Πρόβληματα που αφορούν τον κωδικό - password σας

VIKING310

RetroWannaBe
Joined
5 Mαϊ 2007
Μηνύματα
84
Αντιδράσεις
3
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!! ΕΙΜΑΙ Ο VIKING310 ΑΛΛΑ ΔΥΣΤYXΩΣ ΕΙΧΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ ΜΟΥ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΚΑΙ ΞΕΧΑΣΑ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΑΛΛΑΞΩ. ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΞΑΝΑΜΠΩ ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΥΣ ΚΩΔΙΚΟΥΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΣΤΕΛΝΕ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ.....

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΓΙΑ ΛΥΣΗ ΤΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΟΣ ΜΟΥ!!! :help: :confused:
 
Τώρα πως μπήκες με τι κωδικό?
 
ΜΑ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΥΝΔΕΣΗ.....ΕΙΜΑΙ Ο VIKING 3100.....

ΕΝΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ Ο VIKING 310....

ΦΥΣΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΑΥΤΟ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΤΗΣ ΠΑΛΙΑΣ ΜΟΥ ΕΓΓΡΑΦΗΣ ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΤΟ ΑΛΛΑΞΩ....

ΣΩΣΤΑ;
 
ΠΡΟΣΕΧΕ ΣΤΑ 31000 ΚΑΙΓΕΣΑΙ !!!! :D :D :D :)
 
Περα απο την πλακα, να σου πω τι μπορουμε να κανουμε.

Καταρχην μην γραφεις με Κεφαλαια - στη γλωσσα του Ιντερνετ σημαινει οτι φωναζεις - πραγμα που δεν πιστευω οτι συμβαινει - γραφε με μικρα ωστε να συνεννοηθουμε καλυτερα.

Τσεκαρα τους 2 κωδικους - στους οποιους εχεις γραψει την ιδια ημερομηνια γεννησης αρα δεν τιθεται θεμα ταυτοποιησης - εισαι οκ.

Τωρα ενα σημειο που θελω να δεις ειναι - ο παλιος σου κωδικος - δεν ησουν ο viking310 οπως νομιζεις - ο κωδικος που ειχες βαλει ειναι ο vikng310 (χωρις το i δηλαδη).

Οποτε - ξαναπροσπαθησε να συνδεθεις με login το vikng310 και password αυτο που σου εστειλε το συστημα. Αν δεν τα καταφερεις τοτε (με παρεμβαση του admin) θα σβησουμε τον παλιο και το νεο κωδικο σου - ωστε να φτιαξεις αυτον που τελικα θες.
 
Εντάξει...Ο ένας τρόπος είναι αυτός που σου λέει ο telamonas stokos.Ο άλλος τρόπος είναι να περιμένεις απλά ο administrator να σου αλλάξει το όνομα και να κρατήσεις τον κωδικό που έχεις τώρα.Υπομονή σύντομα θα είσαι ΟΚ!
 
Παιδια ευχαριστω πολυ.Θα περιμενω λοιπον να μου σβηστουν και οι δυο κωδικοι ετσι ωστε να εγγραφω ξανα σωστα..... :thumbup: Αλλα που ειναι ο administrator;;;

οεο... :D
 
Βρήκα και γω ένα δύο λαθάκια σε κάποια links.

1.Στο forgot my password το λινκ σε στέλνει στο παλιό site (δε δουλεύει)

2.Στο email το link για reset του password πάλι είναι λάθος.

Σε μένα λειτούργησε η αλλαγή του "www.ellhnismos.org/retro" σε "www.retromaniax.gr" και το υπόλοιπο ίδιο!

Για παράδειγμα:

από

http://www.ellhnismos.org/retro/login.php?a=pwd&u=666&i=66666656

σε

http://www.retromaniax.gr/login.php?a=pwd&u=666&i=66666656
 
Νομιζω εχει ηδη επιληφθει ο AEON και θα χουμε συντομα αποτελεσμα - thanks Αkis :thumbup:
 
Noμίζω ότι το έφτιαξα..για δοκίμασε VIKING310 (αν δεν παίζει το νέο σου password δοκίμασε το παλιό)
 
Υπενθύμιση κωδικού (χαλασμένο link)

Πάνω που λειτούργησε το email που είχα ορίσει για το username "Vag", φαίνεται ότι το link για την υπενθύμιση του κωδικού είναι πάλι χαλασμένο!
 
ή μπορει να διαγραφτηκες μονιμα και να μην το ξερεις :biglaugh::biglaugh::biglaugh:

Θα μιλησω στον ΑΕΟΝ και στην πρωτη ευκαιρια θα το φτιαξουμε :thumbup:
 
Δε θα με ξεφορτωθείς τόσο εύκολα...

Υπάρχω ακόμη στη λίστα μελών!
 
Τι γινεται με την υπενθυμιση password?

Καλησπερα.

Εχω ξεχασει τον κωδικο μου, και οταν πηγαινω στην υπενθυμιση κωδικου και γραφω το e-mail μου, μου βγαζει το μηνυμα:

"The string you entered for the image verification did not match what was displayed."

Ελα ομως που δεν υπαρχει κανενα image verification!!!!

Εκανα αλλο λογαριασμο, για να μπορεσω να μπω, και να γραψω για το προβλημα!!!!

Τι γινεται τωρα;; Ο παλιος λογαριασμος παπαλα;;;

Οταν πηγα να κανω νεο λογαριασμο και εβαλα το mail που χρησιμοποιουσα με τον παλιο λογαριασμο, δεν το δεχτηκε.
 
Σε αυτη τη περιπτωση κατω κατω στη σελιδα γραφει

Επικοινωνήστε μαζί μας

και μας ερχεται email με τη περιγραφη του προβληματος απο το χρηστη :)

EDIT:ΒΤW διορθωσα το bug που βρηκε ο φιλος
 
Να ειμαι ειλικρινης ουτε που ειχα δει το "Επικοινωνηστε μαζι μας".

Εψαχνα σα τρελλος να βρω το image verification, δεν το εβρισκα και τα ειχα παρει στο "κρανος"!!!

Ευχαριστω για την απαντηση και την διορθωση του bug!!!
 
Πίσω
Μπλουζα