Προβλήματα με TapaTalk

Shock είπε:
@Mobatius Προσωπικά δε μπορώ να σε βοηθήσω σε αυτό, η μόνη προσωρινή λύση είναι να γυρίσεις σε desktop mode.

Σε λίγο καιρό θα αλλάξουμε το theme με κάποιο responsive οπότε θα βελτιωθεί η κατάσταση.

Φίλε Shock σε ευχαριστώ για την άμεση ανταπόκριση.

Νόμιζα πως ήταν κάποιο θέμα (λανθασμένης) ρύθμισης από πλευράς μου, διότι δεν τα βλέπω όλα "αλαμπουρνέζικα" - λες και κάποιο μαγικό χέρι επιλέγει ποσταρίσματα από ίδιους αλλά και διαφορετικούς χρήστες να μου τα παρουσιάζει σαν κινέζικα. Δεν έβλεπα ανταπόκριση γι' αυτό και ζητούσα βοήθεια.

Εφόσον είναι γενικότερο το θέμα και μας αφορά όλους σαν εκρεμότητα, πάω πάσο.

Αναμένω κι εγώ για την λύση για αυτό το καταπληκτικό φόρουμ. Και δεν είναι :p ψιμο...

Και πάλι ευχαριστώ.
 
Δεν είναι ακριβώς πρόβλημα, δεν ήξερα που να το ποστάρω, αλλά στο Tapatalk για Windows Phone, το φόρουμ δεν εμφανίζεται καθόλου στην αναζήτηση για να το προσθέσω... Είναι θέμα συμβατότητας? Δεν θα έπρεπε να έχει τα ίδια φόρουμ με το android, στη Windows έκδοση του Tapatalk?

Επίσης μήπως ξέρετε κάποιο αντίστοιχο software για να παρακολουθώ το φόρουμ από Windows Phone εκτός του browser?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Γεια σας. Υποθέτω ότι το φόρουμ δεν υποστηρίζει το tapatalk. Γνωρίζετε κάποια άλλη αντίστοιχη συμβατή εφαρμογή για χρήση από το κινητό;
 
Πίσω
Μπλουζα