Προσωπική συλλογή!!

Οκ με τα καινουργια σου αποκτηματα. Τα παλια τι εγιναν ?

Σβηνεις τα αλμπουμ με τις φωτο που εχεις ποσταρει στο forum ?
 
οχι απλα οπως κ πιο παλια τα χα σβησει γιατι ηταν φωτος απο κινητο ετσι απλα θελω να βαλω καλυτερες φωτος!!
 
Δεκτο αυτο - αλλα πως σκοπευεις να ξαναβαλεις φωτο στα post σου ? αφου ειναι κλειδωμενα.

Επισης δεν θα ηταν πιο λογικο αφου οπως λες θες να αναβαθμισεις την ποιοτητα των φωτο σου - να ανεβασεις πρωτα τις καινουργιες σε αλμπουμ , και μετα να σβησεις τις υπαρχουσες ? Αυτη τη στιγμη και μεχρι να ολοκληρωσεις τη δουλεια αυτη, βλεπουμε ενα thread χωρις περιεχομενο.
 
δεν το χα σκεφτει!! αν ειναι τοσο προβλημα σβηστε το thread δεν τρεχει!!
 
Φιλε μου για μας "τρεχει" - δεν σβηνουμε ετσι απλα threads που εχουν γραψει τοσοι χρηστες.

Οταν θα ανεβασεις τις φωτο - γραψε μου το εδω - να παω να τις βαλω εγω στο thread.
 
αυτο το thread ενοουσα μαν!! εδω πατε κ σβηνετε συνομιλιες, γνωμες οτιδηποτε..σε αλλα thread τωρα σας χαλαει αυτο???? κ στην τελικη δικιες μου φωτο εγω τις ανεβασα ηθελα κ τις κατεβασα να ανεβασω αλλες η οτιδηποτε!!!
 
Οι φωτογραφιες ειναι δικες σου, δεν το αμφισβητησε κανεις. Αλλα τις ανεβαζεις στον σερβερ του φορουμ και για χρηση σε threads του φορουμ. Οταν κανεις λοιπον τετοιες "αλλαγες" και σβηνεις galleries , αφηνεις καποια threads του φορουμ ξεκρεμαστα και χωρις περιεχομενο. Και αυτο μας νοιαζει.

Δεν χρειαζεται λοιπον να μου λες τι σβηνουμε και τι οχι - αλλα απλα οταν κανεις τετοιες αλλαγες συνεννοησου με καποιον supermod ωστε να σου εξηγησει με ποιο τροπο γινονται χωρις να εχουν αντικτυπο στη δομη του φορουμ που συμμετεχεις.
 
Αν εμπαινες στον κοπο να διαβασεις τους κανονισμους οταν εκανες εγγραφη θα εβλεπες πως η διαταραξη της ροης ενος thread μετα απο αφαιρεση υλικου απαγορευεται.

Ουδεις οικειοποιηθηκε κατι δικο σου ουτε εχει καμια ορεξη να το κανει!!

Αν νομιζεις οτι θα ανεβαζεις φωτοζ σε καποιο μη δημοσιο σερβερ (στη περιπτωση μας, στο μηχανημα του retromaniax.gr), θα δημιουργεις με βαση αυτες threads και μετα θα τις αφαιρεις χωρις να ενημερωνεις για να μαζευτει το πραγμα, δημιουργωντας ποστς-τσιρκο δυστυχως απατασαι. λιγος σεβασμος σε αυτους που αφιερωσαν χρονο να σου απαντησουν τουλαχιστον!!

Αν νομιζεις οτι δεν ειναι σωστο, πασο, στειλε μου PM να κλεισω το λογαριασμο σου αμεσα.
 
fetch


fetch


...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Να ένας ακόμα άνθρωπος που βρήκε ένα νόημα στη ζωή του. Σου εύχομαι να συνεχίσεις να συλλέγεις φιγούρες χωρίς να βαρεθείς ποτέ. ;-)
 
ρε φιλεεεεε!!!πραγματικο μουσειο!!ειλικρινα δεν πιστευω αυτα που βλεπω!!!! γουαου!!!
 
flak32a είπε:
μερικα απο τα κομικ μου...
fetch
η Star Comics που φαίνεται εδώ στο κόμικ Masters Of The Universe είναι η ίδια με αυτή που έβγαλε τα: Camelot 3000, Storm & Eric Castel?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Δεν νομιζω ,η Star Comics της φωτο ηταν παρακλαδι της Μαρβελ για πιο παιδικους τιτλους,ο Ερικ ητανε γαλλικο κομικ.
 
Ναι, για κάποιο διάστημα (δεκαετία του '80) είχε κυκλοφορήσει και στην Ελλάδα ένα περιοδικό με τίτλους της Σταρ της Μάρβελ (εκδοσεις Καμπανα νομίζω).
 
πολυ ωραια η συλλογη!!!!!
 
Αν και δεν είχα κανένα από τα παιχνίδια που έχεις, η συλλογή σου είναι απλά καταπληκτική. Μπράβο!
 
Πίσω
Μπλουζα