλογή μου

Για περισσότερα δείτε εδώ!

http://tinyurl.com/c2yjhzs

Στο forum κάνετε login με το PSN email σας και τον PSN κωδικό σας ;)
 
Ωραιότατα...Θα περάσω μιά βόλτα να αφήσω τις φωτό μου, ευκαιρία να φωτογραφίσω και την Sony collection !
 
Αν ποτέ αποκτήσω μια αξιοπρεπή συλλογή, I promise θα συμμετέχω! :)

Στο μεταξύ, το link είναι bookmarked! Ευχαριστούμε για την ενημέρωση! ;)
 
Ωραία η πρωτοβουλία καθώς υπάρχει πιθανότητα να βγουν στην επιφάνεια άγνωστες και όμορφες συλλογές. Εγώ από Sony έχω κάτι ξεχασμένα παιγνίδια του PS1, όπως Final Fantasy, Spyro, Gran Turismo, Crash. Ενώ από PS2 έχω όλα τα PES από το 1 έως και το 5. Εάν υπήρχε βραβείο χρυσό βατόμουρο για τη χειρότερη Sony συλλογή, θα το κέρδιζα άνετα! :D
 
Sony συλλογή: CHECK!

Ψηφιακή φωτογραφική μηχανή: CHECK!

Υπολογιστής και σύνδεση στο Internet: CHECK!

PSN Account: CHECK!

Κίνητρο (και μάλιστα πολύ καλό): CHECK!

Μου φαίνεται θα δηλώσω συμμετοχή! :D
 
geo2004z άσε το χρυσό βατομουρο το κερδίζω εγώ. Εκτός από 2 κονσόλες και 2-3 παιχνίδια δεν έχω τίποτα άλλο!
 
Χαχαχα ... ωραιες απαντησεις! Δεν ειναι αναγκη να εχουμε ολοι τεραστιες συλλογες.

Αν καποιος εχει ελαχιστα πραγματα και τα φωτογραφισει εξυπνα και ωραια τοποθετημένα ποτε δεν ξέρεις ... ίσως κερδίσει αυτός

:)
 
Οχι μην το κανεις αυτο τωρα... μολις μετακομισα και μαζεψα ολα τα PS staff σε κουτες. Πολλες κουτες, δεν ειμαι τωρα να τα ξανανοιγω μεσα στη ζεστη.

Θα βγαλω μια συμβολικη φωτο, μαλλον το SOTN στην factory εκδοση ή τη συλλογη απο περιεργα χειριστηρια.
 
Do it!

Οπως ειπα και πανω πιο πολυ σημασια παιζει το στησιμο και το "feeling" που βγαζει μια φωτο παρα ο ογκος των πραγματων.

Αν ομως καποιος εχει και πολλα και ωραια τοποθετημενα και και και ... ε ειναι στα φαβορι :D
 
Αν φτιάξω μια ωραία φωτιά με Sony προιόντα, έχω ελπίδες;;; :)
 
Αν βάλεις να ψήσεις και σκαντζόχοιρο, τότε είσαι ΤΟ φαβορί!!! :)
 
DINO είπε:
Αν βάλεις να ψήσεις και σκαντζόχοιρο, τότε είσαι ΤΟ φαβορί!!! :)

metalcandyman είπε:
Αυτο ειναι δεικη μου δουλεια μη με κλεβετε την δουλεια. :D
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ, είστε αρχηγοί ρε, σας πάω! :D

Πάντως ο metalcandyman έχει δίκιο, εκεί στο χωριό μπορεί και να βρει κανένα. Εδώ στας πρωτεύουσας δεν κυκλοφορούνε πολλοί. :p

Λοιπόν, για να μην ξεφτιλίζουμε το thread του χριστιανού, κηρύττω μόνος μου το end of off topic! :)
 
Μόλις έβαλα και τη δική μου συλλογή από Sony stuff, με το όνομα που έχω στο PSN, archon72. :)
 
Και γω επίσης έβαλα κάτι... Slackie_XL στο PSN. :)
 
Μιας και ήρθε στην επιφάνεια το thread, να μοιραστώ μαζί σας μια εκ των φωτογραφιών...



dsc04190bg.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα