Προβλημα με συνδεση στο internet

flea

RetroN00b
Joined
7 Απρ 2008
Μηνύματα
8
Αντιδράσεις
0
Φτιαχνω συνδεση βαζω WEP key κανω και Test connection και ολα κανονικα μεχρι το τελος.Οταν παω να κανω ειτε Network update ειτε να ανοιξω τον internet browser ενω βλεπει κανονικη τη wireless συνδεδη μου μου λεει Connection to the server failed.A DNS error has occured!Τι σημβαινει?Να σημειωσω οτι τη πρωτη πρωτη φορα που εφτιαξα την wireless αυτη συνδεδη ολα πηγαν καλα και προλαβα και κατεβασα το latest update 3.93.Απο τη στιγμη ομως που το κατεβασα κα ιμετα δεν μπορω να εχω συνδεση πια.Λετε να εχει σχεση αυτο?Τι πρεπει να κανω?
 
Μετά απο το update πρέπει να διαγράψεις τη σύνδεση και να τη φτιάξεις ξανά.
 
nkarytia είπε:
Μετά απο το update πρέπει να διαγράψεις τη σύνδεση και να τη φτιάξεις ξανά.
Βασικά το καλύτερο είναι αρχικά να σετάρεις το ασύρματο χωρίς κωδικούς και ασφάλειες...

Να δεις ότι παίζει..και μετά να επιλέξεις τον καλύτερο τρόπο κλειδώματος του δικτύου σου.

Τώρα μπορεί να φταίει οτιδήποτε.

Αν μπορεί να μπει κανονικά χωρίς κωδικούς και WEP τότε έχεις προφανώς λάθος στις ρυθμίσεις του ασύρματο...διαφορετικά στις ρυθμίσεις του psp.
 
To asirmato den paizei na exei problima giati sto ps3 to asirmato douleuei kanonika

.Kati paizei me to psp.Kai ekana kai ananewsi sindesis (sbisimo kai ksanadilwsi) meta to update.Ti rithmiseis na peiraksw?
 
Πίσω
Μπλουζα