Προβλήματα με TapaTalk

A1200 είπε:
Χμ,ακομα δεν διαβάζω τιποτα

Sent from my iPad using Tapatalk
Αν δε σε κάνει κόπο, πόσταρε λίγο τις ρυθμίσεις του tapatalk & την έκδοση ios + tapatalk που έχεις!
 
Αν διαβαζει τα ποστς μου, νομιζω οτι ειναι σε καλο δρομο

μπουαχαχαχαχα
 
Ποστάρω από tapatalk σε iPad!

Όπως φαίνεται και στο screenshot, τα διαβάζω όλα μια χαρά - άρα δεν είναι θέμα iPad...

Αν δεν σε κάνει κόπο, δώσε τα στοιχεία που ζητάω πιο πάνω!

(εναλλακτικά, μπορείς πάντα να διαβάζεις τα posts του Wally! :D )

ImageUploadedByTapatalk1325865021.788339.jpg
 
Πάντως η γραμματοσειρά και σε όλα τα ποστ είναι ίδια (σε περίπτωση που έφταιγε αυτό)
 
iOS 4.3.3 tapatalk 1.12.2

@Wally

Lol

Sent from my iPad using Tapatalk

Οι ρυθμίσεις

Sent from my iPad using Tapatalk

ImageUploadedByTapatalk1325867749.492147.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Για μισό λίγο!....

Κάτι βρήκα!....

[edit] Έλα και το βρήκα! :)

Λοιπόν, στις ρυθμίσεις, εκεί που γράφει "Ενεργοποίηση BBCode", απενεργοποίησέ το.

Δοκίμασε τώρα - λογικά τα γράμματα τώρα θα τα βλέπεις μια χαρά!...

Αν είναι οκ, πόσταρε να ξέρω σε παρακαλώ! :) [/edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Εγραψες!διαβάζω πλεον τα πάντα,σε ευχαριστώ!

Sent from my iPad using Tapatalk
 
Να 'σαι καλά! :)

Είναι τόσο βολικό app που είναι κρίμα να μη μπορείς να το χρησιμοποιήσεις! ;)

Sent from my iPad using Tapatalk
 
Άβε!

Παρακαλώ:

-έκδοση iOS

-μοντέλο

-έκδοση tapatalk

-screenshot από τις ρυθμίσεις

-αν στο κάνει και σε άλλα ελληνικά φόρα.

Φχαριστώ! :)
 
Ακόμα και σήμερα τίποτα....
4eda6eby.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ναι βρε Μάνο αλλά ακόμα και σήμερα εξακολουθείς να μη μας δίνεις περισσότερα στοιχεία με το πρόβλημά σου! Kαι δε νομίζω πως μόνο από το κινητό σου μπαίνεις στο φόρουμ ώστε να μην μπορείς να διαβάσεις τί λέω.

Kambia είπε:
Manosfp δώσε όμως σε παρακαλώ και κάποιες περισσότερες πληροφορίες που σου ζητάει η D@redevil από την προηγούμενη φορά που έκανες ποστ. http://www.retromaniax.gr/vb/showthread.php?17428-%D0%F1%EF%E2%EB%DE%EC%E1%F4%E1-%EC%E5-TapaTalk&p=418091&viewfull=1#post418091
 
Καλημέρα σε όλους.

Και εγώ μέχρι σήμερα δεν έχω καταφέρει να διαβάζω μέσω tapatalk σε αντίθεση με άλλα (ελληνικά) forums που έχω εντός της εφαρμογής και λειτουργούν μια χαρά.

Ios 8.0.2

Iphone 4S

Tapatalk V3.1.1

screenshots από που συγκεκριμένα στα settings να βάλω για να βοηθήσω τη κατάσταση?

Παρακαλώ για όποιον μπορεί να μου δώσει τα φώτα του.

ΥΓ1. "εκεί που γράφει "Ενεργοποίηση BBCode", απενεργοποίησέ το." Που το γράφει αυτό ρε παιδιά και δεν το βλέπω?

ΥΓ2. να ενημερώσω (για τους κατόχους Iphone) ότι το πρόβλημα αυτό το είχα ανέκαθεν, ακόμα και πριν τα καταστροφικά updates της Apple...
 
Επειδή πλέον έχω γυρίσει σε android, δεν μπορώ να λύσω το πρόβλημα, γιατί δεν υπάρχει σε android συσκευές!..... Δηλαδή εκεί το tapatalk δουλεύει ολόσωστα. Εφόσον δεν υπήρξαν κι άλλα παράπονα, θεώρησα ότι κάποιο update του tapatalk έλυσε το πρόβλημα.

Οπότε screenshots please από όλες τις ρυθμίσεις και από ένα θέμα (εκτός αν το βλέπεις όπως ο Manosfp πιο πάνω, οπότε άστο).

Θενκς! :)
 
D@redevil ευχαριστώ για την απάντηση.

Όσον αφορά την εμφάνιση θέματος, έχω ακριβώς το ίδιο πρόβλημα όπως αυτό εμφανίζεται στη παράθεση του manosfp παραπάνω.

Τώρα για τις ρυθμίσεις, σου κάνω attach τα παρακάτω, αν και δεν νομίζω να σε εξυπηρετούν και πολύ...Αν ψάχνουμε κάτι συγκεκριμένο διευκρίνησε μου, ευχαρίστως να το ανεβάσω.

IMG_2198.jpg

IMG_2199.jpg

IMG_2200.jpg
 
καλησπερα.

κανείς;

Sent απο τον πλουσιο εσωτερικο μου κοσμο...

τωρα που ποσταρα ξανα απο tapatalk iphone, τα ελληνικα μπορω να ταδω σε αντιθεση με προηγουμενα δικα μου... Επισης δεν εμφανιζονται σωστα ουτε απο Kambia για παραδειγμα. Του D@redevil καποια εμφανιζονται σωστα, καποια αλλα του ιδιου οχι... Του Wally και A1200 ολα κανονικα ΟΚ.
Μας βοηθουν σε κατι οι παραπανω πληροφοριες;

Τελος, ρωτησα και σε προηγουμενο ποστ: η ενεργοποιηση bbcode υπαρχει πουθενα στο 4S ή κατι παρεμφερες στις ρυθμισεις του; ή αφορα μονο στο Ipad?

σας ευχαριστω.

Sent απο τον πλουσιο εσωτερικο μου κοσμο...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Αγαπητή ομάδα καλημέρα!

Μια βοήθεια στο ξεχασμένο θα δώσετε? Διαβάζω άπειρα θέματα και βλέπω το ρετροεαυτό μου στα περισσότερα αν όχι όλα. Βοηθήστε να βοηθήσω! Μη καταντήσω ρετρο ανάμηνηση...
 
@Mobatius

Προσωπικά δε μπορώ να σε βοηθήσω σε αυτό, η μόνη προσωρινή λύση είναι να γυρίσεις σε desktop mode.

Σε λίγο καιρό θα αλλάξουμε το theme με κάποιο responsive οπότε θα βελτιωθεί η κατάσταση.
 
Πίσω
Μπλουζα