Προβλημα σε Ps3

Καλημερα Gyubrush,δοκιμασες να απενεργοποιησεις πληρως την tv σου;Βγαλε την πριζα απο το ρευμα για λιγο και ενεργοποιησε παλι.Μου εχει τυχει παρομοιο προβλημα και εχει λυθει απενεργοποιοντας την tv.Επισης μπορει να εχει καψει τις θυρες καποιος κεραυνος αν ειχες κακοκαιρια στην περιοχη σου αυτες τις μερες αν και λογικα δεν θα ειχες καθολου εικονα.Εχει τυχει σε φιλο αυτο με τον κεραυνο.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Aυτο δεν το δοκιμασα.Χτες αργα την πηρε ενας τεχνικος να την κοιταξει.Πλακα θα εχει να την βαλει στην πριζα και να παιζει μια χαρα και να μου πει,εισαι κομπλε με 100 ευρω φιλε μου,σου αλλαξα την πλακετα!!
 
Gyubrush πολυ πιθανον να ελυνες το προβλημα οπως σου ειπα καθως σπανια και εμενα μου κανει νερα και μολις βγαλω την πριζα και ξαναβαλω ειναι μια χαρα.Τι να σου πω τωρα,πιστευω να ειναι οκ ο τεχνικος αλλα ολοι λιγο πολυ ξερουμε οτι τετοιες ευκαιριες ψαχνουν για να στα περνουν.Ευχομαι να στη γυρισει οκ και να μη σου παρει φραγκο!
 
moontraveller είπε:
Gyubrush πολυ πιθανον να ελυνες το προβλημα οπως σου ειπα καθως σπανια και εμενα μου κανει νερα και μολις βγαλω την πριζα και ξαναβαλω ειναι μια χαρα.Τι να σου πω τωρα,πιστευω να ειναι οκ ο τεχνικος αλλα ολοι λιγο πολυ ξερουμε οτι τετοιες ευκαιριες ψαχνουν για να στα περνουν.Ευχομαι να στη γυρισει οκ και να μη σου παρει φραγκο!
Αγαπητε μου φιλε δεν ξερω πως να σε ευχαριστησω!

Πηρα την τηλεοραση το απογευμα με την προφαση οτι θα του την παω την Δευτερα για να την εχω Σκ και την δοκιμασα οπως μου ειπες και....δουλεψε!Απιστευτο!

Και παλι σ ευχαριστω καθως και τα υοποιπα παιδια για το ενδιαφερον τους.
 
Ωραία! Τέλος καλό όλα καλά!

Ποτέ δεν πήγε το μυαλό μου σε κάτι τέτοιο μια και τις τηλεοράσεις που έχω κονσόλες πάνω ποτέ δεν τις αφήνω στο stand-by αλλά τις απενεργοποιώ από τον σταθεροποιητή!

Τι μαθαίνει κανείς, λοιπόν; Ότι ακόμα και στα πιο σύγχρονα ηλεκτρονικά, ισχύει ο πιο παλιός κανόνας!!!!!!! :) :)
 
pooky(1) είπε:
Ωραία! Τέλος καλό όλα καλά!
Ποτέ δεν πήγε το μυαλό μου σε κάτι τέτοιο μια και τις τηλεοράσεις που έχω κονσόλες πάνω ποτέ δεν τις αφήνω στο stand-by αλλά τις απενεργοποιώ από τον σταθεροποιητή!

Τι μαθαίνει κανείς, λοιπόν; Ότι ακόμα και στα πιο σύγχρονα ηλεκτρονικά, ισχύει ο πιο παλιός κανόνας!!!!!!! :) :)
Μα και μενα μου φαινοταν πολυ δυσκολο να ειναι κατι τετοιο αλλα τελικα οχι απιθανο!
 
Τίποτα που να μην διορθώνεται με ένα καλό reboot ή μια καλή φάπα... :D
 
Χαιρομαι gyubrush!!Για αυτο ειμαστε ολοι εδω!Σκεφτηκες πολυ εξυπνα να πας να την παρεις!!Σωστος pooky και maddog!!χαχαχα!!
 
Πίσω
Μπλουζα